Kouzelná nocSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:215
Počet zobrazení:6 294

Další z mnoha vynikajících skečů z dílny Saturday Night Live. Tentokrát se v hlavních rolích ukáží Katy Perry, Bobby Moynihan a Jason Sudeikis (dle všeho doopravdy hraje a zpívá). Postavy:

 • Katy Perry – známá zpěvačka, host SNL
 • Bobby Moynihan (Mike) – herec, komik, stálý člen SNL.
 • Daniel Jason Sudeikis (piano) – herec, scénárista, spisovatel, komik. Aktuálně (stále) zasnoubený s Olivií Wilde, se kterou má syna. Bývalý stálý člen SNL.

Slovíčka: 

 • Kobe beef – speciální hovězí z japonského dobytka
 • Clam chowder – vývar z mlžů nejrůznějších druhů
 • Rebecky – spíše než jméno jde o označení pěkné, vtipné a populární dívky. Jinak též kombinace jmen Becky a Rebecca.
 • Bad news – výraz pro osobu, která neustále způsobuje problémy (flákač se sklonem k agresivitě, drogám apod.). Z pohledu rodičů každý přítel nebo přítelkyně jejich dítěte.
 • Who’s the Boss? – americký sitcom (1984 - 1992). Mona je netradičně sociálně i sexuálně aktivní matka (babička) ústřední rodiny (na tehdejší dobu velmi odvážný charakter).
 • Prairie dog – psoun prériový, zemní veverka, která žije v rozlehlých a navzájem spojených norách travnatých částí Severní Ameriky
 • Cagy – opatrný, tajnůstkářský
 • Jewel – americká zpěvačka Jewel Kilcher (4 Grammy, 27 milionů prodaných kopií) napsala sbírku básní. Ta se sice skvěle prodávala, ale kvalitou rozhodně nezazářila.
 • Ostraconophobia – strach z měkkýšů a korýšů
 • Foley, Young a další – postavy z populární série Scandal
 • Hoops – výraz pro basketbal
 • LeBron Raymone James – slavný, dvoumetrový basketbalista

Přepis titulků

Prsten ze zlata mám, prý dobře vypadám, peněz kupa, že ji nerozdám, ale není to nic, když láska se mi vyhýbá. - Co byste chtěla? - Co bych chtěla... ...spřízněnou duši, ale spokojím se se skotskou. - Hned to bude. - Co se týče druhého přání, rozhlédněte se, třeba se dnes večer vyplní. - Mohu Vám přinést něco k jídlu? - (dvouhlasně) Co takhle kobe hovězí burger, dietní Sprite a dvě misky vývaru ze škeblí.

- Jak se jmenuješ? - Rebecky. - Tak se jmenuje moje matka. - Jak ty? - Mike. - Tak se jmenuje moje matka! Mám velký auto - cadillac, k tomu kožich na zádech. Mám dům velkej tak, že ztratíš dech, ale není to nic, když láska se mi vyhýbá. - Co o mně určitě musíš vědět - jsem potížista...

Smůla se mi lepí na paty. - Zkusím s tebou štěstí. - Oblíbené pití? - (oba) Skotská s ledem. - Přezdívka na střední? - Hloupej idiot. - Oblíbený lovec duchů? - Winston. - Kdo je šéf? - Mona! - I ty malá tajnůstkářská veverko. Mám velký boty z aligátora, leju do sebe jedině Walkera.

Stádo klokanů, co hrají si za šera, ale není to nic, když láska se mi vyhýbá. - Čím se živíš? - Profesor angličtiny, specializace na Jewelinu poezii. - Pamatuješ si na tu zpěvačku, Jewel? - Myslím, že ano. - Vypadá nějak takhle? - A ty? - Psychiatrička, zaměřuji se na ostroconofobii, strach z krevet. - Myslím, že vím oč jde. - Píše se to takhle?

Ošálil jsem Prášila, předribloval LeBrona, labuť místo polštáře, k tomu peřina, ale není to nic, když láska se mi vyhýbá. - Říkal jsem ti, jsem potížista. - A já ti řekla, že na to kašlu. - Tak to pro tebe mám otázku. - A já pro tebe odpověď. - Chceš znát moji otázku? Podívej se do skleničky. - Chceš znát moji odpověď? Podívej se do pusy. ANO! - Jak dlouho bude trvat, než se vezmeme?

- Jak dlouho ti zabere, než se otočíš? - Drazí milovaní, sešli jsme se dnes večer... Mám televizi tenkou jak vlas, modelky jedou po mě jak ďas, na záchodě hraji pasiáns, ale není to nic, když láska se mi vyhýbá. - Tohle byla nejlepší noc mého života. - Ještě vůbec nemusí končit. Popravdě si myslím, že může trvat navěky. - Rebeko! - Říkal jsi jí, že jsi potížista.

- Říkal... ale nikdy jsem jí neřekl, že ji miluji. Jo, někdo by se měl podívat na ten výtah. Ale není to nic, když láska se mi vyhýbá! Přeložil: JohnSorrow www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěkné video, super písnička i její překlad, jen ta hrubka v 3:29 trochu kazí dojem. :-)

00

Odpovědět

ten Sudeikis ma dobrej hlas.. zpiva nejak vic?

00

Odpovědět

Přeložte prosím nějaké cold open, kde hraje Will Ferrell George Bushe... jeho imprese jsou geniální. Obzvlášť ta poslední, kde oznamuje svojí kandidaturu na volby 2016 :D (https://youtu.be/NKXGA-AU50w)

21

Odpovědět

top shelf booze - walkera? coze?

09

Odpovědět

Nevím, jestli reaguješ na překlad, nebo na fakt, že označuji Johnnieho Walkera za kvalitní pití. Ad 1) potřeboval jsem rým na aligátora ad 2) potřeboval jsem rým na aligátora a Black Label mám navíc hodně rád:)

170

Odpovědět

Johnnie Walker opakovaně skóruje v bibli whisky. Jestli jsem tě pochopil správně, tak nevím co se ti nelíbí.

11

Odpovědět

právě jsi mi otevřel ránu, která již byla zapomenuta ... kde jsou nové díly? :D

90

Odpovědět

Tyjo a já si teď nevzpomenu jak ono se to jmenovalo. :(

00

Odpovědět

dobrý, ale chtělo by to z SNL třeba ještě nějaké kulturní tipy od Stefona ;-) nebo Star Wars Auditions, Disney Housewives, Batman, Hobbit Office, Black Swan nebo Kissing Family skeče

50

Odpovědět

Batman se mi líbí hodně, ten by mohl mít úspěch i tu - dávám jej do fronty, díky za tip!

90

Odpovědět

Děkuji za překlad, skeče SNL (především ty starší) mám ráda... :-)

60

Odpovědět

kua nezpívá Daniel někde? má úžasný hlas :D nejlepší část videa

130