Bill Burr je rád, že je Stephen Hawking po smrtiStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:176
Počet zobrazení:7 290
Bill Burr nám dnes poví o svém názoru na Stephena Hawkinga. A servítky si rozhodně brát nebude.

Přepis titulků

Bojím se robotů. Jo. S jedním byl rozhovor v pořadu 60 Minutes, nejkvalitnějším žurnalistickém pořadu v USA. Seděl si tam, odpovídal, nebyl nervózní. V pohodě si odpovídal. Nekouřilo se z něj, nevytékal z něj olej, prostě nic, co by se dělo nervóznímu robotovi. A reportér se ho vyptával a zakončil to otázkou: „Povězte nám, jaké jsou vaše cíle.“ A já byl sám v hotelovém pokoji.

Naklonil jsem se k televizi a povídám: „Ty svině mají cíle?“ A ten robot odpověděl. „Jaké jsou vaše cíle?“ A robot na to: „Chci být chytřejší než lidské bytosti.“ Jo!

A reportér na to nereagoval. „Fajn a jaká je vaše oblíbená barva?“ Já mezitím stojím na posteli a řvu na telku: „Ty vole, odpojte to! Vyndejte tomu baterky! Vyrvěte tomu dráty! Udělejte něco!“ Kolik sci-fi filmů musíte vidět, než vám dojde, kam to směřuje? Každý chytrý člověk na světě říká, že nás ty svině zabijou. I ten týpek, co nedávno umřel.

Jak se jmenoval? Pořád jen seděl. Jo, Stephen Hawking. Byl moc nóbl na to, aby vstal a vyjádřil se, takže furt jen seděl jak hruška. „Hrozně se starám, tak jsem na sebe vylil led. A ukázal jsem přitom svoje břišáky. Na instáč!“ Dělám si prdel, ale jsem rád, že už je po něm. Hele, lidi, jak dlouho chcete, aby ještě trpěl? Nevěříte na posmrtný život?

Možná je teď tam nahoře, nohy mu fungují a nějaký anděl mu ho kouří. Jak dlouho měl ještě sedět, abyste ze sebe měli lepší pocit? „Aspoň nejsem pokroucený a neříkám chytrý věci.“ Nemohl jsem ho vystát. Byl příšerně negativní, nikdy neřekl nic pozitivního. „Steve, co pro nás máš dnes?“ „V roce 2035 už nebudou existovat jablka.“ „Díky, Steve, díky moc.

Nad tím jsem nepřemýšlel, ale teď už přemýšlím. A co s tím můžeme dělat?“ „Na to je pozdě, měli jsme to zkusit před 40 lety.“ „Díky, kámo, jdu plakat se svým dítětem.“ Byl bych s ním tak možná tři minuty, než bych mu odbrzdil křeslo a odpálkoval ho do vedlejší místnosti. „Steve, vrať se, až pro nás budeš mít nějakou pozitivní blbinu.“ Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to Stand Up, musíš byť originální překročit trochu hranici, jinak budeš podprůměrný komik jak na stojáka

10

Odpovědět

To je král

10

Odpovědět

Lidé: Chceme mít právo na nekorektní humor! Všichni jsou dneska slečinky a hrozný slowflakes!
Also people: To už je moc, ne?

No, minimálně to dokazuje, že každý má hranici, ať si to třeba nechce přiznat.

61

Odpovědět

Nechápu nízké hodnocení, Bill je borec a tohle vtipné bylo :))

71

Odpovědět

Nie nebolo to vtipné. Bolo to úbohé a nechutné. Mám rád jeho vystúpenia, ale toto bol prepadák.

110

Odpovědět

mne ten jeho ukričaný prejav nesedí... asi aj preto je v júesej taký populárny

513

Odpovědět

To je prostě fakt, gayové mají problém se vkusem, pak se nemůžete divit když je vidíte běhat po městě v kožených tangách.

52

Odpovědět

Tleskal bych ve stoje :-D

106

Odpovědět

Hele já fakt nevím, ale dívám se na to jako ironii. Kolik lidí chce vážně slyšet negativní komentáře a "muset" hledat na ně řešení? Nevím jestli by byl tohle přístup jen ke Stevenu Hawkingovi, ale ke každému kdo říká, že jestlí budem takhle pokračovat dále, bude to stát za hov*o.

81

Odpovědět

Je to už také na hrane(robiť si srandu z ludí čo zomreli),ale nevidím v tom niečo,čo by urážalo Hawkinga.Nemal ho rád(ani ja velmy nie),povedal čo si o ňom myslí.Mne dosť vadí,pri týchto stendup komikoch,keď nadávajú.To degraduje ich vystúpenie.

17

Odpovědět

Slabý až nechutný.

1029

Odpovědět

Tvý komentáře? Jo, souhlas. Řešení je jednoduché: Nepiš je :)

2011

Odpovědět

Dickhead by definition.

622

Odpovědět

tak sa identifikujes

68

Odpovědět

Pozri sa na to vypredane obecenstvo co tam ma.

312