Conan: Super sestřih roku 2013CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:882
Počet zobrazení:7 676

Ano, i s Conanem budeme v dnešní slavnostní den rekapitulovat. Jeho videa tu pro vás překládáme již od 19. února 2012 pravidelně každé úterý ve 20:00 a nutno říct, že se těší velké oblibě. Jen minimum z nich má hodnocení pod 8 z 10, a většina dokonce okamžitě atakuje přední příčky v tabulce nejlepších videí našeho webu (posuďte sami zde). Conan zkrátka táhne a spokojeno je s ním podle všeho i vedení kabelové televize TBS, kde již třetí rok působí. Sledovaností nemůže samozřejmě konkurovat talk show pořadům, které běží na celostátní televizi, ale Conan je výjimkou i v tom, že nabízí naprostou většinu těch nejpovedenějších videí na svém oficiálním YouTube kanálu. Stačí si vyjet s Kevinem Hartem a Ice Cubem na výlet nebo natočit recenzi nějaké té počítačové hry a virální video s několika miliony zhlédnutími, které zároveň propaguje TBS, je na světě. Jsem moc rád, že jste přišli Conanovu humoru na chuť i vy a doufám, že vás prostřednictvím našeho webu bude bavit ještě mnoho nadcházejících měsíců nebo i let. Teď už si vychutnejte další zběsilý sestřih z uplynulé 3. řady jeho talk show a připravte se na to, že to bude opět... divné. :-) Do komentářů nám nezapomeňte napsat, jaké jeho video vám v uplynulém roce potrápilo bránici nejvíce!

Přepis titulků

Ze studia Warner Bros. se vám... hlásí sám... Conan O'Brien! Jo! Co to sakra je? Jo! Všichni honem za Conanem! Jo! Mluví o nás! Jo! Bude to paráda! Tak počkat, kdo mi ukrad kartičky?

Polib si! To jsou moje kartičky! - Mám na nich vtipy. - Tomuhle říkáš vtipy? Chris Christie je tlustej. Nas*r si! Já nic nekradu! Hej, zmrde! - Zmrde! - Zmrde! - Ty říkáš "zmrde" dost často. To je blbost. Zmrde. Zmrde. Zm-zmrde. - Už to nikdy neříkej!

- Zmrde. Krucipísek! Toodaloo, buzerante! Jednou jsem jel autem a najednou hráli písničku od Bruce Springsteena. Jak tam zpívá: Zpívá spíš: Zpívá: Docela vtipný. Jordan Schlansky.

K čemu tu jseš? Co tady děláš? Co tady děláš? - Mám rozličné povinnosti. - Řekni do haj*lu jednu specifickou činnost. Zastávám rozličné produkční úkoly. Zmrde. - Penis. Penis. Genitálie? - Penis. Musím vidět Shaqův penis. Shaqův penis. - Polib tu sardinku.

- Penis. - Pan Plandáček. - Vysát je do sucha. To je vůl! Ještě neříkej sbohem! Ještě neříkej sbohem! Kam všichni jdou? Je tu ještě spousta práce! No tak! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když jsem to viděl na Nový rok poprvé, tak sjem si myslel že jsem jenom moc vožralej, ale teĎ koukám že je to fakt řádná slátanina co dělal nějakej zhulenej člověk na houbičkách :D

22

Odpovědět

Ahoj, mohli byste prosím přeložit rozhovor Conana s Benedictem Cumberbatchem???
http://www.youtube.com/watch?v=Oy8-RaUjFZo
Díky...

40

Odpovědět

Já sem asi umřel, nebo sem pořádně za moc.

60

Odpovědět

Tak po tomto videu prestavam hulit,pockat,ved ja vlastne nehulim :D

340

Odpovědět

Co to do p****e bylo :D ten kdo to dělal musel být dobře zduněný

391

Odpovědět

To chce představivost, šikovnost a hodně trávy... :D

470

Odpovědět

Na tohle mám v sobě málo drog :D

832

Odpovědět

A na novej rok pustil jsem se do divnejch drog...

37

Odpovědět

Mám halušky já nebo to video :DD

461

Odpovědět

halušky...s bryndzou...

91

Odpovědět

nešel by přeložit rozhovor s Charlie Sheen

935

Odpovědět

Conana mám rád a znám přes videadcesky, nicméně muaím říct že tohle nebylo to, co bych od jeho sestřihu očekával...myslím, že by se to video dalo udělát lépe, ale stejně díky za všechny conanovy příspěvky:)

829

Odpovědět

Conan, největší pán na videacesky!! :D

2510

Odpovědět

Sem vožrallej jak prase a chrěl jsem sim pustit nějaký normáln odpočinkový video.... a ono na mě vybafne tohle...

515

Odpovědět

Škoda týdne čekání.. Konečně máte to video pod 8:00.

148

Odpovědět

ale já ještě nic nepil! O.o

201

Odpovědět

Trippy...

80

Další