Smažka Einstein - Já povolím všechno

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:456
Počet zobrazení:5 046
Gregory Brothers zde již mají několik videí, kde využívají své auto-tuningové umění. Protože jsou však talentovaní i v jiných směrech, tak vydali nedávno i písničku, ve které auto-tuning vůbec není, ale blbnutí s původním videem zůstává. V tomto klipu se podíváme, jak to Smažka Einstein, postava, kterou Gregory Brothers občas využívali při projektu Auto-Tune the News, roztočí na předvolebním shromáždění. V USA se totiž blíží volba prezidenta a kandiduje i samotný Einstein.

Přepis titulků

Nechci kolonii na Měsíci. Vím, jak vyhrát. Senátore... Proč myslíte, že jste nejlepší a nejpravděpodobnější kandidát na poražení Obamy? Když pohlédnete na pódium pod těmi zářícími světly, uvidíte chlápky, které vlastně nemáte rádi. Mějte koule, až budete dnes volit. Když dáte hlas mi, udělám pro naši zemi super laskavost, věřte mi.

Poděkujete mi, až všechno povolím. Garantuji, že budete šťastní se všemi aktivitami pochybnými jako prostitutky a drogy, z pandy kožichy samopaly a ukazování péra. Je na čase zvolit Einsteina! Já povolím všechno.

Eutánázii dědků, lovení orlů, vytírání zadků azbestovými toaleťáky. Je čas pro Einsteina. Já povolím všechno! Když dáte hlas jemu, dáte národu... (Oblíbenci Božímu) ...možnost žít jako za Otců zakadatelů a nebát se zákonů. Garantuje, že budete šťastnější a svobodnější.

Ústavně. Pokud budete chtít tyranii zastavit a povolit: - Močení na veřejnosti. - A to bez dani. - Kupování hlasů. - Ukazování ptáků. Je čas zvolit Einsteina! Já povolím všechno. Sektařský akce. Mezidruhový akce. Pokud nevíte, jaké "akce", tak se zamyslete.

Je čas pro Einsteina. On povolí všechno. Úplně všechno, myslitelnou i nemyslitelnou, hulitelnou, poživatelnou věc. - A kdo teď chce vidět moje péro? - Já. - Ne. Já. - Já. Já. Já. Já. Já. Já. Já. Pokud bude stát. SMAŽKA EINSTEIN NOVÝM PREZIDENTEM Já povolím všechno.

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video je náhodou skvělé, ale aby ho člověk opravdu ocenil, musí znát americké politické reálie (a taky nesmí být zaprděný fanoušek Republikánské strany :-)

193

Odpovědět

VUT?

180

Odpovědět

vus: Jasně, ale to už by bylo hrozně na titulek dlouhý v tomhle případě + by to nebylo tak "zpěvný" :)

180

Odpovědět

dobry video, ale jak je tam oblibenci bozimu, tak tam ma bejt oblibenemu narodu boha nebo neco na ten zpusob :)

180

Odpovědět

Za me osobne je to trapne a coby prvni reprezent auto-tune mi to ukazalo to, ceho jsem se obaval. Primitivnost. Chapu pokud se to nekomu libi, ale dekuji bohu za to, ze vetsina ma podle hodnoceni prece jenom trochu vkusu. Fakt mi bylo tak fyzicky trapne ze sem se na to ani nedodival.

1811

Odpovědět

opravdu je to slabe hodnocene.. Pekne jsem se pobavil.. :)

192

Odpovědět

Pistacie: Taky mě to trochu mrzí, já to video viděl už minimálně 20x, hrozně mě baví... Tak snad zabodují aspoň jiný videa od Gregory Brothers. Třeba Couvající song se docela líbil.

Nika: http://www.youtube.com/watch?v=Urx21kpsB40 tady jsou i titulky ;)

182

Odpovědět

Nechcete k tomu udělat i anglický titulky?

181

Odpovědět

Proč tak malý hodnocení? O_o já se zasmál :D

182

Odpovědět

Tom: He can't win, don't jizz yourself.

183

Odpovědět

Ron Paul 2012!

182

Odpovědět

DinoCop: No dobře, ale to pak tvojí logikou jsem našel a přeložil většinu videí tady - Jimmy Carr, Ed Byrne, Woody Allen...

Všechno, co jsem zde přeložil, se mi líbí, takže co tím chceš říct...?

181

Odpovědět

Ninjer: Však to jsem taky napsal, ne? :D

186

Odpovědět

pěkný :D škoda tý jedný chybičky, že v 1:41 a 1:53 jsou tam jen 4 stoly.

180

Odpovědět

No co, melodické to je, vtipné efekty by se tam taky našly (pobavily mě pusy a nohy...), text je sice prostoduchý, relativně trapný, ale celkový dojem - působilo to mile a neškodně. :) Není to epické video hodnotitelné 10*, ale když vezmu v potaz obyčejnost za 5* (nesledovatelné video to zase nebylo...), dodíval jsem se do konce za 1* navíc, mám na tváři úsměv za další 1*, a Einstein jako prezident? :D Zábavná představa, ač naprosto nereálná. Jenže když už je vše tak strašně "relativní", přidám ještě 1* za odkaz na mou oblíbenou osobnost. :)

8*

187

Další