Superman v Gothamu

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:254
Počet zobrazení:3 946

Znáte film Temný Rytíř? Máte rádi Batmana, ale zároveň vám přijde, že je mezi ostatními super-hrdiny tak trochu lůzr? Tak se podívejte, jak by to asi dopadlo, pokud by Superman na jeden den za Batmana zaskočil.

 

Přepis titulků

Nemůžeš tam Harveyho jen tak nechat! Znal rizika. Jdu zachránit Rachel! Nazdar Brucíku. Promiň, že jdu pozdě, kámo. Tak o co tady jde? Co ten povyk? Rachel a Harvey jsou drženi Jokerem na dvou různých místech. Jo, ten Joker. Co že to vlastně umí? Ovládání mysli, supersíla nebo něco takovýho? Obléká se jako klaun!

Ne, vážně, něco jako laserový pohled? Protože to mám já. Je to boží. Tenhle chlápek ví... Ne, je ozbrojen nožem, občas několika... A ty budovy jsou od sebe strašně daleko... asi dvacet bloků. Děláš si ze mě prdel? Hned jsem zpátky. Co se sakra právě stalo?

Tohle není konec! Chce někdo vidět trik s tužkou? Sakra, chlape, ty jseš ale otravnej. Ty... tys ho zabil. Ne, neza... Moment, rychlá otázka, umíte vy lidi dejchat ve vesmíru? Viděli jste to? Umíte dohlédnout do vesmíru? Ne?

Tak je mrtvej, omlouvám se. Děláš si srandu?! To bylo naprosto nezodpovědné! A... a... Co to sakra je? Tahle věc je super. Jen to zapnu a on se objeví s padouchama. Ale co s... Lidi, lidi, nerad ruším, ale zatímco jste se hádali, Harvey se nějak stal Two-Facem... a teď drží v Gothamské bance rukojmí.

Jde se na věc! Jdeš?! Co? Jako hned? Skvělá práce. Dobrá, jsem tu... Nazdar, Batkámo, tady jseš. Myslím, že jsem toho chlápka dostal. Ale..

ale.. zasel jsi strach v jeho srdci? Donutil jsi ho bát se tmy? Myslím, že asi omdlím. Nevím, praštil jsem ho do hlavy. Tak a dost! Je na čase, aby Gotham dostal hrdinu, kterého potřebuje. Ne hrdinu, kterého si myslí, že si zaslouží. Ale hrdinu, který si myslí, že si myslíme... že si ho zasloužíme. Protože je čas na hrdinu, kterého si zasloužíme a tak...

pro Gotham! Temný rytíř. Hele, Batkámo, nechci rušit, ale zatímco jsi tu kecal, zabránil jsem zločinu. Myslím tím všechen zločin. GOTHAM NEJŠŤASTNĚJŠÍ MĚSTO V AMERICE

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Joker je pěkně nadabovanej.Jak v tom filmu. :)

187

Odpovědět

Stopnite si to na 1:45 :D

186

Odpovědět

hmm batman mi je rozhodně sympatičtejší je to tragická postava svým způsobem oproti tomu superman jasně to s tou planetou, ale to bylo spíš uchýlný, navíc co to je za smysl víme, že superman má milion ultra schopností a tím pádem je neporazitelný ehm krátky seznam toho co umí : super síla , létání, nesmrtelnost, střílí lasery z očí, mrazí nepřátele ledovým dechem dechem, umí bežet tak rychle, že předbehne projektil vystřelený z palné zbraně, nemusí dýchat, nejde omráčit ani plynem a ikdyž to nebylo nikde napsané tak vždycky všechno ví a zná ( to byl asi krátký seznam má toho mnohem víc ) . A batman ten má prostě šanci prohrát to samé spiderman nebo x-men ( tam jak kteří někteří jsou doslova vládci vesmíru ( profesor rogue storm ...) někteří jsou takový aby to mělo smysl ( cyclop beast wolverine ) ale batman má alespoň nějakou pointu superman ne ...

196

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

video se nenačetlo prosim o odkaz...

180

Odpovědět

ten jokeruv smích je nejlepsi

180

Odpovědět

chudak batman :D

180

Odpovědět

superman je sracka, batman je nejlepsi

195

Odpovědět

:D more pecka... placem.

181