Slashstreet Boys a halloweenský popík 2

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:18
Počet zobrazení:2 702
Sice už je po Halloweenu, ale proč si strašidelnou náladu znovu nepřipomenout? Sešli se takhle Freddy Krueger, Jason Voorhees, Ghostface, Michael Myers a Leatherface a založili boyband... Po veleúspěchu hitu I'll Kill You That Way přicházejí s hitem As Long As You're Bloody.

Díky za připomenutí v tipech od diváků, bohužel odkaz byl na neofiko kanál a z těch videa sdílíme neradi. :) 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Hlavně že krvácíš… Ošklivost byla od počátku mým přítelem, zabil jsem všechny děcka v kempu. Nikdo mi neuteče, ani to nezkoušej, nedoufej, že máš naději. Jak jste mě nechali utopit, je záhadou, zůstala mi jen useklá hlava mojí máti.

Je mi fuk, že tě to bolí, že jsi zoufalý, dokud díky mně krvácíš. Je mi fuk, kdo jseš, odkud jsi přišel, co jsi udělal, hlavně že krvácíš. Kdo jseš, odkud jsi přišel, je mi fuk, cos udělal, hlavně že krvácíš. Halloween je pro mě časem vraždění. Jsem tu, jsem pryč, než stačíš mrknout.

Lidi říkaj, že je děsím s maskou a nožem, kdykoliv můžu, obcházím kolem. Kolikrát jste mě střelili, je záhadou, ale já jsem pořád živej. Stojí mi za to vypadnout z tvých oken, hlavně že tě zabiju, Laurie. Je mi fuk, kdo jseš, odkud jsi přišel, cos udělal, hlavně že krvácíš.

Kdo jseš, odkud jsi přišel, je mi fuk, cos udělal, hlavně že krvácíš. Hlavně že krvácíš… Tolikrát jsem se ti snažil dovolat. Vidíš moje číslo s předvolbou *69? Miluju tě, Sid, a když jsi sama doma, budu tam čekat a pak budeš krvácet, Sidney. Je mi fuk, kdo jseš, odkud jsi přišel, cos udělal, hlavně že krvácíš.

Kdo jseš, odkud jsi přišel, je mi fuk, cos udělal, hlavně že krvácíš... Kdo jseš, odkud jsi přišel… Cos udělal, hlavně že krvácíš. Kdo jseš, odkud jsi přišel… Hlavně že krvácíš. Kdo jseš…

Hlavně že krvácíš. Cos udělal, je mi to fuk, hlavně že krvácíš…

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teda, pro pravé kajšmentke bych doporučil "Grindhouse Megamix- Sung by 50 movies"

00

Odpovědět

Uf... skutečný horor, toto. :D

20