Musíš zase vstátStarship

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:276
Počet zobrazení:4 738

Posledně jsme skončili dramatickým odhalením posledního člena týmu - Megagirl (Meredith Stepien). Jak na to bude reagovat tým, když lidstvo dlouhá léta válčilo s roboty a legendární zranění velitele Upa způsobili právě oni? Na závěr nesmí chybět chytlavá písnička.

Přepis titulků

Dovolte, abych vás představil poslednímu členu vašeho týmu. Megagirl! Prosím, zadejte příkaz, kterým vám mohu posloužit. To je... To je... robot! - Ta je lesklá! - Ti ruplo v bedně? Co sis myslel, kdyžs přived robota na palubu?

No tak, vím že jsme na to po těch robotích válkách trochu citliví, ale vzhledem k miliardám lidí, kteří zemřeli, aby dostali roboty zpět, je to urážka jejich památce, nevyužít je jako naše nedobrovolné otroky. Robotům se nedá věřit, kámo. Víš, co udělal svobodný robot ze všeho nejdřív? Zabil svýho stvořitele. A pak vytvořil víc zlejch robotů. Sláva Astro Boyovi.

Ano, ano, ale... Věřte mi, zlostné zabíjení u Megagirl nebude problém. Sledujte. Megagirl, můžeš zabít lidi? Ne. Ale ráda bych. Vidíte? Nemáte se čeho bát. Narozdíl od robotů, se kterými jsme bojovali ve válce, je Megagirl vybavena inhibičním čipem.

Její naprogramované chování činí fyzicky nemožným, aby zranila nebo zabila lidi. Na zvířata se to ale nevztahuje, takže pár základních pravidel. Nikdo nikdy nebude nosit kožich. Nikdo není zbabělé kuře a nikdo z velení není osel. Osel mi sežral sestřenku. S oslama nevycházím. Víš...

V životě jsem udělala spoustu věcí, který jsem řekla, že neudělám. Ale jedna z věcí, o který jsem řekla, že nikdy neudělám... je pracovat s robotem! Nikdy. Zabili miliardy. Vládnou Zemi pěstí ze železa. Po sto let.

A pak Up... Ach ne, úplně jsem zapomněl. Velitel Up, jeho... jeho slavné zranění. Bylo to kvůli robotům, že ano? No já... - To je trapné, já... - Chuniore, můžeš ji zabalit. Páč se týhle záchranný mise nezúčastní. A sakra, lidičky.

Já už řekl tátovi, který je hlavou celé Galaktické ligy, že jsem Megagirl poslal na planetu. Nadával mi, že jsem ještě nezačal se záchrannou misí, lidi. Takže musí jít. Pokud jde ona, tak já ne. Bože, to je pro mě blbý, protože bych se rád skamarádil, ale jako velvyslanec jsem i tvůj šéf...

jak to jen říct... musíš? Vypadá to, že ty a já se rychle spřátelíme. Nezapomeň mne brát z mé lepší strany, když zachráním vědeckou důstojnici. To byl vtip. Protože můj design je matematicky dokonalý a symetrický. Raděj si hlídej záda, plechovko. Mám radarové senzory, které to dělají za mne.

To je úleva, že už spolu tak dobře vycházíte. Ale víte co? Všichni byste už měli jít, protože jsem tátovi řekl, že jste vyrazili už před patnácti minutama. Pardon, lidičky, za to můžu já. VÝSADEK ZA MÍNUS JEDNU MINUTU Upe, hej, co to děláš, chlape? - Jdeme.

- Ne, já... Pusť se. - Nech toho. - Dobrá. Proč prostě nejdeš napřed? Tentokrát beze mě. Jo, poslední dobou mi připadá, že jen kazím zábavu. Hej, podívej se na mě. Teď poslouchej!

Jsi ten nejdrsnější čubčí syn, kterýho jsem v životě potkala. Pamatuješ, když sme se potkali... na mojí Quinceañeře. A tys mě zachránil před těma vražídícma robotama, který mě chtěli pověsit jako Piñatu a rozlousknout mě, aby mi sežrali pajšl? - Zničil jsem je.

- Jo. To bylo drsný! Nebo tehdá, jak si na mě ty týpci dovolovali, protože sem tak malá a ráda čtu. A já ti skočila na záda a hnali sme je až do popelnic! A vypadali jako hromada čili! To bylo drsný!

Nebo tehdá, jak jsi mě naučil kalkulus... Kalkulus byl drsnej! Jo, já... Já vím, Taz, já vím, ale... to bylo před mým zraněním. To bylo před... - ...robotama.

- Ne! Ne. Už jsou to dva roky od tvýho zranění. Je načase se přes to přenýst. Něco jsi mě kdysi naučil... Že nezáleží na tom, jak moc tě srazí. Musíš vždycky zas vstát. Takže teď seš na řadě. Vstávej! Tvrdíš, že už to v tobě není.

Já zas tvrdím, že je to jen v tvý hlavě. Poslouchej, něco ti povím... A teď zatrsáme. Máš teď tak trochu období sucha. Ale naučils mě všechno, co vím. Tak proč bych nemohla něco učit já? Jsi naprostej drsňák, ve svém oboru nejlepší. A teď mi tvrdíš, že seš na vážkách?

No, ale já nenechám strážce zapomenout, co to je bejt strážcem. Jsme tu, abysme splnili úkol. Nesejde na tom, jestli je to dřina nebo prča. Neskrýváme se a neberem roha. Protože jsme tu, abysme splnili úkol. Splníme ho líp než kdokoli jinej. A pokud máme pocit, že jsme na zcestí...

