Bo Burnham – Jak vyřešit své problémyStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:5 183

Každý člověk má nějaké problémy. I Bo Burnham tady nedávno o nějakých zpíval. Ale jak je řešit? Nějaký ten tip by se našel…

Poznámky:
Když Bo mluví o tom, že není řešením být jen odvážný nebo jen burácet, naráží tím na písníčky, které zmiňoval na začátku videa, tedy Roar od Katy Perry a Brave od Sary Bareilles.

Přepis titulků

Možná jste smutní a zažíváte těžké chvíle. Cítím s vámi. Život je těžký. Tohle písničkou nenapravím. Jako Brave nebo Roar. Tyhle inspirativní… Snažím se říct, že byste neměli poslouchat takovéhle písničky. Byli jste někdy smutní a osamělí? Cítili jste se někdy úplně bezvýznamní? Přáli jste si někdy být úplně někým jiným? Když přijdou těžké časy, tak si do vás rádi kopnou.

Vy tomu dáváte vše, ale ono to nestačí. Můžete mi zlomit kosti holemi nebo kameny, ale slovy mi můžete zlomit srdce. Ale pokud nevíte, co dělat, tak vám řeknu, čím můžete začít. Zabijte se. Zabere to jen chvilku. A budete pak šťastní. Stačí narvat hlavu do trouby.

Zabijte se. Vážně, do toho! Nic na tom není! Stačí zhltnout hrnek náplně do zapalovače. Tak jo… Jako byste se odtáhli. Možná je to proto, že vám pořád dokola říkám, ať se zabijete. Snažím se jen něco vysvětlit. Těžké životní problémy nemají jednoduchá řešení.

Není to o tom, že budete odvážní, že budete burácet, že se zabijete. Ale rozumím, že je to citlivé téma. Asi jen slyšíte, že se máte zabít. Nechci být necit… Asi to zní neempaticky, zle a ošklivě. Sebevraždy jsou epidemie a já nechci zůstat nepochopen. Často přehlížíme příznaky depresí, takže pokud máte depresi, tak to musíte jít na terapii, mluvit o své depresi a nechat se vyslechnout profesionálem.

Ale pokud hledáte morální moudra v písničkách Katy Perry, tak to se zabijte. Nebude to bolet, stačí dát pusinku přijíždějícímu vlaku. Zabijte se. Už bude po všem, no jen to zvažte. Stačí zmáčknou spoušť. Nechte si to projít hlavou.

Tedy ten projektil. Strčte jazyk do zásuvky, pokuřte výfuk, udělejte si toust ve vaně, přibijte se na kříž. Držte dech, dokud vám nedojde, vypijte galon pepřáku, buďte gay v Íránu, nechte Oprah, aby si vám sedla na obličej. Skočte z mostu, jděte se koupat při záplavách, skočte v tandemu s lednicí, vypijte Haiťanovu krev. Vloupejte se do zoo, strčte do tygra, sežerte křížový šroub, ožeňte se s Courtney Love.

Pardon. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proc chybi prohlaseni o nevhodnosti videa ? original nelze spustit bez odsouhlaseni.

00

Odpovědět

Jaké odsouhlasení máš na mysli? Na YouTube video není označeno jako nevhodné do 18 let.

00

Odpovědět

Z tyhle pisnicky mam chut se zabit :D

11