Sylvester Stallone prodal svého psa, aby měl na jídloThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:150
Počet zobrazení:9 040
Ačkoliv je to dnes už těžko představitelné, legendární Rocky to v začátcích neměl ani trochu snadné. Sylvester Stallone se dnes rozpovídá o tom, jak roli v Rockym dostal, o rivalitě mezi ním a Robertem De Niro i o krajním řešení jeho finanční situace před prvním ziskem z filmu.

Přepis titulků

Mně nedošlo, než jste vy dva přišli, že sice jste teď ve Zpátky do ringu, ale už tenkrát byl Taxikář a Rocky nominovaní na Oscara ve stejném roce. Přesně tak. A taky to bylo v kinech hned vedle sebe, takže jsem se tam fotil, k Rockymu jsem ukazoval tak a na ten druhej naopak. A teď jsme tady. A věděli ten večer lidé... Znali Rockyho? Byl to jasný vítěz? Ne, vlastně tam byly asi čtyři starší paní s deštníkama, které do mě strkaly, musel jsem pak odejít, ale ty si po prvních 10 minutách říkaly: "Kdo je to ten slizkej chlap?

Ještě k tomu má křivou pusu." Ale časem se to chytlo. Ale rozhodně ten první den nebyl kouzelný, bylo to příšerný. Já jsem předpokládal, že je to jen hollywoodský folklór, ale je to pravda, žes jim nedal ten scénář, dokud nesouhlasili, že budeš hrát hlavní roli ty? Ano, naprosto.

Byl jsem na takové křižovatce, na jakou se každý umělec na začátku kariéry dostane. Doleva, nebo doprava. A když se špatně rozhodnete, možná toho budete navždy litovat. A já věděl.... Nikdy jsem nebyl dobrý student, ale rozhodl jsem se, že jsem vždycky rozuměl dialogu, tak jsem napsal něco, co by mi dobře šlo, co by mi sedělo, kde bych mohl ukázat celý svůj repertoár. Oni mi řekli: "To je super, ale ať to zahraje Ryan O'Neal nebo Burt Reynolds nebo Robert Redford."

Začali vytahovat ty slavný jména, ale to se mi nelíbilo. Tehdy jsem byl dost na dně, musel jsem prodat psa, abych měl dost jídla. Říkal jsem: "Jeden z nás nesmí jíst, buď já, moje žena, nebo pes." Prostě to byla situace, kdy je to velký risk, a mně to vyšlo, ale jistý to určitě nebylo. Když mluvíš o prodeji toho psa, my tu máme jeho fotku. - Vážně?

- Opravdu máme fotku. - Je to ten pes? - Jo, to je on. Už chápete, proč jsem ho nemohl nakrmit. Byl to takovej buvol. Je to bullmastif. To je ten pes. Já nevím proč jsem, i když jsem neměl žádné peníze, vždycky chtěl mít zvíře. A myslím to vážně, byl jsem uvaděč, měl jsem 36 dolarů na týden, to bylo všechno. Ale když jsem si koupil toho psa, znamenalo to, že já se nenajím.

Leda, že bych snědl toho psa. - Ale ten příběh má dobrý konec. - Je to tak. Když jsem dostal tu práci, přišel jsem za chlápkem, kterému jsem toho psa prodal, ale on mi ho nechtěl dát zpátky. Takovej malej člověk, fakt malej.... - To na tom psovi jezdil? - Udělal si z něj nábytek. Nejspíš ho měl místo postele. Zaplatil mi za něj asi 60 dolarů, ale zpátky mi ho prý prodá za 3 000.

Ale já 3 000 dolarů neměl. Tak řekl, že chce být v tom filmu. Tak jsem ho dostal do filmu. Takže je v Rockym? Jo, má tam takovou malou roli. Já někam jdu a on se ptá: "Jak to včera šlo?" Já: "Skvěle, měl jste tam být." Pak se zeptá: "Jak vám to šlo?" Já: "Copak jste hluchej?" A on: "Ne, jsem malej." To jsem mu tam napsal, ať tu repliku řekne, nebo ať vypadne. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sláj je má srdcovka a je mi to u zadele, klidně půjdu i na Ramba v důchoďáku bojujícího o místo ve frontě na puding. VHS, simultánní překlad a Rambo II ve vietnamské džungli to je mé dětství . . . ;)

111

Odpovědět

Nabotoxovaný, že ani nemůže mluvit. Hnus.

535

Odpovědět

tobě se do mozku asi dostala nějaká houba co?

294

Odpovědět

+Alenn:D Dobře ty. Ta se mi tam ale dostane až 21. února 2020. A bude nás hodně. Nechci ani vidět, jak to bude vypadat na ulicích.

112

Odpovědět

Nabotoxovaný, nenabotoxovaný... já bych se rozhodně nezlobil vypadat takhle v 73 letech.

203

Odpovědět

+kocour OggyTak začni šetřit a hodně štěstí.

310

Odpovědět

Skôr nez nieco napises tak si skus nieco o nom zistit tu krc v ustach ma od narodenia :)

111

Odpovědět

+JoJoJá se nebavím o tom, že má nakřivo hubu,o které se sám ve videu zmiňuje a zasměje. Ale že je na staré kolena napuštěný jak kretén, až z toho šišlá jak 4lete děcko.. A to je k jeho osobě trochu ironie, smutná.

Ale chápu, sedí tam Sly (sám ho mám rád, Rocky sérii miluju a pokračováním Creed série mě hodně překvapil, po Rocky6 jsem už nic fakt vidět nechtěl) tak v pohodě. Sedět tam nějaká krává, z které to stejně stříká jak na 1. Máje, tak ten můj původní, na první pohled kretenský, komentář všeci milujinkují a likeují jak retardované stádo.

211

Odpovědět

+Kafka TamuraPokud vim, tak měl nějakou mrtvici nebo tak něco....a proto má křivou hubu prdelko...

00

Odpovědět

Když se Sylvester narodil musel ho doktor vyndat kleštěmi, přičemž mu skřípl tvář, proto je tak deformovaná.

40

Odpovědět

+MUDr. Prof. HuskyA tobě skřipli co? Asi ne jen tvář.

115

Odpovědět

+Kafka TamuraVem si prášek.

111

Odpovědět

...pes je jídlo! :D

234

Odpovědět

Běž dopr*ele

1514

Odpovědět

... všechno může být jídlo! 😑

41