Slashstreet Boys a halloweenský popík

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:4 454

Sejdou se takhle Freddy Krueger, Jason Voorhees, Ghostface, Michael Myers a Leatherface a založí boyband...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Zapálím tě benzínem a zapalovačem, budeš křičet, až řeknu: "Přesně tak tě zabiju." Sidney, můj nůž ve tmě zasáhne tvé srdce. Jsem Ghostface a přesně tak tě zabiju.

Až umřeš. Je to jako sen. Až umřeš. Není nad kemp v Crystal Lake. Řekni proč. Není to víc než zvrácená hra. Přesně tak tě zabiju. Já jsem Michael Myers ve svých montérkách. Až tě začnu škrtit, už bude pozdě.

Přesně tak tě zabiju. Až umřeš. Je to jako sen. Až umřeš. Není nad kemp v Crystal Lake. Řekni proč. Není to víc než zvrácená hra. Přesně tak tě zabiju. Teď, když jsem oblékl tvou kůži, stýská se mi po tvém krvácení... Brzdi, ty zpátečnickej vidláku!

Jasone, Michaele, rozjeďte to, kurva! I když jsi vzdálená, chci, abys věděla, že ti můžu zaručit... Zapálím tě benzínem a zapalovačem, zapálím tě... Chci tě jen zabít! Je to jako sen.

Není nad kemp v Crystal Lake, Není to víc než zvrácená hra. Přesně tak tě zabiju. Až umřeš. Je to jako sen. Až umřeš. Není nad kemp v Crystal Lake. Řekni proč. Není to víc než zvrácená hra. Přesně tak tě zabiju. Až umřeš...

Není nad kemp Crystal Lake. Řekni proč. Není to víc než zvrácená hra. Přesně tak tě zabiju. Přesně tak tě totiž zabiju.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář