Souboj šarmu – Flirtování s britským přízvukem

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:33
Počet zobrazení:3 241
Chystá se třetí sezóna populárního seriálu Sexuální výchova. Patříte mezi fanoušky a nemůžete se dočkat? Zkuste si chvíli zkrátit balicími hláškami a britským přízvukem hlavních představitelů.

Přepis titulků

Chtěl bych dát neočekávané zboží do tvé taškové zóny. - To snad… - Pane… SOUBOJ ŠARMU S HERCI ZE SEXUÁLNÍ VÝCHOVY Ahoj, já jsem Emma a hraju roli Maeve Wiley. - Já jsem Asa, hraju Otise. - Já jsem Ncuti a hraju Erica. A toto je souboj šarmu. Můžu si půjčit pusu? Slíbím, že ji vrátím. - 10 bodů.

- Jo! - Víš ty co? - Co? Jsi žhavější než metro při dopravní špičce. Dám ti dva body, protože ses snažil několikrát a bylo to docela roztomilý. Není divu, že je dnes obloha šedivá, všechna modrá je ve tvých očích. Mám hnědé oči. Minus dvacet pět… stovek. Tvá dlaň se zdá těžká. - Můžu ti ji podržet?

- V žádným případě. Minus 10 bodů. Pokud nic netrvá věčně, budeš mé nic? 1 bod. Čau, jsem pan Ten Pravý. Prý jsi mě hledala. Ty jo. Panebože. Minus 2 500. Máš ráda vodu? - Jo. - To znamená, že už máš ráda 75 % mě. Ach zlato.

Jo, 50 bodů. Vezmeš mě k doktorovi? Zlomil jsem si nohu, když jsem ti propadl. 50 bodů za odhodlání. A VÍTĚZEM JE… Děláte si ze mě srandu?! Děláte si srandu? Asa dostal bod. Budu křičet! Odcházím, odcházím odsud. Ne!

Jak můžete? Dostal jsem 50 bodů a tak. Snažil ses, Ncuti. Zkusils to. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ale nebylo spatny na jednu minutu

11