Star Wars 1313 se představuje

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:222
Počet zobrazení:3 429
Další ze zajímavých her letošní E3 byl nový Star Wars projekt, na kterém spolupracují části studií Lucas Arts, Industrial Light & Magic, Lucasfilm Animation a Skywalker Sound. Hra poběží na Unreal Enginu 3. Datum vydání zatím není známé, ale hra vyjde na Xbox 360, PlayStation 3 a PC.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Nadešla chvíle podívat se na exkluzivní první záběry ze hry Star Wars 1313 s creative directorem hry Dominicem Robilliardem. - Trefil jsem se? - Skvěle. Jsem rád, že jsi tady Dome. Je to jedna z nejdiskutovanějších her E3 a nikdo z ní ještě nic neviděl.

Lidem se líbí myšlenka dospělé Star Wars hry. Můžeš hru uvést těm, kteří o ní ještě neslyšeli? Jde o nový realistický pohled na Star Wars s ratingem M. Kde se hra odehrává? Odehrává se na místě zvaném 1313. Nevím, jak moc znáš Coruscant, ale skládá se z tisíců vrstev. Říkáme jim úrovně a na úrovni 1313 se odehrává naše hra. Ve Star Wars je to domov podsvětí.

A hrajete za lovce odměn. Teď uvidíte opravdovou ukázku ze hry ve vašem enginu. Vše, co dnes ukazujeme, je přímo z dema hry v našem enginu a v reálném čase. A tady je první ukázka ze hry. Sestupuji na úroveň 1313. Zhluboka se nadechni. Čerstvý vzduch nějakou dobu neucítíš. Čerstvý vzduch se přeceňuje.

Uvidíme, co budeš říkat, až budeme o tisíc úrovní níže. Vím, co si asi říkáte. Jo, to vypadá jako pěkný animovaný trailer nebo tak něco. Ale byl to vážně engine hry a teď vám to dokážeme. Ukážeme vám opravdovou herní ukázku, kterou budete zítra živě předvádět na E3. Část, kterou teď uvidíte, je součástí našeho epického systému hloubkových plošin.

Situace v demu se ještě zhoršila. Z vašeho průvodce se vyklubal trochu šílenec, znepříjemnil vám život a vy ho budete následovat z lodi. Dobře, připravte se být ohromeni. Tady je opravdová herní ukázka ze Star Wars 1313. Bylo to opravdu nutné? Ne. Pozor!

Jdu ven. Tady to máte. Úžasné, jak jsem vám slíbil. Gratuluji, Dome. Hra běžela v reálném čase na moderním počítači s výkonnou grafickou kartou. Správně, demo jsme připravili pro PC. Líbí se mi, jak posouváte hranice technologie, částečně díky spolupráci s ILM. Máme tady pro diváky další herní ukázku, která ukazuje boj ve hře.

Ano, opravdu jsme se snažili zajistit plynulý přechod mezi videi a hraním, abyste si nebyli jistí, kdy hru ovládáte a kdy ne. Tohle je vlastně začátek jedné z bojových scén na začátku E3 dema. Úžasné. Očividně jde o typickou hratelnost s krytím za překážky jako v jiných hrách, ale je tam tolik efektů a animací. Očividně používáte spoustu nových technologií.

Rozhodně. Naštěstí jsme získali umělce z ILM, a Skywalker Sound, který pracuje v našem týmu na této hře. Je zde i několik vychytávek, které byste u lovce odměn čekali. Jednu se právě chystá použít. Je úžasné, co jste dokázali z hlediska herní akce a úrovně propracovanosti. Bude celá hra takto detailní? Rozhodně.

Myslím, že lidé chtějí vidět tuto temnou a hezčí verzi Star Wars. A to jim chceme dát. Teď jsme to krásně viděli. Očividně nejde o technologické demo, ale o hru, na které pracujete. Myslím, že jste na letošní E3 spoustu lidí ohromili. Vím, že jste na tomto projektu tajně pracovali v Lucas Arts a je velmi vzrušující vidět výsledek vaší práce. Datum vydání zatím není stanoveno?

