Odporná stvořeníStarship

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:237
Počet zobrazení:5 216

Zatímco se Brouk s Únorkou snaží dostat z líhně, Up a jeho neohrožené komando přistáli na planetě a chtějí zachránit svou věteckou důstojnici. Ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát.

Další díl se sice vysílá v neděli, ale na ten samý den je připravena také česká předpremiéra celého muzikálu na Festivalu Fantazie v Chotěboři. Ví někdo už předem, že se přijde podívat?

Přepis titulků

Brejlounko, co je to krucinál za místo? Dle mého spektrometru se nacházíme v celé sérii komplexních tunelů. Celá tato struktura se zdá být utvořena z nějakého druhu... - ...sekretované hmoty. - Sekretované? Sekretované z čeho, kámo? Neměli jsme sem chodit! Krayondere!

Já vím, že jsme teď všichni úplně strachy bez sebe, ale musíme být velcí kluci, protože... odsud přijímáme signál Únorky. Takže tady musíme hledat. Proč jsme zastavili? Potřebujete si vy lidi dát pohov po osm zranitelných hodin? Jediný, co si musí dát pohov, jsou tvý vtipy. Protože jsou únavný.

Pro maximální efektivnost použijte svou termální vizi na skenování známek života. Počkat. Spletla jsem si vaši ubohost s mou výkonností. Ještě jeden takovej komentář a zabalím tě do tortilly a dám si tě ke svačině. Možná s trochou pico de gallo. Ha, ha, ha, ha.

Podívejte na mne, podívejte na mne. Jsem ubohý člověk. Musím doplnit svou energii pomocí neefektivních chemických procesů. Nyní jsem o trochu méně slabá. Que? Zastřelím tu kovovou čubku! No tak, klídek, Taz. Jen vypráví vtipy.

Rozdělme se. Každý bude hledat Únorku sám. Pojď, Taz. - Pusť tu... - Ne, ne... Dobrý nápad. Máš problémy s dýcháním, kámo? Možná tu není žádný kyšlík. Ne, dejchání mám v pořádku.

To je jen zvuk, který vydávám, když toužím po krásný ženě. Nejnádhernější stvoření, který chodí po dvou nohách. Brejlounka, co? Jo, má super zadek. Ne, hlupáku. - Megagirl. - Cože? Páni, tobě musí fakt hučet v klacku, kámo. To je jak balit počítač, kámo.

A taky je chytrá. Taková holka by asi nechtěla mít nic společnýho se zamilovaným vesnickým balíkem, jako je Troubil Nudle. Troubile, já ti to přehláskuju. Ta věc je R-O-B-O-T, kámo. Číslama mě neoblbneš, Krayondere. Teď mě omluv... Jsi fakt krásná ženská.

Chybné tvrzení. Nemyslíš, že jsi krásná? Nejsem žena. Vím, jak se cítíš. Občas se taky necítím moc jak muž, protože jsem se ještě nemiloval s ženou a tak. Nevykládej si to špatně, jednou jsem měl koketní vztah s kupou sena, ale...

to bylo trochu divný, protože... ta kupa sena byla moje sestřenka. Všechny lidské bytosti jsou imbecilové v porovnání s robotí inteligencí. Nicméně... vedle tebe vypadají lidské bytosti jako géniové. Páni, jsem rád, když jsou lidi šťastný. A když ve mně najdeš zalíbení, nepřestanu říkat, jak leskle a přirozeně vypadaj tvý vlasy.

To nejsou vlasy. Jsou to syntetické senzory, které detekují pohyb, teplotu a barometrický tlak. To se o ně musíš fakt dobře starat, protože bych to nikdy nepoznal. - Známky života detekovány. - Co, kde? Páni, co to je kámo? Pokud jsou mé hodnoty spravné, vypadá to na savce, který je obalen větším množstvím slizu.

Nebo také soplu. Pokud to není vědecká důstojnice, tak je bezvýznamný. Proč by ses chtěl obalit soplem? Ne. Myslím, že to sem něco přitáhlo. Chudák malý. Vypadá, že ho bolí bříško. Mamí!

