Bill Burr o eboleStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:9 120
Dneska aby se člověk bál otevřít noviny nebo dveře, aby na něj nevybafl koronavirus. Bill v tomhle videu sice bude vyprávět o ebole, ale myslím, že částečně aplikovat se to dá i na aktuální situaci v Číně i zbytku světa. A pokud vám to nestačilo, pusťte si i Russella Howarda na podobné téma.

Přepis titulků

Vrátil jsem se z turné po jihovýchodní Asii. Super lidi, ale na ho*no. Super lidi, ale šílená chudoba a tak. A teď jsem málem spadl z pódia. Je pak dost těžké si stěžovat. Když vidíte takovou chudobu. Vrátíte se a škrábe vás v krku. Asi máte ebolu. Bylo by prima, kdyby to sem někdo zatáhl.

Aby trošku prořídl provoz. Proč to aspoň jednou nenechají pořádně řádit? Proč tomu vždycky bráníme? Nenapadlo vás někdy sobecky, že by bylo super, kdyby umřela kupa lidí, jen ne ti, co znáte nebo je máte rádi? A druhého dne byste prosvištěli Lincolnovým tunelem v pět večer? Akorát byste museli potlačit vinu z toho, že vám nechybí lidi, co jste neznali.

Neměl bych si z eboly dělat legraci, nic o ní nevím. Vím jen to, že když ji chytíte, máte šílené nutkání jít na letiště. Nevím, čím to je. Nikdo, kdo chytí ebolu, nemá tu slušnost, aby si sám zalezl někam do lesa a tam vykrvácel jako gentleman. Z nějakého důvodu musíte okamžitě zamířit na letiště. „Mohl bych dostat prostřední sedadlo?“ Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

muj oblibenec po takovy dobe a 1:30 trochu zklamaní

121

Odpovědět

Nemužu sehnat roušku s číslem faktoru 3 vše je fuč

00

Odpovědět

Kéž by dostal ebolu, možno by si uvedomil, že to nebolo vtipné.

472

Odpovědět

jo on si to totiž vážně myslí viď?...

244

Odpovědět

+vlasy98Co to je za dementní argument, jestli si to myslí nebo ne? Kdyby ti na ebolu umřelo třeba dítě, asi by ses tomu moc nesmál, a tak debilně neobhajoval.

Taky mi to nepřišlo vtipné.

236

Odpovědět

+Proboha, právě že on skrz humor zastává pozici všech těch debilních egoistickejch rednecků a vlastenců, který se nebojí odsoudit na smrt lidi který neznaj, ale kdyby se to stalo jejich blízkejm, pokrytecky by brečeli jak malý děti. Nebo jsem snad viděl jiný video?!

291

Odpovědět

+vlasy98Cizi lidi me nezajimaji a nejsou pro me dulezity. My blizci, rodina a kamaradi jsou pro me dulezity. Kdyz zemre 100 000 lidi ktere neznam, je me to naprosto nepokrytecky uplne fuk. Kdyby me zemrel jeden blizky, tak me to samozrejme vezme. Pokud sou cizi lidi pro tebe stejne dulezity jako tvy blizci, tak mas problem ...

36

Odpovědět

+mEH23Ale chápeš, že každý člověk je někomu blízký? To, že ty máš kliku a neumře ti nikdo blízký, je sice fajn, ale těch 100 000 lidí by mělo miliony blízkejch, který by to vzalo.

51

Odpovědět

+AnonyMařkaTo musíš brečet u každý autonehody v televizi...každej je něčí blízkej.

21

Odpovědět

+witty1Ale přece ani já ani tady vlasy98 přede mnou netvrdí, že máš být megasmutný z toho, když umře někdo, koho jsi neznal. Doporučila bych vylepšit porozumění psanému slovu.

51

Odpovědět

+AnonyMařkaNekomentuju vlasy98 ale Tebe.A já taky netvrdím nic o tom, že by měl být někdo megastmutný. Doporučil bych vylepšit porozumění psanému slovu.

16

Odpovědět

+witty1Staci necitat noviny, nepozerat spravy a vyhybat sa portalom ako drsnysvet. Potom clovek tolko zla fakt nevidi a nevnima tolko negativity

22

Odpovědět

život je aj tak v p**i, treba si robiť p***l...

63

Odpovědět

Hmm, utnuto ve chvíli, kdy se to teprve začalo rozjíždět. Škoda, mohlo to být super.

231