Na datum vydání je ještě brzy, ale během roku nás sledujte a dozvíte se více. Super, Dome. Díky za předvedení vaší hry. Myslím, že to bude jedna z největších her tohoto týdne a jsme poctěni, že jsme ji mohli ukázat jako první. Díky, Dome. Snad z této hry brzy uvidíme víc.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi jsem staromódní, ale SW pro mě je a vždy bude souboj Světlé a Temné strany Síly a vždy jsem ve filmech i hrách rád viděl nejen duely se světelnými meči (i když ty mám samozřejmě nejradši), ale kulturu Rytířů Jedi a Lordů ze Sith. Jsem asi omezený, ale všechnu tu havěť s blastery beru jen jako takové křoví, které ukazuje, že na (anti)hrdinu se světelným mečem platí jen další (anti)hrdina se světelným mečem ;)

180

Odpovědět

Ten začátek mi svojí hratelností hodně připomínal arkham asylum, kterej pro mě byl nesnesitelnej. Takže za mě: kam se poděl starej, dobrej kotor...

184

Odpovědět

Buď som slepý alebo tam tá grafika až taká úžastná nieje. V každom prípade dnes nieje najmenší problém spraviť niečo pekné, horšie je to spraviť plynulé. Aby nakoniec nedopadli ako Crysis, grafka tam bola úžastná ale každý to hral na minime :/

183

Odpovědět

1313 je číslo na značce auta kačera Donalda. Tahle SW gamesa by mě asi bavila víc s Donaldem.

184

Odpovědět

Já chci svůj LIGHTSABER!!! :D

186

Odpovědět

No tak jako vypadá to pěkně, to jo.

Jenže Uncharted ve Star Wars universu ? Mohli přijít s něčím lepším.

Ale jo, vypadá to super.

180

Odpovědět

Vypadá to na nový Star Wars Effect.

182

Odpovědět

Má to blíž k Uncharted než ME. Víš, není každá hra z vesmíru Mass Effect.

186

Odpovědět

Když jsem klika na video v duchu jsem si říkal "super nová star wars hra na kterou jsem dlouho čekal" bohužel ten pocit zmizel tak rychle jako přišel :) Nemůžu zapomenout na času serie her jedi knights....a myslím že k tomu by se měli vrátit jelikož Jedi Academy byla jejich nejlepší a je to už pár let co jí vydali...Myslím že by se měli vrátit k sérii battlefront a jedi knights jelikož to byli jejich nejúspěšnější hry a nesrat do těch mezer hry jako force unleashed a podobný ptákoviny.....star wars je o pořádný rvačce rukojetí s kusem laseru kdybych chtěl hrát vesmírnou střílečku jdu na mass effect :D prostě Lucasarts neví co dělá :)

181

Odpovědět

Přesně tak, star wars by měl být o šermování světelnými meči a ne napodobeninách typu mass effect.

183

Odpovědět

+dylanMass Effect je akční poloRPG.

Tohle má blíž k uncharted.

Nebo jak by jsi řekl ty "VESMÍR? TAK TO JE MASS EFFECT."

183

Odpovědět

Jak řekl ten moderátor:"Jde o typickou hratelnost s krytím za překážkama JAKO V JINÝCH HRÁCH, ale s lepšími efekty a animacemi". Je se hezké, že je to tak oplácané efektama, až se to nedá, ale jak už vyvojáři říkali v nějakém jiném videu, tak hra má takové nároky na HW, že ji budou muset vydat později jelikož by ji stejně nikdo nerozjel.

180

Odpovědět

no sice by mě víc potěšili, kdyby udělali KotOR 3, ale v tomhle jim taky fandím a pokud to opravdu není render, ale ingame, tak klobouk dolů :)

186