Možná jste o mně slyšeliStarship

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:177
Počet zobrazení:4 349

Čeká nás předposlední díl tohoto muzikálu, ale boje ještě nekončí. Proč? Protože Junior je pořád nebezpečný a chce své plány dokončit. Vychutnejte si Juniorův finální střet s jeho protivníkem.

Přepis titulků

Brouku, Brouku! Ach, Brouku! Díky bohu, nevěděl jsem co dělat, tak jsem přišel sem! - Díky bohu, že jsi tu. - Švábe, zpomal, co se děje? Brouku, musíš nám pomoct! Co se děje? Jsou to lidi, jeden zákeřný člověk se ukázal v úlu... s nějakou obrovskou zbraní a prostě začal střílet!

Počkat, proč?! To nevím. Ale je na cestě ke královně. Junior. Chce se dostat ke královně, protože chce vajíčka. Švábe, chce ji vzít zpátky na Zemi. Ale... jestli tu nebude...

- tak úl a všichni brouci zemřou. - Jo. Co budeme dělat? - Co budeme dělat? Co budeme dělat? - Musím s ním promluvit, zastavit ho! Brouku, počkej, prosím. Zachraň královnu. Miluju ji. Švábe, splním úkol...

i kdyby to měla být druhá poslední věc, co udělám. - Pomozte mi. - Pomozte mi. - Pomozte mi. - Nééé! - Pomozte mi! Rád se do toho trochu opřu! Protože jsem zlý a prohnilý až na kost. Jo, hulím trávu! Vypadá to, že nám Junior vyrostl. A je to bomba pocit vyhazovat věci do povětří.

Zabiju milion brouků, je to vzrůšo a droga. Tak mi říkejte příšerný chlap. Rád se do toho trochu opřu! A budu sledovat... jak... všichni...

chcípnete! A ty musíš být královna. Jmenuju se Junior, možná jsi o mně slyšela. Juniore, zastav! Brouku? Brouku. Konečně se setkáváme, tváří v odpornou tvář. Juniore, myslím, že nevíš, co děláš.

Pokud odsud odvezeš královnu, celý úl zemře. Brouku, příteli... já na váš úl zvysoka kašlu! Proto používám tuhle zbraň, abych to tu roštřílel. Cože?! Ale nevidíš, že těm broukům ubližuješ? Zabíjíš je.

Jejda, Brouku, to je mi fakt líto. Není! Beru s sebou tu královskou svini zpátky na Zemi, protože mi vydělá milion vesmírných babek. A za ty prachy si koupím trávu! To myslíš jen na sebe? Tady na broučí planetě máme takové rčení: Potřeby většiny brouků převáží potřeby menšiny brouků.

Můj život za úl. Tam, odkud pocházím, máme taky jedno rčení, Brouku. Bůh ochraňuj královnu. Super. Naštěstí pro mě... je bůh mrtvý. A až ho potkáš v pekle, řekni mu, že tě poslal Junior.

Brouku! Néé! Ach ne, Broučko. Ach ne, Broučko! Zatraceně, proč jsi musela být tak statečná? Ne. Já nejsem statečná, Brouku. Jsem zamilovaná.

Sbohem, Brouku. Ne, ne, Broučko, zůstaň se mnou, budeš v pořádku. Brouku, mohl bys... mi zazpívat jako tomu človíku? Abych... alespoň jednou... poznala, jaké to je být tvou dívkou.

Ano, zazpívám. Maestro. Jsem mrtvá. Rád bych řekl, že to bylo vážně smutné a krásné. Ale nerozuměl jsem ani jedinýmu slovu! Tak zbytečné! Copak tvůj malý přítel neví, že zemřít může jen jednou, ale já mám spoustu nábojů?

Ahoj, Brouku. Já jsem déšť a je načase vytopit pavouka. Co to kruci bylo? Brouku? Jsou... Jsou přátelští?

Hej, Juniore, mám pro tebe tip. Novorození brouci pozřou nejbližšího savce jako potravu. Teď se nedívej, ale jsi to ty! Jo! Né! Měli by mu říkat Bingo.

