Survivor – Eye of Tiger

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:476
Počet zobrazení:8 593

Nedávno skončila repríza všech dílů Rockyho a mně to nedalo nepřeložit nejslavnější píseň z této série. Eye of the Tiger je píseň americké kapely Survivor ze stejnojmenného alba. Vyšla v roce 1982. Byla napsána na žádost Sylvestera Stallona speciálně pro film Rocky III, jako náhrada za "Another One Bites the Dust" od skupiny Queen, na kterou se nepodařilo sehnat autorská práva.

Přepis titulků

Přeložil: Juric Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Povstát a zpátky do ulic. Odseděl jsem si svůj čas, zkusil jsem to. Mnoho jsem zažil a jsem zpátky na nohou. Pouhý muž s vůlí přežít. Tolikrát se to stalo, tak rychle. Vyměnil jsi nadšení za slávu. Nezapomínej na dávné sny.

Musíš bojovat, abys je udržel na živu. Je to pohled tygra, je to potěšení z boje. Postavit se čelem výzvám protivníků. A poslední přeživší pronásleduje oběť v noci. A na všechny upíná svůj... pohled tygra. Tváří v tvář. V tom horku.

Stále v pozoru a hladový. Hážou nám pod nohy klacky, dokud nevyjdeme do ulic. Zabíjíme a umíme přežít... Je to pohled tygra, je to potěšení z boje. Postavit se čelem výzvám protivníků. A poslední přeživší pronásleduje oběť v noci. A na všechny upíná svůj... Pohled tygra.

Povstát. A dostat se na vrchol. Nebát se. A proslavit se. Zažil jsem toho mnoho a teď nepřestanu. Pouhý muž s vůlí přežít. Je to pohled tygra, je to potěšení z boje. Postavit se čelem výzvám protivníků.

A poslední přeživší pronásleduje oběť v noci. A na všechny upíná svůj... pohled tygra. Pohled tygra. Pohled tygra. Pohled tygra. Pohled tygra.

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

JÉ holky, sem jediná kdo na toho zpěváka vrhá pohled tygra? :D

190

Odpovědět

To od queenu jsem si poslechl až dnes. A děkuji queenu za to že nedali autorská práva. Protože tahle píseň se k tomu hodí tak 100x víc.

210

Odpovědět

Video už není. Prosím o reupload.

190

Odpovědět

Výborný to bylo taky v My Name is Earl

180

Odpovědět

Bráchááá :D

180

Odpovědět

přijde mi že se zpěvák v originálním klipu zapomněl naučit slova a jen tak otevírá a zavírá pusu :-D

182

Odpovědět

Janna: přesně vím o em mluvíš.. Dean alias Jensen to vystihl nejlíp xD xD když jsem to viděl poprvé dost jsme se nasmál, hlavně ten konec.. zabil to

200

Odpovědět

Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších písniček :D Rockyho jsem neviděla, ale s touto písní mám neodmyslitelně spojené její podání s Jensenem Acklesem, aka Dean Winchester v Supernatural :D Tu jest: http://www.youtube.com/watch?v=R0Fz_egtEgc

210

Odpovědět

Podle me serie ROCKY patri do kategori hodne dobrych filmu :)

200

Odpovědět

souhlasím s Bingem, Gonna Fly Now je ta hlavní...

180

Odpovědět

Rocky, to je klasika. Nostalgie se dere na povrch když si vzpomenu, jak jsme se o tomto filmu ve škole kdysi bavili. Pro současná děcka už ale asi není dost cool. Jinak osobně si mylím, že známější písnička z Rockyho byla Gonna Fly Now, než Eye of Tiger. Alespoň já si vždy vzpomenu na prvně jmenovanou ve spojení s legendou Rocky.

180

Odpovědět

Upírá by se tam hodilo možná víc než upíná

180

Odpovědět

2 mája: nz , a já taky neviděl všechny ROCKY filmy, nák mně to nebavilo, stačily mi i ty 2 co sem viděl :)

180

Odpovědět

Stydím se za sebe, ani jeden díl Rockyho jsem neviděl. Ale viděl jsem alespoň Cinderella Man, což je také film o boxerovi. :] (http://www.csfd.cz/film/116574-tezka-vaha/)

180

Odpovědět

udeads, onYx: děkuju, sem si to nějak nemohla vybavit :)

180

Další