Brouci! - Miliony brouků! - Jenom všichni zachovejte klid! Nevíme, co se děje, třeba jsou tu ti brouci jen na procházce. A co ten červ, který právě vyletěl z žaludku té věci, kámo? Zatraceně, Krayondere, to mohlo být vražedné jehně, které si to zasloužilo. Podívejte. Dokud nezjistíme, co ti brouci chtějí, tak nikdo nestřílejte, kruci, nikdo nestřílejte.

Zabít, zabít, zabít. Co je to za zrůdná stvoření? Nechutná, tak odporná. Se zákeřnými rysy. Co máme sakra dělat? Než křičet: "Zatracená vražda!" Ty věci jsou ohavné. Raději je všechny hned zabijeme.

Než se někdo zraní nebo... se nás pokusí sníst. Raději je odpálíme naší palebnou silou. Co je to za zrůdná stvoření? Vetřelci, jsou tak krutí. Kdo ví, proč tu jsou? Co od nás čekají?

Budeme křičet: "Co to kukla...?" Jsou tak ukvapení. Raději je všechny hned vyhladíme, než si moc dovolí... a někdo padne. Jestli... má něco jít, tak je to jejich poslední hodinka. Ach, Brouku.

Jen pomysli na všechny ty úžasné věci, které spolu budeme moci dělat, až se vrátíme zpět na Zemi. Můžeš platit za mé nákupy. Můžeme jít do Navždy 21000 nebo k Vesmířanovi nebo do GAPu. Hej, Únorko, slyšelas to? Co to bylo za hluk? Nevím, ale myslím, že...

Brouku, to je střelba ze zapperů. To jsou posily z naší lodi. Ach, Brouku, půjdeme domů, budeme v pořádku. Únorko, je tu něco, co ti musím řict. A nebyl jsem k tobě tak úplně upřímný. Brouku, ať je to cokoliv, může to počkat, až se dostaneme z téhle odporné nechutné planety, plné těch slizkých mimozemských brouků...

zpátky na Zemi, kam oba patříme. Nó... ne. Vlastně to nemůže počkat. Tak to prostě řekni, Brouku. Panečku, jsem z toho tak nervózní. Brouku, po těch milionech a milionech situací, kdy jsi mi dnes zachránil život, mi můžeš říct cokoliv.

Dobrá. Jdu na to... Únorko... nejsem z tvé lodi. ve skutečnosti jsem... Utíkej! Utíkej, Únorko! Brouku, kde jsi? Jsi vědecká důstojnice?

Ne, jsem větecká důstojnice. Jak je, ty jedna sračko?! Cos jí to udělala? Uklidnila jsem náš cíl, abych snížila šanci na neúspěch kvůli lidské chybě. Jediná chyba byla vzít tě na tuto misi. Nesouhlasí, udělali jste nespočet chyb. Naval tu holku. To je rozkaz! Nemáš dostatečně prověření pro rozkazy.

Už mne nevyrušuj, nebo tě budu nucena také uklidnit. Řekla jsem, ať mi navalíš tu holku. A řekla jsem hned! Zklidni se, běhno. Nevíš, co jsem zač. Ty běhno, tentokrát jsi mě doběhla. Co je to za zrůdná stvoření? - Odpudivá! - Příšerná! Co je to za strašlivý jazyk?

Nebo to jenom vrčí? Můžu říct jen: "No toto!" - Jsou hnusní! - Zrůdná zvířata! Jak si můžou dovolit začít boj? Tu máš! Tady máš! Vy ohavní divocí kanibalové. Rozdrťme to agresivní prokletí, než nás dostanou první.

Musíme je zničit... všechny! Zničit všechny! Přestaňte. Přestaňte střílet, mám ji. Bože! Dobrá, strážci. - Vypadněme odsud, pojďte!

- Kde je Megagirl? Megagirl? Pojď! - Musíme ji zachránit. - Je to blbej robot, pojďme! Taz, nemůžu ji tam nechat. Z pohledu na Troubilovu tvář bych celé týdny plakal jak děcko. Počkejte na mě. Hned jsem zpět. Kruci!

