Sylvester Stallone u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:663
Počet zobrazení:10 303

Jelikož vítáme nový rok 2015, chtělo by to u Grahama nějakého slavnostnějšího hosta. A proto se dnes podíváme na to, jak k němu zavítal legendární bijec Sylvester Stallone.

Přepis titulků

Než skončíme, je čas na příběh v červeném křesle. Kdopak tam asi bude? - Zdravím. - Ahoj. - Jak se máte? - Dobře, díky. - Jak se jmenujete? - Lana. - Lana. A odkud jste, Lano? - Z Austrálie. - Pěkné. A teď žijete tady? - Ano. - A čím se živíte? - Jsem grafická návrhářka. - Á, je to grafická návrhářka. - Pěkný. Jakea Bugga to vůbec nezajímá, Lano.

Váš život ho nudí. Dobře, dobře. Povězte nám svůj příběh, Lano. Dnešek je pro mě hodně vzrušující, protože v mých třinácti letech jsem snila o tom, že pan Stallone je můj otec. Hele, víš co? Můžu? Pryč s ní! Možná je moje dcera, to je na tom to strašidelný.

Ach můj bože! Nebyl jsi před 25lety v Austrálii? Tohle žádný muž slyšet nechce. - To s tím sněním se ti líbilo. - Bože, padli jsme na úplný dno. Tak jo, podíváme se na někoho dalšího. - Dobrý večer. - Zdravím. Někdo vám tleská. Jak se jmenujete? - Keith.

- Keith? A odkud jste? Odtud, co vy. - Z Bandonu. - Vážně? To je hezké. Jste tu jenom na víkend? - Teď už tu žiju. - Vážně? - Ano, už čtyři měsíce. Skvělé. Úplně se vám ztratil váš přízvuk. Povězte nám svůj příběh. Dobře, stalo se mi to před dvěma lety. Měli jsme na vysoké zkouškové. Jela jsem domů z knihovny.

Byla jsem u semaforů a... Nazdar! Život je moc krátkej! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Komentuju jenom proto, abych se zastal Slye. Je to hroznej borec, a nechápu proč si někdo myslí, že se snaží být vtipnej. Podle mě má vystupování úplně normální. Takže maximálně lituju toho, že to jsou jen 2 videa na 5 minut :-(

82

Odpovědět

Stallone je hollywúdsky hajzlík, ale De Niro, to je klasa.

28

Odpovědět

Stallone si zapomnel protezu nebo si tak k******y slape na jazyk?

251

Odpovědět

Kámo, nejdřív si o něm něco zjisti. Slyovi při porodu porodníci poškodili nervy, proto má část obličeje ochrnutou včetně části jazyka.

812

Odpovědět

+JackoloA není to těma plastikama? :)

1051

Odpovědět

+JackoloTy vole, když už může být placenej herec s ochrnutým ksichtem, tak už jen čekám na šachistu bez mozku nebo kulturistu bez těla.

1062

Odpovědět

+Jackoloa samozřejmě jak to chodí - s věkem svaly ochabují, tak proto je to teď mnohem více znát

200

Odpovědět

+JackoloProc bych to mel vedet, tohle je snad poprvy co ho slysim mluvit (diky bohu za cesky dabing Pavla Rimskeho)

18

Odpovědět

Graham vypada, ze neni zvyklej to plivat ven, asi je polykac :D

19017

Odpovědět

dobrý ale bych jsem zvědavý i na DeNira a Cloe :)

431

Odpovědět

oprava Carey Mulligan

90

Odpovědět

+ResterCarey Mulligan...Irene z "Drive", ale hlavně Sally Sparrow z "Blink" :D

30

Odpovědět

Graham je asi zvyklej, že mu něco bílýho teče z pusy...

4030

Odpovědět

Potrefená husa nejvíc křičí. :)

114

Odpovědět

Stallone mi nikdy nepřišel vůbec vtipnej, narozdíl od Arnolda kterej dokáže bejt jak super tvrďák, tak i super borec v komediích i komediálních akčňákách - Pravdivé lži fakt miluju :D

4417

Odpovědět

V Oskarovi byl výbornej. "Doctor Poole was right. You're an ox and a moron!"

100

Odpovědět

Nic proti Stallonovi, od detstva to bol moj hrdina, ale vazne mi pride, ze sa nasilu snazi ostat pri zivote, a ukazuje vsetkym aky je tvrdak a humorista.. ts ts..

2136

Odpovědět

Mně příjde (alespoň tady... nějaké další videa s ním si nevybavuju, ale jinde to nebude asi jiné) jako hodně špatný až trapný pozér, až jsem během sledování v sobě pociťoval rozpaky... jinak ho mám taky díky starším filmům (hl. Rocky série), na kterých jsem vyrůstal, rád. O to je asi potom horší, když člověk vidí, jakého dělá ze sebe nepovedeného drsného šaška nebo jak to nazvat. Jak někdo nahoře píše, tak Arnie to je svým vystupováním úplný protipól.

125

Odpovědět

Co to tady melete za sračky? :D

146

Odpovědět

Vážně super :-D Ještě by to chtělo De Nira :3

771

Odpovědět

De Niro se přemáhal aby tý bukvici nedal po tlamě.

2572

Odpovědět

Nie vsetci maju smiesne komplexy ako ty.

374

Odpovědět

+SmithCo to znamená smiesne? Neumím maďarsky.

819