Stolování na Den Díkůvzdání

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:283
Počet zobrazení:5 023

Právě dnes Američané slaví Den Díkůvzdání. Zefrank, alias bílý Morgan Freeman, nás poučí o správné etiketě stolování během sváteční večeře.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Dnes si ukážeme, jak se chovat během sváteční večeře. Tady je složení večeře: maso mrtvého ptáka... Toto jsou kapustičky, hovínka Matky přírody. Také tak chutnají. S kapustičkami děláme tohle. Etiketa povoluje takové chování. Toto je nádivka vyrobená z chleba a zeleniny. Říká se jí nádivka, protože byla naditá v zadku mrtvého ptáka.

Je výborná. Fazolový lusk. Billy z lusku vyrobil penis. To je špatné chování. Billy za trest půjde do svého pokoje. Tady naopak Billymu vznikl penis náhodou. Rychle tu chybu napraví. To je správné chování. Nemusíš jít do svého pokoje, Billy.

Zde jsou brusinky a bramborová kaše. Copak Billy ukryl do své kaše? Ale podívejme! Brusinky! Billy dělá hlouposti. Podívejte, jak krásně Billy uspořádal jídlo na talíři. Teď ho srovnal podle barev. Je kreativní. Billy nemá velký hlad, ale i tak připraví pěkný talíř. Podívejte na ta malá sousta. Teď udělal z jídla pyramidu.

Billy nemá žádné kamarády. Udělal v jídle mezery. Je obsesivní. Nejspíš píše počítačové programy. Billy se chová jako idiot. Hraje si s jídlem. Nakreslil v jídle depresivní obrázek. Billy potřebuje terapii. Nakreslil pěkný obrázek. Už na terapii nemusí. Toto je správný způsob používání příboru. Toto je špatně. To je nevhodné chování. Billy udělal v kaši důlek a nalil do něj omáčku.

Je sexuálně frustrovaný. Billy měl rande. Podívejte, jak omáčku nalévá teď. Nyní je Billy závislý na pornografii. Nemá rád salát. Myslí kvůli němu na smrt. Nastal čas na koláč. Billy si vzal malý kousek. Kolik zbylo? Kolik koláče zbylo? Tady je graf. Můžu dostat šlehačku, prosím?

Billy je pořád závislý na pornu. Dojedl a na špinavém talíři vidí věci. Billy vidí ďábla. Teď vidí něco jiného. Má halucinace. Večeře skončila a Billy vám přeje krásné svátky.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je hrozně creepy

70

Odpovědět

Pěkná blbost.

82

Odpovědět

a kde je ten morgan freeman? hlasem ani trosku

83

Odpovědět

V tomhle videu zrovna ne, ale třeba v Pravdivých faktech o... nebo v Milém kotěti to poznat je. :)

81

Odpovědět

Sere me ze pri nataceni jen tak plytvali jidlem. A sere me, ze jsem videl takovou nesmyslnou chujovinu. Ted na videacesky tyden zapnu adblock.

2523

Odpovědět

Jak víš že potom nebylo to jídlo snězeno, nebo aspoň dáno čoklovi ?

31

Odpovědět

Do vseobecneho vkusu sa toto vieo netrafi, ale do mojho sa. :)

290

Odpovědět

Chudák Billy. :-D

241

Odpovědět

wtf did i just watch

391