Větecký důstojníkStarship

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:311
Počet zobrazení:5 134

V posledním díle byla broučí ceremonie přerušena vpádem neznámé lodi. Nyní zjistíme, kdo to vlastně je a co tady pohledává. Tento a dalších pár dílů nás bude provázet především lidské osazenstvo narozdíl od loutek.

Přepis titulků

Deník mise: Důstojník Únorka z Galaktické ligy, sboru hvězdných strážců, Loď 15A2. Po x letech ve vesmíru jsme dosáhli nezmapovaného cizího světa a nyní se připravujeme na lidskou kolonizaci. Po přístání v průzkumném modulu to vypadá, že je povrch planety...

stabilní. A nikde nejsou známky inteligentího života. Nyní analyzuji vzduch a zjistím, jestli je dýchatelný. Obsahuje velké množství... kyšlíku, ale... myslím, že to nějak přežiju. Nyní si sundám helmu.

Ať je ze záznamu poznat, že jsem hodně v předstihu. Jako vedoucí větecký důstojník na lodi nyní prozkoumám přilehlé oblasti s důrazem na jakékoli známky... Deník mise: Asi jsem právě zaslechla strašidelný zvuk. A navzdory mým základním instinktům a všemu, co jsem se naučila na akademickém výcvikovém táboře, se nyní přiblížím ke zvuku, abych ho blíže vyšetřila.

Dobrá, zvuku! Ve jménu Galaktické ligy emzáckých expedic tě vyzývám, aby ses ukázal! Pika Pi! Ty jsi ta nejroztomilejší věc, co jsem kdy viděla. Deník mise: Totální zvrat.

Ten děsivý zvuk, co jsem zaslechla, se ukázal být tím nejroztomilejším zvukem, co jsem kdy viděla. Deník mise: To si děláš... Je jich tu víc. Panečku, vypadá to, že jsem přistála v poli těchto zřívat. Ahoj, jakpak se jmenuješ?

Já jsem Únorka. Deník mise: Úspěšně jsem navázala kontakt s domorodými životními formami. A jsou ultra přátelské. Dle mého profesionálního názoru bude tato planeta připravena na lidskou kolonizaci tak... do dnešního odpoledne. Teda pokud vám to nevadí. Tak to moc ráda slyším.

Víte... dnešek je pro mě hodně důležitý. Můžu vám něco říct? Víte, možná tomu nebudete věřit, ale tohle je moje první mise. Jo, je to má šance, abych všem doma dokázala, že jsem dost chytrá na to, abych splnila úkol. A tehdy na akademii...

jsem byla nejhorší ze třídy. Ale nebyla to moje chyba. Jak můžou čekat, že udělám všechny ty testy, když neznám žádné odpovědi? Ale když jsem tu teď s váma, tak cítím, že dělám něco skvělého. - Zdravíčko. - Totoro! Jste v pořádku? Do prdele!

To je brouk! Byla ta věc to, co si myslím, že byla? Nevím. Radši to přivedem zpět k šéfovi. Pojďme. Takže... První den jako chytač, co? Jo.

Dneska ráno mě přiřadili. Hej, nač ten protáhlý rypák? No, má hřbetní céva prahla po tom... být potravou. Aha. Věděls, že každé vajíčko v našem roji začne tím, že paraziticky pozře jednoho z těchto savců? A kdo myslíš, že savce chytá?

Chytači savců? Přesně tak. Celý proces začíná námi. Takže si pořád myslíš, že být chytačem je ubohé? Ne. Ne, myslím, že je to docela super. To teda je. - Tak pojď, jdem na to. - Božínku. Lodi 15A2, Hlaste se, lodi 15A2.

Potřebuji evakuovat od těch nepřátelských hnusných brouků tady dole. Kam to šlo? Jo, kam to šlo? Já myslet, že to jít támhle! Jdu s tebou. Dobrá, jsi připraven?

Takže ze všeho nejdřív vytvoříš základní vrstvu slizu. Běž na to. Podělaný život! Hej, Mistře. Proč tomu z ústních částí vychází ty divné zvuky? Hej, my na ně nemluvíme, my je jen chytáme. Mám pro tebe tip. Jdi a sekretuj pořádně tlustou vrstvu slizu na savcovy oči, abys ho dočasně oslepil.

Zjistili jsme, že to savce uklidní. Pomoc! Pomozte mi! Vedeš si skvěle. Jsi si jistý, že je to tvé první chytání? To říkáš jen tak. Hej, já nic neříkám jen tak. Tak pojď, dostanem ji zpátky do úlu. Hvězdní strážci.

Potřebuju hvězdné strážce.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skank: to je nick lang, scénarista všech jejich muzikálů :)

190

Odpovědět

ahoj jak se prosim menuje ten kluk co hraje toho modryho brouka jak si v tomto dile povidal s joem ?:D

190

Odpovědět

celkom vtipne, vyvija sa to dobre, napisat taky muzikal neni len tak :D

190

Odpovědět

Asi tak, sledovala jsem to na Youtube. Dobrý je to až když se Joe Walker ukáže ve větší roli - a taky že jo. Jinak ta Únorka (mimochodem, hezky přeložené jméno :) ) mě taky nijak nenadchla.

180

Odpovědět

Wolvy, ja zas nechápem ako sa to niekomu nemôže páčiť :-D

200

Odpovědět

:D mě se to docela líbí ;), je to správně trhlí a už teď se těším na další díly a na to, jak se to bude vyvíjet!

200

Odpovědět

Nechápu jak se to může někomu líbit.

1810

Odpovědět

tak toto bylo dost hrozný...tak holka se snaží nevím o co....nejvíc mě asi pobavil joe wolker tím, že má zase jinou roli a zase jinej hlas :)

182

Odpovědět

mě se právěže tahle část líbila nejmíň... :/

181

Odpovědět

Tak první dva díly se mi moc nelíbily, ale tady to možná začíná trochu stát za to :D

181

Odpovědět

nejlepšííí :D

190

Odpovědět

V třetí části jsme se opět propadli směrem k části první. Je to utahaný a opakující se s humorem, který je hraný bohužel stále na jedné linii. Kdosi tu psal, že čtvrtým dílem to teprve začíná být super. No nezbývá nic jiného než se snad těšit. 2/10

181

Odpovědět

jůů ja prosím další díl! čím dál tím lepší!!!

180

Odpovědět

Já teda rozhodně stojím za tím, že čím častěji, tím lépe!
Možná to není tak vtipný, jako třeba jejich legendární Harry, ale člověk se nemusí za břicho popadat. Je to prostě kvalitní kulturní zážitek.

190

Odpovědět

No nevim, mně teda neni zrovna sympatická, děsně přehrává a nějak mi tam nesedí. Chtělo by to nějakou písničku :)

180

Další