Rocky IVUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:4 351
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na čtvrtý díl kultovní série o boxu.

Přepis titulků

Počkat, Creed II už je tu? Jo! Pojďme se rozpumpovat vytažením klasiky 80. let z trezoru Upřímných trailerů. Teď když jsou Star Wars nadobro hotové, Roger Moore odešel z bondovské franšízy a Superman 3 dokázal, že nás už komiksové filmy moc nebaví, aspoň pořád máme Rockyho. Vážně? Co by po trojce ještě mohli udělat? Přimět děcka, aby zápasily? Tati, kdy se můžu naučit boxovat?

To by bylo hloupé. Rocky IV Viděli jste Rockyho mlátit Apolla Creeda, viděli jste ho mlátit Mr. T, teď se připravte na zatím největší výzvu Rockyho Balboye, mlácení komunismu do tváře. Když Rus zabije jeho nejhoršího nepřítele / nejlepšího přítele, bude usilovat o pomstu v boji tak epickém, že bude vyžadovat tréninkovou montáž, další tréninkovou montáž a třetí bonusovou montáž, jak Rocky myslí na své předchozí tréninkové montáže.

Ty jo, to je jako sen ve snu, existuje pro to nějaké slovo? Ne. Ale bude potřeba víc než jen hezký střih, aby porazil Ivana Draga, sovětský mlátící stroj, který se diví našim zvláštním americkým způsobům, jako jsou tanečnice a elektřina. Je to boxer skoupý na slovo, za celý film jich řekne pouze 46, abychom byli přesní.

Pokud umře, tak umře. A nějak tento neporažený zlatý medailista naše hrdiny překvapil… Zlatý medailista a neporažený světový amatérský šampion. …což přiměje Rockyho letět do Ruska, aby zvedal… věci… …běhal ve sněhu a kácel stromy. Tohle všechno mohl dělat i v Tahoe, ale trhněte si, vy špinavý komoušský stromy. Mysleli jste, že jste viděli vše, co může Rockyho franšíza nabídnout? Ano, viděli. Protože Paulieho pořád šikanují…

…Adriana pořád říká svému boxerskému manželovi, aby neboxoval… Je to sebevražda! Nemůžeš vyhrát! …a Rocky pořád statečně bere rány přímo do tváře. Ale těšte se, když starý recept oživí aktualizovanou geopolitikou… Tohle jsme my versus oni. …a futuristickým mluvícím robotem. Prosím, přejte si něco. Je milé, že Stallone dal do filmu robota, který má pomáhat autistickým dětem.

Ale taky je divný, že nutí Paulieho mít s ním sex. - To je moje holka. - Jsi nejlepší. Na viděnou, sporťáku. - Miluje mě. Jak?! Takže pokud jste připraveni vidět, jak se Sovětský svaz rozpadá ránu po ráně, ale nemůžete počkat, abyste viděli Stallona, jak to pomůže udělat našim statečným přátelům mudžahedínům v novém Rambovi, nechte Rockyho připomenout světu, že nikomu neprojde, když si zahrává s USA. Hlavně ne Rusku.

A teď tomu chlápkovi vyraž zuby. Sakra jo! Umíte si představit budoucnost, kde je Rusko zlé a Hollywood dělá filmy o Rockym? Co to říkám? Sci-fi necháme tomu rakouskýmu chlapovi. Já se vrátím. Hrají: Ramky Balbambo, Z Ruska, s rukavicí, Robot R.

O. B., Rozhodně nebude žádná odveta, Ještě rudší Sonja, Gene Shalit? A… Hej, Adrian! Udělal jsem metaforu o polidšťování politických nepřátel, když čelí možnému kolapsu ekonomického systému při jejich modernizaci na konci dekád dlouhé studené války, která málem skončila vzájemným zničením, vlastně, zvládl jsem to!

Rocky IV Počkat, pokud jsou Rocky, Paulie i Adrian v Rusku, kdo hlídá děti? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář