Lidský komínŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:787
Počet zobrazení:7 741

A máme tu pro vás opět něco nového! Vysedáváte rádi s kamarády v baru? Tak to je pro vás tento nový webseriál jako dělaný. Triky Briana Brushwooda rozhodně upoutají vaši pozornost a s trochou šikovnosti vám pomohou získat i pití zdarma. Pokud se vám bude tento webseriál líbit, pustím se do překladu dalších dílů, které by vycházely pravidelně v pondělí a v pátek v 18:00, takže určitě pište názory. Dílů je dost...

Přepis titulků

ŠKOLA PODFUKŮ Jak je, lidi? Kdyby kouzelnictví mělo jakési podsvětí, byla by jím Škola podfuků. Jediný pořad zaměřený na socialní inženýrství v barech a na ulicích. Jmenuji se Brian Brushwood a budu vaším zlým a opilým Yodou. Dneska se naučíme jeden z mých nejoblíbenějších kouzelnických triků. Tímhle trikem jsem dostal snad všechny iluzionisty po celé Americe. Až doteď jsem nikdy neprozradil, jak ho provést.

Jmenuje se Lidský komín a myslím, že by se vám mohl líbit. Dívejte se. Na Ameriku. Takže teď dávejte opravdu pozor. Mám jeden trik, který je tak dobrý, že jsem ho ještě nikdy neprozradil. A teď se o něj s vámi podělím. CHCETE TO ZKUSIT?

Přišli na něj už v první světové válce. A je tak vzácný, že o něm nejsou prakticky žádné dokumenty. Takže většina iluzionistů vůbec netuší, jak se dělá. Pokud někdy budete chtít vytřít zrak nějakému iluzionistovi, tak k tomu je tenhle trik ideální. Všimněte si, že když zapálíte zápalku, tak na okamžik na začátku zazáří a při tom trochu kouří. Ale když se zápalka rozhoří, tak už vlastně vůbec nekouří, že jo? Když sirku uhasíte, začně kouřit nejvíce.

Nosem musíte vdechnout kouř při tom počátečním zapálení. Když vdechnete ten... ten jed... POZOR! MŮŽE TO OHROZIT VAŠE ZDRAVÍ! NEJSME SI JISTÍ. - Tak se to nějak promění v kouř... uvnitř vašich plic. TEĎ JE ŘADA NA VÁS Dej si to blíž.

Přesně takhle. Škrtni směrem k sobě. Tak dobře. Dělá to dobře, hodně dobře. Vydechni to pomalu. Dobrá práce, Nicku! Tak kamaráde, tohle byl můj nejoblíbenější trik, takže doufám, že ho využiješ dobře. Díky moc. Nereaguj na ten kouř... Ne! Vsadím se, že to ale bude hodně dobrý.

ZOPAKUJEME SI TO Ještě pár věcí, na které nezapomínejte, když budete dělat Lidský komín. Zaprvé: nesmíte na sobě dát najevo, že něco vdechujete, když zapalujete sirku. Hodně lidí má tendenci tu sirku zapálit a nadechnout se, tím ale prozradí ostatním, o co v triku jde. Takže si musíte dávat pozor, abyste nepohybovali hrudníkem a aby vás neprozradil váš výraz. A nikdo by to neměl poznat. Zatáhněte bránici. Zadruhé: z tohohle triku nijak nezískáte pití zdarma, ale rozhodně získáte pozornost vašich přátel.

Potom rozhodně budou chtít vidět něco dalšího. Funguje totiž jako skvělý začátek. A toho využujete později k získání pití zdarma. Pokud máte nějaké otázky ohledně tohohle triku nebo chcete ukázat nějaké vaše oblíbené triky, tak to natočte a pošlete na e-mail brian@revision3.com. Pokud vaše nápady využiju v našem pořadu, tak za odměnu dostanete moji knihu: "Podvody, podfuky, švindly a triky aneb 57 způsobů, jak získat pití zdarma".

Mějte se dobře. Překlad: Jaecen Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (122)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No nevím kam na to chodí , ale u nás to dělá mládež na ulici již několik let :-D Vdechování těch jedů co vznikají při zapalování je jejich oblíbená zábava a pak se nemohou přestat smát , když jim z úst jde kupa kouře :-)

180

Odpovědět

Zatim nejlepší díl

180

Odpovědět

vypalil som si chlpy v nose :DD

180

Odpovědět

Seriál Škola podfuků hodnotím velmi, velmi dobře. Děkuji za uvedení a překlad.

180

Odpovědět

je to uplne ze perfektne :D

180

Odpovědět

Nic proti, ale takhle jsme se bavili na prvním stupni základní školy.. Jen jsme tomu neříkali "lidský komín":))

180

Odpovědět

Dneska sem vypotřeboval tři krabičky a docela mi to de, akorát je mi fakt blbě :D Ale žiju :D

180

Odpovědět

luxusní a ještě k tomu jednoduchej trik! sice je asi možná otrava tou sírou...ale co :*D

180

Odpovědět

neee us sem skousel asi 100krat

180

Odpovědět

Ahoj a nestane se vám nic? ja to chci zkusit ale mam z toho strach jestli se tim teba neudusim nebo tak :D

180

Odpovědět

Já osobně jsem tenhle trik nechtěl skoušet ale čirou nahodou protozesem to neudal schavlně tak sem se nechtěně nadech a tak sem to rychle vydech a slo mi to z pusy ve na tak sem to skusil ještě párkrát ale jinak je to povedený trik

180

Odpovědět

Jn, tohle mě učil brácha už v 1. třídě ... ale jinak povedený tríček :))

180

Odpovědět

Dobrý jesou týpý puzzle na to si počkejte :-D

180

Odpovědět

ja o chtel zadrzet ale samo to vyslo nosem xD

180

Odpovědět

Nevím, ale tuhle věc znám ze svých mladých let. Když jsme chtěli ohromit holky, tak přesně tohle jsem dělali, jakože jsme si tou sirkou připálili neviditelnou cigaretu a pak vyfoukli ten kouř. Takže V Americe z toho mají Vánoce a na základních školách v Česku se to traduje už hodně let.

180

Další