Tak musíme zas vstát, musíme zase zase vstát! Takže musíš zas vstát, zase... zase vstát! Vím, žes zažil drsný časy. Kruci, já je zažila taky. Ale neviděla jsem nikoho, kdo by jim čelil alespoň způlky jako ty. Není čas na starosti. Není čas na ciráty.

Vím, jak moc seš úžasnej... a myslím, že mluvím za všechny. Dobrá, idiotas, řekněte něco pěknýho, nebo vás zabiju. Jsi ten nejhustější týpek. Nikdy mě nenecháš ve štychu. Pořádně se mrkni do zrcadla. Jseš úžasnej chlápek.

- A důvod... - Proč jsme všichni tu. Jsem tu, abych splnil úkol. Jsem nádhernej všivák. A jsem jedinej, kdo to splní. Je to tak, to musíš udělat. Jsme tu, abysme splnili úkol. Nesejde na tom, jestli jeden nebo spoustu. A když se do toho pustíme, tak není nic, co bysme nedokázali.

Teď musíme zas vstát, musíme zase zase vstát! Musím zas vstát, musím zase zase vstát! Musíme zas vstát, musíme zase zase vstát! Musíme zas vstát, musíme zase... zase vstát... - zase... - Musíme zase... zase vstát!

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechápu, na co si stěžujete, ano, není to AVPM/S a já jsem za to ráda. Víte, ono není až tak těžké udělat parodii jako vymyslet zbrusu nový příběh (vím, co říkám, já píšu scénáře parodických představení na každoroční školní akademii). V AVPM/S si často mohli utahovat z nedostatků a chyb v originále, přihodili citace z úplně jiných filmů jako HSM a přidali pár svých vtipů a hlášek. Mnohem víc je proto uznávám za Starship, kde začali na nule a přesto je to úžasná show, vtipná, zajímavá, krásně propracovaná a dotvořená krásnými písničkami od Darrena, které (narozdíl od některých z AVMP/S) nejsou jen uparvené písničky, co si sám napsal už dříve, ale speciálně psané pro show. Za mě rozhodně 10/10... ;)

220

Odpovědět

Mě uplně dostává ta Dylanova našpulená pusa :"DDD

180

Odpovědět

Lauren je úžasná, písnička chytlavá. Tenhle seriál bude fakt pecka.

210

Odpovědět

Zikato: slyšel :D máti to do mě hustí v jednom kuse :D

180

Odpovědět

K tomuhle serialu by se mělo ještě dodělat kromě palců odpad

1823

Odpovědět

Aidirien Assagir: Ano, Up vysvětlen bude.
Jinak tohle je jeden z mých nejoblíbenějších dílů, protože jsem si doslova zamilovala dvojku Taz-Up. Get back up, popřípadě No way z AVPS si zpívám po cestě na zkoušky. Pořád mě překvapuje nízké hodnocení, ale je pravda, že já jsem muzikál viděla v kuse na YouTube, takže jsem netrpěla pomalejším rozjezdem. A těžko říct, kdo se mi líbil víc - Up, Taz, Junior (první role, ve které se mi Brian Holden opravdu líbil), Troubil nebo Megagirl...

190

Odpovědět

Písnička výjimečně chytlavá, přesto nechávám bez hodnocení. Bezděky musím stále srovnávat s AVPM, ale je to neporovnatelné. Každý ten příběh je jiný. Dějová linie s brouky se mi zdá přitažlivější než děj na lodi. Jejich způsob zpracování je originální a líbí se mi. A hlavní broučí hrdina (pokud se dá tak pojmenovat) je mi sympatičtější, i když Lauren Lopez mu šlape na paty. Doufám, že bude Upovo "strašpytelství" nějak důvěryhodně vysvětleno, nebo mě trochu zklamává.

190

Odpovědět

zatím mám dojem, že pokud zrovna nezpívaj, tak je to o ničem....joe moses je bez černý paruky a "snapeovskýho" výrazu fakt roztomilej :)

193

Odpovědět

můj oblíbenej díl (teda jeden z mnoha, ale na předním místě, chápeme, že? :D) HURÁ!!! XD

191

Odpovědět

I přes některé negativní komentáře jsem se na to podívala.. a musím říct, že je to paráda! :D doufám, že kvůli nim nepřestane překlad! těším se na další díl :D

191

Odpovědět

Krásná písnička:D
Nemůžu z toho, jak tam Joe M tancuje...:D

191

Odpovědět

Myslím, že s Potterem to nemá cenu srovnávat. To byly prostě v podstatě parodie, navíc každý HP zná, takže ani nebylo třeba většího představování postav, ale tohle je nový příběh (ač může být něčím inspirovaný a může taky obsahovat prvky parodie).
Jinak pěkný díl, úplně jsem na tuhle písničku zapomněla, ale je výborná :). I při zpívání se mi zdálo, že se Lauren snažila udržet přízvuk, což musí být sakra těžký :D

191

Odpovědět

Kromě úžasných výkonů bandy Starkid bych po tomhle díle rád vypíchl um překladatele, poklona skoro až k zemi (kam mi dovolují prohnout se má sezením zatuhlá záda) parádní práce s češtinou, vychytaný přízvuk, prostě všechno 10/10 pro Zikata

194

Odpovědět

Tak jak jsem z toho měl na začátku strach, tak se to dost rozjelo. Na pottera to asi pořád nemá, ale tenhle díl byl super.

192

Odpovědět

Jo, tahle písnička je jedna z mých nejoblíbenějších :)

194

Další