Spider-Man má muzikál!

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:426
Počet zobrazení:4 988
Talk show Conana O'Briena na televizní stanici není, stejně jako ostatní americké talk show, zdaleka jen o rozhovorech. Každá epizoda má přibližně 40minutovou stopáž a vždy je v ní Conanův úvodní monolog, několik komediálních skečů, již zmíněné rozhovory s celebritami a v neposlední řadě i hudební vystoupení. Dvě komediální scénky jsme tu již měli (Návrat Conana O'Briena a Conan u Madame Tussauds) a dnes přidávám další. Na Broadwayi byl letos uveden nový muzikál s názvem Spider-Man: Turn Off the Dark, který se samozřejmě točí kolem pavoučího hrdiny z celosvětově známého komiksu. I přes tahák, kterým byla hudba z dílny známé kapely U2, se muzikálu příliš nedařilo a názory kritiky nebyly nijak oslnivé. Nakonec to produkci přivedlo až k tomu, že muzikál dočasně stáhla z broadwayské nabídky kvůli provedení jistých "úprav". Conan samozřejmě tuto informaci postřehl a úspěšně se pobavil na účet muzikálu touto krátkou divadelní scénkou. Snad se vám bude muzikálový Spidey líbit. :-) Máte zájem i o další skeče z Conanovy show, nebo vás zajímají jen a pouze rozhovory s celebritami?

Zdroj: http://www.teamcoco.com

Přepis titulků

Po několika měsících problémů se tento týden konečně představil na Broadwayi nový Spider-Man muzikál. Ale i přes všechny ty úpravy, které byly provedeny, se na muzikál snesla vlna kritiky. Všichni citují kritika z deníku New York Times, který řekl, že je ten muzikál nudný - a tohle je zajímavé - prý si ho užijí leda tak děti, kterým je méně než 10 let. - Cože?

- Ano. Řekl, že nová verze je leda tak pro děti mladší 10 let. Můžete si udělat vlastní názor, protože vám účinkující Spider-Mana dnes večer zahrají jednu scénu z muzikálu. Tohle ještě nikdo neviděl. Exkluzivně jen pro vás. Pojďte na to, přátelé. Ahojda! Já jsem Spidey.

Mé jméno je Spidey a dělám, co se sluší. Svůj pokojíček si poctivě uklízím. Nejsem drzý. Jsem vždy zdvořiloučký. A zoubky si čistím, dokud nejsou bílé jako perličky. Jsem Doc Ock a spřádám zlé plány, ale nejdřív si pěkně umyji ruce. Než začnu vést zločinný život, zbavím své ruce bakterií a špíny.

Jsem Zelený goblin a také goblin zdravého papání. Ovoce a zelenina jsou pochoutky, kterým se nic nevyrovná! Mám rád vás a vy zase mě. Jsme jedna pavoučí rodinka. Chytíme se za ruce, ať to dáme najevo a zatrsáme si s medvídkem pandou! Jupí!

To bylo skvělé! Jo! Prosím o potlesk pro účinkující Spider-Mana! To je krása. Počkat, počkat, počkat. Počkat, počkat. Ne, koukejte ho odsud odvést. Odveďte ho pryč. Odveďte ho! Odveďte ho!

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Někdo podepisující se jako "love" sem napsal: "tak na takové směšné představení bych nešel taky, ten kritik má pravdu". To jste love nepoznal že si jen dělali legraci. Ten kritik i ta scéna jsou vymyšlené a muzikál je o něčem jiném.

190

Odpovědět

Ty skeče a rozhovory jsou vtipné a trefné. Conane O'Briene klaním se vám!

182

Odpovědět

En cok izlenen televizyon programlar tam uzunlukta filmler fla haber klipleri spor olaylar muzik videolar veya en son c kan virus videolar gibi her tur cevrimici videoyu bulmak icin Truveo yu kullan n.

187

Odpovědět

tak na takové směšné představení bych nešel taky, ten kritik má pravdu

1823

Odpovědět

Niekto tu asi nepochopil pointu :D :D

190

Odpovědět

Team COCO :DDD

180

Odpovědět

tak ten závěr stál za to :D

180

Odpovědět

boží! :)
a souhlasim s "xzibitusakem"

180

Odpovědět

Vedení mám dotaz talk show je středa a neděle takže nešlo by udělat třeba středa TalkShow jako rozhovory atd. a neděle TalkShow jako skeče a speciály ???? :D Předem díky za odpověď :D

181

Odpovědět

Conana mám asi nejradši, takže jsem pro více rozhovorů s ním, i komické scénky a myslím si, že by se sem mohl dát i nějaký ten monolog...

180

Odpovědět

dobry napad :D 9/10 (vynikající)

180

Odpovědět

Fantasticke, proste fantasticke. :D Neviete, ci to vymysla sam Conan, alebo nejaky tim dramaturgov?

180

Odpovědět

Další skeče prosím... :D

180

Odpovědět

KONEC ZABIL :D:D:D:D

181

Odpovědět

a ešte vám chcem poďakovať že existujete a že existuje táto stránka a že dokážete nahradiť video ako napr. troopers alebo niečo iné, iným videom ale dobrým :) a ja osobne by som uvítal ešte da%lšie vystúpenia nejakých stand-up komikov amerických napr. ešte niečo od Rickyho Gervaisa alebo tak :D a ešte raz dííííííki

PS:škoda že toto video nie je dlhšie ;)

180

Odpovědět

podla mňa je to úplne geniálne :) a škoda tých trooperov lebo na tých som sa fakt tešil ten posledný diel bol asi najlepší(ale aj ten s koláčikmi a kávou bol dosť dobrý ;) )

180

Další