Srážka výletních parníků

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:612
Počet zobrazení:6 967

Po delší odmlce vám přinášíme další vydání Fanouškovských korekcí. Tentokrát se bude fanoušek Brian snažit Conana dostat matematikou, ale jak už asi víte, Conan se jen tak nedá a i tentokrát všem ukáže, že on zkrátka chyby nedělá.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz FANOUŠKOVSKÉ KOREKCE Toto je segment, ve kterém se diváci snaží najít chyby v našem pořadu. Zatím za sebou máme stovky snaživců, ale žádného vítěze. - My nechybujeme. - Ještě že je to pořád baví. - Jinak bychom neměli co dělat. - Přesně tak. Tentokrát se nám ozval fanoušek jménem Brian Halopoff... s tím, že prý našel chybu.

Prý si všiml nějaké chyby, které jsem se údajně dopustil, když jsem mluvil o nehodě parníku Carnival Cruise. Ahoj, Conane, jmenuji se Brian a objevil jsem chybu v monologu z valentýnské epizody tvého pořadu. Utahoval sis v ní ze společnosti Carnival Cruise. Prý měla kdysi nehodu, kdy se srazilo šestnáct jejích parníků, které vytvořily nápis: "Jsme paka!" Společnosti Carnival Cruise se lepí smůla na paty.

Šestnáct jejích parníků se srazilo, a vytvořilo nápis: "Jsme paka!" Conane, jak můžeš vidět, na snímku není šestnáct parníků. Ve skutečnosti jich je dvacet čtyři. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24. Šestnáct není to samé jako dvacet čtyři, takže ses dopustil chyby. A kdyby tě náhodou zajímalo, kde jsem sehnal ty skvělé zvukové efekty kvůli autorským právům jsem si je sám vytvořil.

Nejdřív musím pochválit jeho osvětlovače, vážně borec. "Hlavně aby se tam vešel i můj stín." Promiň, Briane Halopoffe, jestli se tak vůbec jmenuješ... - Proč to dělám? - Netuším. Každopádně jsi vedle jak ta jedle. Té nehody se opravdu účastnilo šestnáct parníků. Nevěříš mi? Ředitel společnosti Carnival Cruise mi dá za pravdu. Ahoj, Briane, jmenuji se Gerald Cahill a jsem prezident a ředitel společnosti Carnival Cruise.

Je mi líto, ale Conan má pravdu. Teď ti ty počty objasním a taktéž přidám zvukové efekty. Zde je snímek z ptačí perspektivy. "W" tvořilo podle tebe pět parníků, ale ve skutečnosti to byl jen jeden. Těžko se s ním zatáčelo. Byl na tom líp parník ve tvaru písmene "E"? Nebyl. To jsou zatím dva parníky, ale tys jich viděl devět. Jdeme dál. U písmena "S" jsi měl pravdu.

Tvoří ho pět parníků. Písmena "U" a "C" jsou každé z jednoho a půl parníku. A "K" z pěti. To máme celkem patnáct parníků. A kde je ten šestnáctý? Tři kilometry pod hladinou ve spárech obří krakatice. Takže to sám vidíš. Conan měl pravdu a ty ses zmýlil, Briane.

Je mi líto, ale asi máš v hlavě nas*áno. A jakožto prezident společnosti Carnival Cruise vím o sra*kách své. Jejich ředitel byl velmi ochotný. Musím mu poděkovat. Takže výzva nadále pokračuje. Pokud si myslíte, že jste našli chybu, nahlaste ji na: teamcoco.com/hahaifoundanerror a my to tady rádi vyřešíme. Uvidíme, jestli uděláte z mistra hlupáka.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U Conana je to tak půl na půl... rozhovory má podlě mě nejlepší (alespoň z těch, co se na tomto webu objevují). Ale ten zbytek je trapnost nad trapnost... Fanouškovské korekce ze začátku bavily, ale teď už se jen opakuje. To samé jeho skeče. Vesměs tam někoho uráží nebo z lidí děla hňupy (samozřejmě i tady existuje pár světlých vyjímek), nebo je to prostě trapné a nezáživné. Takže co se mě týče, víc víc víc rozhovorů, ale ten zbytek trochu ubrat.

1013

Odpovědět

vtip musi mit pointu, to tahle videa nemaj
tahle videa by u mne mela smysl, kdyby bylo aspon zajimavy koukat, jak chytre se z toho vykeca, ale to on nedela
jen jednoduse natoci video, v kterym ukaze svou ,,pravdu"
na obrazku je 22 lodi, on rekne 15 a udela video, kde se napocita 15
na obrazovku spatne nakresli penis, tak udela video, kde ukaze, ze vlastne tak ten jeho vypada, apod.

1017

Odpovědět

Fakt mě na Connanovi začíná s**t jeho potřeba urazit každýho, kdo se účastní jeho soutěže. Někteří si to zaslouží, ale třeba tohle bylo super video a fanoušek se do něj nenavážel. Jenže on mu to prostě musel vrátit. Už to není vtipný.

4110

Odpovědět

Doufám, že Connan aspoň mimo záběr kamer tomuto fanouškovi poblahopřál, protože to byla vážně pěkná prezentace.

542

Odpovědět

Čekám, kdy se Conanova aura, která na zdejším webu jeho už trapné mnohokrát opakované ftipy maskuje, rozpadne a konečně si uvědomíte, že před sebou vidíte jen Jimmyho Fallona verze 2.0

1653

Odpovědět

IMHO urážka Jimmyho.

00

Odpovědět

Osobně považuji video fanouška za jedno z nejlepších, na které musel prozatím Conan reagovat.

1762

Odpovědět

Súhlas, pri väčšine videí od fanúšikov mám také tie zimomriavky, ktoré ti nabehnú keď sa cítiš fakt trápne za to, že si niečo videl a pod chvíľou sa obzerám, či ma niekto nevidí, že to vidím. :X

254

Odpovědět

Fanouškovskou korekci beru za nejslabší článek z Conanových videí :)

3741

Odpovědět

Ten Slash mě vždycky na konci dostane :D

974

Odpovědět

I don't get it.

822

Odpovědět

Conan sa zvycajne absurdnym sposobom snazi vyvracat tie chyby na ktore upozornuju fanusici, niekomu sa to paci, niekomu nie :)

394

Odpovědět

Ze začátku to byla sranda... ale teď je to spíše trapné...

14764

Odpovědět

Tak ne vždy se to povede tak, že by se člověk smíchy potrhal. Tentokrát mě to zrovna taky dvakrát nenadchlo...i když tak dobrý zvukový efekty jsem dlouho neslyšel :D Ale pořád to má dle mého názoru potenciál. Stačí si vzpomenout na německou verzi tučňáků z madagaskaru :D

758