Krása kolem násStarship

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:196
Počet zobrazení:5 073

Brouk vzal Únorku zpět na svou domovskou planetu, aby jí ukázal, jak skvělí brouci jsou. Dokáže krása broučí planety přinutit Únorku změnit názor? A co teprve Junior a jeho ďábelské plány... To vše v dnešním díle.

Přepis titulků

Tak... a jsme tu. Pozor, schod. Brouku, jen chci, abys věděl, že se s tebou cítím vážně v bezpečí. Ale z téhle planety je mi fakt na blití. Co to bylo?! Jen malý šťastný cvrček, který si cvrká na své chlupaté nožičky.

Chlupaté nohy, nechutné. Kde to jsme? Ve Francii? Únorko, přivedl jsem tě zpět, abych ti něco ukázal, dobrá? Něco, co se nedá říct, a jakmile to uvidíš... myslím, že mnohem líp pochopíš, odkud pocházím a... doufám, že mě přijmeš takového, jaký doopravdy jsem. Pokusím se, Brouku. Vážně se pokusím.

Super. Protože tady jsem vyrostl. V tomhle úlu, na této planetě. - A vím, že to vypadá divně a cize... - A svinsky odporně. Jo, ale... ale začínám si všímat, že je v tom i dost krásy. Pokud se pořádně díváš.

Pojď sem, ukážu ti to. Hej, není to párek těch hnusných vetřelců, kteří vraždili náš druh? Vetřelci? Ne, to nejsou vetřelci. To je Brouk. Jo, a vypadá to, že si s sebou přivedl kamarádku. To není kamarádka, to je jeho přítelkyně.

Přítelkyně, myslíš jeho beruška? - Jeho plástev medu? - Jeho brouček? Ale je to človík, takže má kostru zevnitř. - Nechutné! - Jo? Vsadím se, že pro ni taky nejsi zrovna krasavice. Teda... pokud jí nedokážeme opak. Ale nemáme se s nima stýkat.

Nebuďte tak zdráhaví. Vzpomeňte na všechno pěkné, co pro vás Brouk udělal. Pro nás všechny. Pokud chce žít šťastně navěky věků... tak mu budeme muset pomoct. No tak! Ukažme tomu človíku, jak dokážeme my, brouci, být romantičtí. Chytneme ji za srdce.

Ale jak to uděláme? Nemluvíme človíčsky. Možná, že když budeme zpívat z celé hřbetní cévy, nebude muset rozumět, aby porozuměla. Rozumíte? Ne. Jen opakujte po mně. Podívej, jak se bourec kolebá ve větru, spřádá své hedvábí bez ohledu na to, co jsi udělala nebo kde jsi byla.

Ukážou ti... krásu. Pohleď, jak vážka tančí mezi kvítím. Brilantní balet rychlostí dvaceti čtyř kilometrů za hodinu. Za pohled na tuhle krásu se neplatí... vstupné. A možná se trochu liší od toho, co znáš. Ale nemůžeš popřít, že na tom něco je, když noční obloha září.

Tak dávej pozor, je to za každým rohem. Ve vzduchu je něco kouzelného. Neskrývej se před svým zrakem a neignoruj, že je tu krása... krása kolem nás. Hej, co se tu děje?

Mé larvy se snaží kuklit už celé dva měsíce. Ahoj, Broučko, jen se snažíme, aby si Brouk vrznul. Cože?! Broučko, pomoz nám. Ne. Proč bych měla chtít pomoct té vyzáblé čubce? Protože, Broučko... on ji miluje.

On ji miluje? Osud je kruté žihadlo v subesofagealním ganglionu. Mrkni na včely, nebzučí kolem za peníze. Dělají to zdarma, milují se a vyrábí med. Přenášejí pyl, jak si je můžeš... nezamilovat? Možná že se ti chce kýchnout, ale věř tomu, že je to nádhera.

Pak je tu zázrak housenky. Nejlepší show ve městě, finále je zabijácký. Můžeme tu larvy, pravý zázrak života, nalézt. Možná to zní přeslazeně, ale krása je všude kolem nás. A nezáleží na tom, jestli máš dvanáct očí nebo máš dvě.

Protože stačí jen jedno, aby sis vychutnala ten pohled. Hej, první rande s člověkem, co? Mám pro tebe tip. Ujisti se, že během večera nastane alespoň třikrát romantický fyzický kontakt. Tím dáš najevo, že chceš víc než přátelství. Hej, a jestli všechno ostatní zklame, holky zbožňují čokoládu.

- Díky, Mistře. - Hej, není zač. Hodně štěstí, vy dva. Pa. Pokud se příliš staráš o to, co je zvenčí. Ztratíš se v "Jak se zdá". Ale otevři oči a budeš překvapená, jak moc tě překvapíme. Nemáme... vůbec žádné starosti.

V našem životě panuje volnost. Žádní bohatí, žádní chudí, žádné pokrytectví. Jen krása... - krása kolem nás. - Tak dávej pozor, je všude kolem. Trochu divná, ale na tom nezáleží. Můžeš jí čelit, nebo ji přjmout. Nemusíš se bát krásy...

krásy kolem nás. Krásy kolem nás. Krásy kolem nás! Brouku, vyměšuje pro tebe. Zvládli jsme to! Takže... co myslíš?