- Pojďte sem. - Megagirl! Božínku! Hej, Megagirl, vrať se. Nechceš nám třeba pomoct? Zbytečné, má mise je splněna. Zničili jste svou planetu, takže teď sklidíte, co jste zaseli. Počkat! Počkat, kam to jde, kámo? Počkej, Megagirl.

Vrať se! MEGAGIRL!!! Pane, soudě dle mého spektrometru to vypadá, že brouci jsou... přímo za námi. Strážci! Utíkejte! Počkejte!

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

JoeY: Proboha ty seš trapák :D 10-minutový záchvat smíchu při čtení tvých komentářů.

Jinak Starkid jsou úžasní! Starship sice nepatří mezi mé nejoblíbenější muzikály, ale opět dokázali, že jsou to mistři :))

20

Odpovědět

Tento díl se mě líbíl nejvíc !
:DDDD
(Zatím :))

201

Odpovědět

Akil: jenže já mám právo provozovat i činnosti při kterým těm lidem život otravuji a ty s tím nic neuděláš, tak na mě přestan laskavě reagovat, a dál se vesele koukej na tento gay muzikál :) hoj

1812

Odpovědět

JoeY: Ty zase najdi činnost, při které nebudeš otravovat lidem život ;) Nebo se rovnou někam zahrab, je mi to jedno :)

191

Odpovědět

Honza: opravdu? kdo se tady chová jak dítě? :)
Akili: no jelikož u počítače když píšu nějakou zprávu nemluvím, tak výraz sklapni není na místě ;) ty snad mluvíš u počítače? pokud ano tak nezoufej a najdi si odbornou pomoc ;)

1813

Odpovědět

mája: Tři zpívající brouci jsou Brant Cox (Šváb, ten malý fialový), Nick Lang (velký červeno-modrý) a Brian Holden (velký zeleno-růžový)

190

Odpovědět

JoeY: Ty se sem vážně chodíš jen hádat, co? Najdi si smysl života a sklapni, uděláš dobře ;)

191

Odpovědět

únorka je totální kráva, ale jinak fajn díl...pěkná písnička, jenom se chci zeptat: nevíte někdo, kdo je ten první kluk zleva z těch tří brouků, co zpívaj?

181

Odpovědět

JoeY: Haha, chytil ses. Débil, débil!

194

Odpovědět

Akili: trhej si co chceš, ty si mi ukradená..
Honza: páni, silnej argument, vytáhni palec z pusy, zavři bandasku s mlíkem a jdi spát ;)

1813

Odpovědět

JoeY: Tvoje bába by měla přestat reagovat!

197

Odpovědět

JoeY: Fajn, nelíbí se ti to, tak to aspoň řekni slušně a nezatahuj do toho nic jinýho (za tu tvoji poznámku o čtyřprocentních bych ti nejraději utrhla hlavu). A jestliže podle tvého názoru jde tahle stránka do kytek, pak (ne, že bych tě vyháněla) to tu nemusíš svými protivnými kecy kazit těm, kterým se to tu líbí.

191

Odpovědět

a možná ti co se opírají do odpůrců by na jejich kritické poznámky měli přestat reagovat a ignorovat to

1810

Odpovědět

Možná by si ti, co se tu staví do role děsných mučedníků, když si dovolí říct svůj názor, měli uvědomit, že póza "nepotřebuji se k tomu vyjadřovat" platí i naopak.

To, že nepřidám komentář, jak úžasný díl byl, ještě neznamená, že se mi to nelíbilo. Jen nemám potřebu to vyjadřovat. Rozdíl je v tom, že pokud tu někdo řekne pozitivní kritiku, vyjadřuje tím, že ho něco oslovilo. Není pak divu, když se mu zalíbí i další část. Když však někdo opakovaně přidá kritiku o tom, jaká ubohost to zas je, nelze se bránit dojmu, že si v tom ten člověk libuje. A taková kritika se pak tězko bere vážně.

191

Odpovědět

Písnička byla výborná .... Klasický přístup, co neznáme, tak to zabijem :( škoda.

A ty vtípky byly taky vynikající :D

191

Další