ZdvihákŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:238
Počet zobrazení:4 088

Se zpožděním, ale přece... Už odmalička jste chtěli mít nadlidskou sílu? Brian Brushwood vás v šestém dílu Školy podfuků naučí, jak ji získat.

Přepis titulků

ŠKOLA PODFUKŮ Hej... ty! Podívej se doprava! Kameraman ne, ale vy doma. Podívejte se doprava. Do toho. Nikdo se nedívá, podívejte se vpravo. Podívejte se i vlevo. Dva lidé, na které jste se právě podívali, neodmaturují ze Školy podfuků.

Z jediného pořadu zaměřeného na sociální inženýřství v barech a na ulicích. Dnes pro vás mám jeden skvělý dárek... Je to dar... naprosto nadlidské síly. Jedná se o trik, který se jmenuje zdvihák. ZDVIHÁK 1. OBĚŤ Víš, jak funguje páka, že jo?

Chtěl bych, aby sis dal obě ruce přesně takhle. Přesně tak a já si stoupnu sem. A teď chci, abys mě zkusil zvednout. Opři se do toho. - Tys ztloustnul? - Jasně, díky. Pokud ti to nevadí, řekni mi kolik vážíš? 75 kilo? Já vážím kolem 65 kilo. A zdálo se ti, žes mě skoro uzvednul? - Spíš ne.

- Spíš ne? Tak jdeme na to. Dej ruce vedle sebe. Musím tě pořádně chytnout. Asi posiluje. Já taky, ale evidentně málo. Zkusím tě zvednout ještě výš. Vezmu si k tomu židli. Jdeme na to. Tohle bude těžký. Pojď trochu blíž.

Tentokrát budu nejdál, co to jde. Tak to bude nejtěžší. A jdeme na to. Raz, dva, tři! Nemáš tušení, jak jsem to dokázal, viď? Já jsem totiž používal něco, co ty ne. A to Jonathana támhle. Otoč se, ať to vidíš z druhé strany.

Otoč se. Připraven? Tak jdeme na to. To je skvělý. Líbilo se ti to? ŠÉF David Prager, zakladatel a zástupce ředitele Revision3. Chci, abys dal obě ruce takhle. A já si stoupnu sem. Chci, abys do toho dal veškerou sílu a zvednul mě.

- Snažím se, ale nejde to. - Nedokážeš to? Ne. Jdu na to. - Zvedneš mě rovně, jo? - Úplně rovně. Raz, dva a tři! To je hodně dobrý. Chceš to znova zkusit? Jen napni ruce a nahoru.

Takhle nějak? Pořádně napni ruce takhle a do toho. - Myslím, že to nedokážu. - Vážně? Ne. Nechápu, jak jsi to udělal. Já s tebou ani nehnu. Potřeboval bys s tím trochu pomoct. Používám části těla, které ty ne. Přesněji...

Jonathanovy části těla. Otoč se, ať to vidíš z druhé strany. Pojď sem. Jako předtím, ale tentokrát se postav obráceně. Přesně jako předtím. Raz, dva, tři! Moc hezký. ZOPAKUJEM SI TO. Když lidé na někom zkoušejí zdvihák, tak se nejvíc obávají, že lidem dojde, že za nima někdo stojí.

Věřte mi, nikdy to nikoho nenapadne. Je to ta poslední věc, kterou byste čekali. Ten výraz lidí, když je před sebou zvedáte, je naprosto k nezaplacení. Jsem si jistý, že určitě natočíte skvělé záběry, jak se vám tenhle trik povedl. Určitě tato videa zveřejněte na revision3.com/scamschool. A pokud máte nějaké dotazy, nebo mi chcete prozradit nějaké vaše triky, napište mi na brian@revision3.com.

A příště vám dám nějaké tipy, jak svědčit před Kongresem. Pro Školu podfuků... Brian Brushwood. NEVYPÍNEJTE VIDEO A DODÍVEJTE SE DO KONCE! NEZAPOMEŇTE SI VYBRAT VHODNOU OBĚT! Takže, Jasone, já vážím asi 65 kilogramů. 65 kilo.

Kolik vážíš ty? - Já mám 110 kilo. - 110 kilo? A teď tě zvednu, jasný? Nehýbej se. Raz, dva, tři. Nějak se mi nedaří s tebou pohnout. Jdu na to... Raz, dva, tři! Jsi moc vysoký. Ty o tom nemáš ani páru, viď? - O čem?

O tom, žes mi ukradnul peněženku? - Ne! Vážím 64 kilo a ty si myslíš, že mám šanci zvednout tě 20 cenťáků nad zem? Vůbec je neohýbám, vidíš? Ani trochu. Raz, dva, tři. Nesmíš se hýbat. Zůstaň takhle. Raz, dva, tři! Panebože, 115 kilo je vážně moc.

Překlad: Jaecen Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak to po titulkách bylo fakt dobrý :D ani dva lidi ho neuzvedli :D

200

Odpovědět

ten druhej je fakt dobre tupej :-D tomu to zrejme nedoslo ani kdyz mu to ukazali poprvi:D

180

Odpovědět

no tak ten konec to zabil :D

190

Odpovědět

Nemá chybu.S kámošem jsme to praktikovali a solidně jsme tím bavili lidi v hospodě a taky jsme se napili zadarmo.Fakt nikoho nikdy nenapadne že by za váma někdo mohl být. :)

180

Odpovědět

BugHer0:
To není o kontkrétním čase, mně se taky u několika videí stalo, že když se nestíhalo načítat a kouslo se, titulky po rozběhnutí zůstaly stejný. To spíš bude bug přehrávače. Každopádně opětovný načtení to spraví.

180

Odpovědět

Zase slabší podle mě :(

180

Odpovědět

lol ten konec som si doteraz nevsimol :-D

Ale asi to budem muset skusit lebo tiez sa mi to zda cudn, sak ked zavami niekto beha.

180

Odpovědět

Tycek: Napiš, v jakém čase ti to dělá. Takhle toho moc nezjistíme.

180

Odpovědět

Čí je to vina, když se mi sekne video, pak se rozjede, ale titulky se zaseknou po dobu celého videa a je tam ta část kde se to video zaseklo?

180

Odpovědět

Já věděl, že na 100 a více kilové chlápky to asi nezabere :D

180

Odpovědět

Tak tohle je PARÁDA :D

180

Odpovědět

fakt vyborne :D skusim to dnes s kamosmi a uvidim jak to pojde :D

180

Odpovědět

sou triky na prd, první dva díly byly dobrý

180

Odpovědět

konec je nej xD

180

Odpovědět

tak ten konec nema chybu jak rekl myslim ze 115 kilo je trochu moc xD

180

Další