Stephen Merchant touží po středověké romanci

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:727
Počet zobrazení:9 017

Stephena Merchanta můžete znát ze seriálů Kancl nebo Komparz, na nichž se podílel spolu s Ricky Gervaisem. Ke Conanovi přišel propagovat svůj nový počin, komediální seriál Hello Ladies, ve kterém jeho postava, rozpačitý Angličan Stuart, hledá ženu svých snů. V rozhovoru mimo jiné uslyšíte, proč podle něj středověk byl z hlediska randění mnohem šťastnější doba.

Přepis titulků

Překlad: qetu www.videacesky.cz - Musíme toho spolu spoustu probrat. - Jako vždycky. Ano. Díky, žes k nám přišel. - Právě jsem se bavil se Cee Loem. - Já jsem vás poslouchal. Ano, díky. - Ty úchyle. Zníš jak nějakej perverzák. - Co? "Já jsem vás poslouchal." - Aspoň někdo v zákulisí dával pozor.

- Jo, díky. Jen jsem trochu zvědavej, protože tvoje nová show Hello Ladies je inspirovaná tím, jak se ti jako nezadanýmu žije v LA. Se Cee Loem jsme se bavili o randění. Je to sukničkář. Jaký je to pro tebe, když si vyrazíš v LA? Myslel jsem, že když budu v televizi a když budu chodit do tvojí talk show, něco se tím změní. Nic se nezměnilo. Neustále mě udivuje, že si nemůžu jen tak nakráčet do klubu.

Vždyť mám skvělej vkus jako Cee Lo. Vím, jak to chodí. - Máš přehled. - Zrovna nedávno jsem se chtěl dostat tady v LA do klubu. Šel jsem za vyhazovačem, kterej tam stál. Jak jsem se k němu blížil, doslova se začal smát. Najednou řekl: "Ne. Ty nikam... Ne." Klidně jsem mohl jen jít kolem. Prostě usoudil, že chci dovnitř. Zeptal jsem se: "Můžu dovnitř?" A on: "Ne." A já: "Proč ne?"

Nevím, jestli měl tu odpověď připravenou, nebo jestli ho napadla na místě. Řekl: "Sorry, kámo, ale my tady chceme lidi, kteří se postarají o atmosféru, ne o technickou podporu." - Od vyhazovače. - Je dobrej. - Jo. A co třeba... V LA to totiž může být těžký. Když jsem tady kdysi randíval já, bylo to těžký. Je to těžký, protože máš tolik možností. Je tady spousta nádherných lidí. Z mých zkušeností vyplývá, že když jseš s nějakou ženou na rande, v podstatě by ti mohla říct, že tě miluje, a vzápětí se za tebou ohlídnout po někom lepším.

Takhle to u mě zpravidla vypadá. A já měřím dva metry, takže je působivý, že se mi zvládne podívat přes rameno. - Zkusil ses už seznámit přes internet? - Já na internetový seznamky nejsem. Je toho všude moc. Seznámit se můžeš na internetu, tady... Jsem z Anglie a zkoušel jsem to i tam. A i když máš rande, musíš toho tolik udělat.

Musíš na rande, do divadla... Musíš se řídit přesným postupem a trvá to měsíce. Byl bych spokojenej ve středověku, kde bych prostě mohl... - Ve středověku? - Ve středověku to bylo snazší, protože jsi žil na malé vesnici, netušil jsi, že existují jiný vesnice. Nikdy jsi ji neopustil. Vzal sis prostě kohokoliv, kdo tam žil, byl stejně starej a ještě neumřel.

- Tehdy to mívali jednodušší. - Ano. Bylo ti ukradený, co máš na sobě. Když někam jdeš... "Andy, nemám něco... Nesmrdí mi z pusy?" Z pusy smrdělo všem, protože jim odumřela úroda a museli sníst svoje psy. Němeli žádný žvýkačky. Nechodilo se do žádných restaurací. Prostě ses oženil... Potkal jsi někoho ve středu, v pátek ses oženil a ona porodila následující úterý.

- Přesně. - Děti jsi musel stihnout před zimou, protože ti pak všechny pomřely. O tři nebo čtyři jsi přišel. - To je příšerně ponurý. - Byla to šťastnější doba. - Máš pravdu. Mnohem šťastnější doba. - A žil jsi šťastně až do smrti. V nejlepším případě jste se oba nakazili morem a umřeli. To bylo to nejlepší, v cos mohl doufat. - Tomu říkám nádherný manželství. - Starý dobrý časy.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tahle kravina, kde ignorant co nedokáže na rande udržet pozornost a plácá o středověku naprosté nesmysly, může mít 95 % zřejmě pouze díky Conan fanatikům, co s hýkáním onálepkují cokoli, na co se odrazí Conanův žár ze zbožštělé zrzavé kštice.
Jo občas pobaví, je to prima chlap atd., ale cmon, really? Todle je jako jedno z nejlepších videí tady??

01

Odpovědět

jojo...omezenej výběr má něco do sebe :-)

300

Odpovědět

Hello Ladies je super seriál. Doporučuju.

203

Odpovědět

Je proste moc linej maj gad:D

1914

Odpovědět

It's funny, 'cause it's true.

243

Odpovědět

Nice! Stephen je vždycky originální :D ale možná se mi víc líbil v bitvě playbacků. Každopádně ten chlap smysl pro humor ;D

202

Odpovědět

:-D Tak to je dobrej řízek, chtělo by to od něj víc videí...:-D Nejlíp společně s Rickym...:-)

231

Odpovědět

No, něco na tom bude.. ´´:D

232

Odpovědět

Nenamlouval Wheatleyho v Portalu? :)

231

Odpovědět

To byl přeci Karl Pilkington :D

2013

Odpovědět

+migas96Pilkington by podle mě mohl být jeho předlohou :-D

191