ZávodŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:261
Počet zobrazení:4 691

V dnešním díle školy podfuků nás Brian naučí trik, který je našich českých končinách poměrně známý, ale určitě se najde někdo, kdo ho ještě nezná.

Přepis titulků

ŠKOLA PODFUKŮ Jak je, lidi? Vítejte v pořadu, který může skončit, kdykoli se mu zachce. Ve Škole podfuků, v pořadu věnovaném sociálnímu inženýrství v barech a na ulicích. Jmenuji se Brian Brushwood a dnes uděláme 2 v 1. Dva drinky za nízkou cenu nula dolarů. Jedná se o hru jménem závod.

ZÁVOD - Já jsem Brian. - Já Mauricio. Jak se vede, Mauricio? Jaké panáky rád piješ? No, třeba bourbon. Tos odpověděl pohotově. Můžeme dostat nějaký bourbon? Potřebujeme bourbon pro Mauricia.

Tady ho máme. Jak moc máš rád bourbon? Na stupnici od jedné k hodně moc. Od jedné k hodně moc? - Dost hodně. - Je to jako klokan, co? Když myslíš. Takže zahrajeme si takový závod. Já osobně piju hlavně pivo, takže ho piju docela rychle.

Dám si sem pár Guinessů. A jdeme hrát... Já se s tebou vsadím, že vypiju ty dvě piva dřív, než vypiješ ty svý dva panáky bourbonu. Dobře. Bude to krutý, ale jdu do toho. Takže by ses se mnou vsadil? - Jo, jasně.

- Třeba o pět dolarů a ještě bys koupil pití? Šel bych do toho. Hezký, ale dneska se vsadíme jen o jednu rundu, jo? - Souhlasíš? - Jasně. Ale určíme nějaká pravidla. Určitě třeba, že se navzájem nemůžeme dotýkat. Jinak by to bylo spíš takové přetlačování. A nikdo se nemůže dotýkat sklenice toho druhého. Jinak bych ti to taky mohl klidně vylít.

A jen jednou rukou. Jinak bys pil obouruč. Tím by se to mohlo zkazit. Takže jen jednou rukou. Druhou za záda. A ještě tě poprosím, jestli bys mi dal menší náskok na začátku. Začnu pít první pivo a požádám tě, abys počkal... než položím sklenici.

V tu chvíli začneš ty. Jo, moji první sklenici. A slibuji ti, že nevezmu druhou, dokud tu první nepoložím. - Souhlasíš? - Souhlas. Tak dobře, jdeme na to. Nejsem tak rychlý, jak jsem doufal. To nevadí. Vydrž. Jak byly ty pravidla?

První bylo, že jen jednou rukou? Nemůžeme se dotýkat. Nemůžeme se dotýkat sklenic toho druhého. A ty začneš... - Až položíš první půllitr. - Přesně tak. Skoro to mám. Závod začne už za chvilku. Jseš připravenej?

- Úplně ti žhnou oči. - Jsem připravenej. No, takže mi zbyl už jen tenhle panák. Kam se ti poděl ten druhej? - Dostals mě. - Čistě férově. Moc díky. Byl jsi skvělej. ZOPAKUJEME SI TO Pamatujte, že závod závisí hlavně na pravidlech. Pokud jim je řeknete všechny najednou, dojde jim, že to bude past a odmítnou.

Musíte na to jít postupně, jakoby salámovou technikou. Jedno pravidlo nevinnější než druhé a dohromady vám zařidí pití zdarma. Pokud máte nějaké dotazy ohledně triků, napište mi na brian@revision3.com. A vaše úspěchy, nebo ještě lépe neúspěchy zveřejněte na revision3.com/scamschool.

Nejlépe i videa. Na viděnou příště. Pro Školu podfuků... Brian brushwood. Překlad: Jaecen Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tady staci kdo ma ty panáky,jenom si je stlacit k sobe a je nahranej :)

180

Odpovědět

Jarda:A zatím co ty se staráš o zvrhnutí sklenice tím panákem tak to vypije...

180

Odpovědět

Takhle za střízliva nevidim problém tu sklenici zvrhnout tim druhym panákem...
Nicméně v zájmu zábavy bych asi uznal, že vyhrál...

180

Odpovědět

hodne starej trik, znam to pet piv a pet panaku...

180

Odpovědět

Jak často to vychází .. ? Klidně bych se rád pokusil pomoci s překladem či korekturou apod. ..

180

Odpovědět

já chci další díl ! :-)

180

Odpovědět


Odpovědět

jasný no tak, ale to bude trvat možná rok než to bude vše :-)

180

Odpovědět

Pomalu ta kvalita jeho "triku" klesa a s tim i hodnoceni, tentokrat za 5/10

180

Odpovědět

NEO: Nešlo. Naopak to bude teď jenom v pondělí a v pátek. Vy nevidíte, kolik je s tím práce, a kdybychom to dávali každý den, tak se z toho Jaecen zblázní, protože by o prázdninách neměl žádné volno.

180

Odpovědět

nešlo by přidat do tempa a dávat to sem každý den od pondělí do pátku?určitě by se mnou souhlasili i ostatní díky

181

Odpovědět

Už vidím, jak si někdo druhej vobjedná panáka....to není trik do Čech:-))))

190

Odpovědět

2 Lorkis: Guinness je z irska ;) zkus ho nekdy

180

Odpovědět

Trapný... a nedivím se mu že to pivo pil tak pomalu, to odporný americký pivo bych nikdy nepozřel.

180

Odpovědět

to je brit ...ci?

180

Další