Brouku, podívej... Vím, že jsi kluk. Takže máš rád brouky, šušňe, čůrání vestoje a tak. Ale já jsem holka. A prostě si myslím, že všechno tohle... bylo fakt nechutný.

Cože? Teda kdyby byla tahle planeta obývaná rasou bot... byla bych fakt ohromená. Ale není, takže nejsem. Únorko... Pokud se ti nelíbili všichni ti pěkní brouci, tak se ti asi nebude líbit ani to, co se ti chystám říct.

Nebuď hloupej. Brouku, já tím vším nebyla znechucená, protože to bylo fakt pěkné. Byla jsem tím znechucená, protože ze srdce nesnáším brouky. Ať to nezdržujem... Co jsi mi chtěl ukázat? - No...

- Pomoz mi porozumět tvému pravému já. Třeba odkud pocházíš. Můj mrtvý bože. Loď, ve které jsi havaroval - tu jsi mi chtěl ukázat. - Ani ne. - Ano, protože tam jsou... jsou tam pohonné krystaly. Můžeme použít pohonné krystaly z lodi, ve které jsi havaroval, k výměně našich, které chybí. Víš ty co, Brouku?

Beru tě takového, jaký doopravdy jsi. Génius. Jo. Skvělé. Dobrá, Einsteine. Přestaň vymýšlet světoborné prodejny bagelů. A vem mě na svou loď. Dvacet pět let bez špehování a najednou dvakrát za jeden den.

Vypadá to, že je ten Brouk fakt tak chytrý, jak všichni tvrdí. Ale víte, co se říká... Mozkem by se nemělo plýtvat. Asi použiju ten Broukův na vymalování zdí. Počkat... ne. Já... Zabiju ho za chvilku... Jsem v pohodě.

V pohodě. Dobrá, Drahoušku, vytáhni sosák. Nebuď tak nenasytná. Vodpal, - nepřihnula jsem si celý den. - Jo. Ale smlsnou si na tobě, jestli nedostanem tohohle chlápka ke Klepeťákovi. Jdeme. Překlad: Zikato Korekce a časování: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

coze? Junior je mrtvy? a to som si tu zapornu postavu tak oblubila, snad sa to s nim este vyvinie :P

180

Odpovědět

Flashka: Mě je to jedno. Já vyjadřuju názor. A ty si strč palec třeba do pusy.
Jinak Me and my dick je absolutně boží:) I když některý písničky mi nepříjdou zas tak povedený.

183

Odpovědět

:D :D :D ...tomu říkám rychlost .... dík za ten odkaz :)

180

Odpovědět

Gabrielle: Tak můžu, že jsi to ty. :)
Puf! A je hotovo.
http://www.videacesky.cz/serialy/me-and-my-dick

180

Odpovědět

Nechcete přeložit i Me And My Dick? To je taky dost povedeny.

180

Odpovědět

Áh, super díl..Nemůžu se dočkat Neděle.:D
Víte,ze začátku se mi to nějak nelíbilo a podívala jsem se asi jen na 3 díly. Pak jsem sledovala LWL,a potom jsem si řekla, že to teda zkusím.Bylo to to nejlepší rozhodnutí mého života! Vážně skvělé! Starkids,překladatelé..smekám!

180

Odpovědět

Hrozně se mi líbí Bugova reakce, když mu Únorka řekne, že je génius. :D

180

Odpovědět

Brouk skvěle tancuje :D

180

Odpovědět

Ach, Joey!

180

Odpovědět

Zdeňka: dal sem ti palec dolů

1826

Odpovědět

Můj kamarád kouká na horory ... já koukám na muzikály, seriály a divadla a jsem víc chlap než on... takže jestli se vám to nelíbí srabi tak vypadněte.

200

Odpovědět

Omlouvám se že těď budu sprostá, ale k***a, když se to něklomu nelíbí ať napíše, že se mu to nelíbí a neposílá hned všechno do p****e. Každej máme jinej vkus a to, že někdo nedokáže připustit tuto jednoduchou pravdu neznamená, že se musí hned do tohol s**t a navážet.
Omluvte mé výrazy, ale mé rozhořčení přesáhlo hranic. Internet je volný všemu a všem, a že je tam takovejch sraček že by každej koukal. Tsk když si nědo myslí že i toto je s****a tak ať laskavě drží hubu a krok.

202

Odpovědět

Co kdyby ste šli s touhle sračkou už do p****e?? Co??

1847

Odpovědět

zase jeden z lepších... 10* ... a přišel jsem na to že se na to díve lépe když se člověl čersvě vrátí z hospody... směje se každy blbosti a pobaví se ještě víc... :)

190

Odpovědět

Pornobus: HIMYM nesleduju, ale booger se moc jinak přeložit nedá. Ještě se používá slovo holub, ale to má více víznamů a může být nepochopeno.

180

Další