Brouku... zvládnuls to. Ne. Broučka to zvládla. Je pryč! Jsme zachráněni! Hurá! Takže...

poklekni přede mnou, Brouku. Ať je známo, že tohoto dne se náš úl stále rojí... díky odvaze jednoho malého Brouka a lásce jedné malé Broučky. Nechť její památka žije v každém novorozeněti, vajíčku, kukle, larvě a zámotku... našeho úlu od teď až navěky.

Sbohem, Broučko. Má broučí dívko. Zlatíčko, myslela jsem, že tě už neuvidím. A já myslel, že se už nikdy... nezanořím hluboko do tvého vaginálního kanálku. Je pořád brzo. Nebudu muset klást vejce další tři cykly. Bude mi stačit jen jeden.

A Brouku? Ano, paní královno? Možná jsem byla trochu ukvapená, když jsem ti přidělila práci sazeče vajec. Zdá se mi, že tvůj talent by se více využil jinde. Kde například, madam? No, se všemi těmi cizími návštěvníky... budeme potřebovat někoho, kdo by udržoval mír. Jo, znám pár brouků, kteří by se na to hodili.

Co třeba Čmeloň? Nebo Broučka? Ty, Brouku. Jak by se ti líbilo být naším úplně prvním velvyslancem úlu? To by bylo fakt... jsem vážně.... teda... Takže? Můžu vám dát ještě vědět?

Kam to jdeš? Podívat se, jestli si tu práci pořád zasloužím. Brouku, zmeškáš závody slimáků. Překlad: Zikato Korekce a časování: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

million Starbucks - to mi připomělo Space balls :-)

190

Odpovědět

Néé...zabili mi Juniora...to si ty malý chobotničky odnesou :D vážně škoda, že je to už předposlední díl :( Brian je jako záporák vážně skvělej ...a ty jeho růžový brejličky, z toho prostě nemůžu :D nojo, bůh ochraňuj královnu :)

190

Odpovědět

tie Darrenovske okuliare ma inac pobavili :D :D :D .....celkom vyvazeny diel, nezomrel len zly, ale aj dobra, to jak ju kralovna zjedla bolo tiez trochu vtipne a fakt mi je luto, ze uz to bude koncit......ale fakt tie okuliare sto bodov! :D

200

Odpovědět

Dojemné, zábavné, ďábelsky úžasné! Junior je vážně skvělý a nově narození broučci děsiví :D

190

Odpovědět

tak nad tím přemýšlím... nebudou ty růžové brýle narážka na Darrena? viděla jsem pár jeho vystoupení a měl je skoro pořád :D

200

Odpovědět

Tak Junior mě teda krutě dostal... růžové brejličky a super zpěv..:D

200

Odpovědět

ÁÁ, dneska poslední díl :(

190

Odpovědět

Idaho: Jo taaak, on byl jen telepaticky napojen. Potom to tedy chapu, dekuji za vysvetleni :)

190

Odpovědět

Prosimvás, kdy asi tak bude poslední díl? :)

190

Odpovědět

Na tohle jsem čekala, Brian je tady naprosto úžasný a to jak zpívá! Hezky zápornej :). A má darrenovský brejle :D.
Chudák Bugette :(

190

Odpovědět

Cheater: Brouka telepaticky napojili do lidského těla, brouk jako takový žil dál. Lidský brouk pak zatáhl klepetnáka (škorpíka) do přechodové komory a nechal se vyúpustit do vesmíru, což samozřejmě znamenalo smrt. Poté se prostě probudil ve svém pravém těle

200

Odpovědět

Helejte, bude po skončení někde ke stažení celej muzikál v kupě s titulkama, nebo alespoň jednotlivé titule? Dík

190

Odpovědět

Mixie: Já videa z LeakyConu viděla. A taky jsem tam chtěla být. Ještě že existují dobré duše, které ta videa uploadnou! Při Those voices jsem zjistila, že Lupin umí zpívat =) Ta verze s Brianem je lepší, než v AVPS!

190

Odpovědět

Brian Holden is the best villain ever! A zatraceně sexy k tomu :D Tenhle díl je díky němu můj nejoblíbenější.

190

Odpovědět

Jsem asi jediny kdo to nechape, ale muze mi nekdo vysvetlit, kdyz na konci minuleho dilu vyhodili Brouka v jeho lidske forme do vesmiru, ze je najednou na te planete ve sve brouci forme? Jak se to stalo?? A kam zmizel skorpik?

190

Další