Junior zlobíStarship

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:4 994

V minulém dílu jsme vyslechli emotivní rozhovor Upa a Brouka, ale nebyli jsme jediní. Junior to také slyšel, a tak má pro Megagirl poslední úkol.

Přepis titulků

Zajímavé. Měl bych lidi špehovat častěji. Co chce dělat Brouk s tou vědeckou krávou... na broučí planetě? Megagirl! Mám pro tebe poslední úkol. Prosím, zadejte příkaz, kterým vám mohu posloužit. Mám toho vlezlého Brouka po krk.

Budu ho následovat na planetu a zajistím, aby se ze svého románku nevrátil. Ano, myslím, že toho Brouka čeká nehoda, ve které bude figurovat jeho hlava a můj zapper. A pak ho odprásknu! A tu Únorku brouci oplodní, i kdybych to musel udělat sám. Takže od tebe potřebuji malou diverzi. Něco, co tu šáhlou posádku zaměstná, zatímco si to budu vyřizovat tam dole.

Nevadí ti to? Nejsem schopna přijmout rozkaz. Můj inhibiční čip činí nemožným zranit lidi. Neříkal jsem, ať ubližuješ. Prostě udělej humbuk, něco rozmlať. Pravděpodobnost, že... Megagirl... jednotka přežije souboj s ozbrojeným hvězdným strážcem bez použití vlastních zbraní, se percentuálně rovná...

nule. Jo, to je tak nějak v plánu. Víš, takhle moc mi záleží na přežití jednotky Megagirl. Taky se to percentuálně rovná nule. Je mi z tebe zle. Nejsi vůbec jako můj přítel. - Troubil Nudle.

- Jo, jasně... Jasně... Cože? Řekla jsem, že nejsi ani z půlky takový muž jako můj přítel... Troubil Nudle. Počkat. Troubil Nudle? Chlápek, kterej randil s kupou sena? Ano, to je on. Jeho prostá povaha mi přijde kouzelná.

Dnes se mě zeptal, jestli holopaluba nepotřebuje napískovat. Ha ha, bylo to roztomilé. To nemyslíš vážně, že chceš toho vypatlance? A co když jo, masňáku? No... jen to, že ty jsi... bezduchý kus kovu, který nemůže milovat a Troubil Nudle se snaží dostat do tvejch tryskovejch kalhotek...

jen proto, že si myslí, že jsi člověk. Lžeš. Ne, nelžu. Mohl bych, kdybych chtěl... To je super na tom, když jsi člověk. A ne jen ubohá imitace života, já jsem originál. Myslím... myslím, že proto mi váš románek připadá tak směšný.

Protože kdyby Troubil... Nudle měl trochu rozumu, tak by mu došlo, co ve skutečnosti jsi. Nástroj, který používáme my, lidé. Jsi jako... toustovač.

Jsi toustovač. Řekni mi to znova. Jsi... toustovač. Au. Budíš ve mně odpor. Naleznu způsob, jak tě odhalit. A přestože nemohu roztrhat tvé ubohé lidské tělo na kusy...

je 86% šance, že to tvá posádka udělat může. Dobrá. Snažil jsem se to udělat po dobrém, ale k čertu s tím... Myslíš, že tuhle posádku potřebuju? Chyba! Pracuješ pro mě, Megagirl. Ať se ti to líbí, nebo ne.

Víš, protože mi stačí jen odstranit ten inhibiční čip. A pak se můžeš rozloučit s naprogramovaným chováním. - A zmizí tvůj pocit, že jsi zabouchnutá. - Prosím, ne. Ano, staneš se tím, co jsou ve svém jádru všichni roboti... - bezduchými stroji na zabíjení! - Ne, přestaň dělat to, co děláš. Vyhladíš celou tuhle posádku, včetně toho podělaného retarda Troubila Nudle! Ne!

Zničit lidské otrokáře. Ano, zabij všechny lidi. Bože. Ty zatracenej robote. Dobrá. Zabít, zabít, zabít, zabít, zabít. Překlad: Zikato Korekce a časování: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kratky, ale kvalitny :))

tulenisko, dik za info, vzdy ma zaujima, ked je nejaka hlaska mostikom k nejakemu dalsiemu filmu, knihe, hocicomu ;)

180

Odpovědět

Megagirl je skvělá :) Už se těším na další díl. Škoda, že tenhle byl tak krátký.

180

Odpovědět

Jen bych rád poznamenal, že nazváním Megagirl Tousterem nejspíše odkazuje na Battlestar Galacticu, kde jsou takto nazývání všichni roboti. Existuje i 12 modelů, kteří jsou k nepoznání od lidí...

180

Odpovědět

Megagirl je skvělá a Junior s jeho dábelským smíchem, super těším na další díly snad bude víc akce:)

180

Odpovědět

áj, jsme zvědavá jak to dopadne s MagaGirl. A mohlo to být delší, ale nic nenadělám. Těším se na další díl =)

180

Odpovědět

mohlo to být delší ..týden čekání na něco tak krátkého ...no škoda :/

180

Odpovědět

JohnyR82: Máš pravdu, přeslechnul jsem se.

180

Odpovědět

Wau... Je to čím dál lepší! :D

181

Odpovědět

a troubil má po holce.....

190

Odpovědět

Brian je jako Junior úžasnej..Konečně dostal víc prostoru, ikdyž jeho Lupin byl taky bezkonkurenční :D

182

Odpovědět

Super jako vždy (i když dost krátké) :P

Jen pozor na chybku hned na začátku (kolem 0:30): místo "Pronásleduj ho na planetu a zajisti, aby se ze svého románku nevrátil" by mělo být něco jako "Vyrazím za ním na planetu a zajistím, aby se ze svého románku nevrátil" - protože na planetu se chystá Junior; Megagirl má jen zabavit ostatní.

181

Odpovědět

nahodou, ja mam Juniora rada :D you stupid goddamn robot :D:D

182

Odpovědět

Krátké, ale i tady se dokážou najít dobré momenty. Třeba Juniorův ďábelský smích - zalykání, nebo ještě lépe "Jsi toaster."

192

Odpovědět

Hh, Megagirl se mi začíná líbit :D

181

Odpovědět

Týjo, sotva jsem to zapla a už je konec :-(

182

Další