Ať se tento Švéd červenáTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:3 977
Velký návrat Švéda Freda! Romesh Ranganathan, Josh Widdicombe, Roisin Conaty, Frank Skinner a Tim Key tentokrát musí Freda dohnat k červené barvě ve tváři. Podaří se jim to? Jak byste na to šli vy?

Přepis titulků

- Jak je? - Dobrý, díky. „Způsobte, aby se tento Švéd červenal.“ „Způsobte, aby se tento Švéd šerve…“ Už jsem pochytila přízvuk. „Způsobte, aby se tento Švéd červenal… Co nejvíce červenal.“ - Jsi Švéd? - Jo. - Já Švédy miluju. Super. „Máte deset minut.

Čas vám běží odteď.“ Bože, to nejde. Joshi, jen z tohodle úryvku jsem měl pocit, že ti tenhle úkol nebyl vůbec příjemný. Bylo to nejhorších deset minut mého života. Podívejme se na to napětí mezi Joshem a… Švédem? Tak si pojďme povídat o trapných situacích. - Už jsi měl někdy sex? - Ano. Viděl jsi některé filmy ze série Emmanuelle?

Ne. - Jak si představuješ Alexovo nahé tělo? - Nepředstavuju. - Teď ale jo. - No jo, teď jo. Tak co si představuješ? Jak se díváš na sdílené sprchy? - Nevadí mi. - Ne? Je to takový divný, protože je těžký odhadnout, co… Se kterou celebritou by ses nejradši vyspal?

- Netuším. - Žádná celebrita se ti nelíbí? - Ani ne. - Co Claudia Winkleman? - Tu neznám. - Neznáš Claudii Winkleman? Není to s ním snadný. - Díky, Joshi. - Není zač. Tohle byl zatím nejtěžší úkol. To nevyšlo. Mějte se. Tobě se líbí Claudia Winkleman?

Teď do toho nezabíhejme. Bylo tam pár zajímavých sexuálních narážek. Alex Horne, filmy ze série Emmanuelle… Jde o soft porno filmy ze 70. let. Sdílené sprchy a pak mě zaujal ten náhlý skok na Claudii Winkleman. Úplně teď ze mě teče. Co Frank a Romesh?

Zdravím. - Uděláš cokoliv, o co tě požádám? - Spíš ne. Ne? - Nad čím se tak běžně červenáš? - Nevím. Co když na tebe někdo mluví hodně zblízka, nepřijde ti to trochu divné? Nemáš v uších žádné chlupy! - Jak zvládáš fyzický dotek? - V pohodě. Nepřijde ti to divný?

Frede, bojím se, že mi roste panděro. - Co myslíš? - Buď v klidu. Máš důvod, proč se mi nedíváš do očí? Konkrétní ne. Docela si rozumíme, nemyslíš? Mám překvapivě nadmutou žílu na svých privátní partiích. Ale skoro přesně vypadá jako místo, kde se na silnici A40 napojuje A315.

Jednou jsem ho vytáhl v parku, abych jedné paní ukázal cestu. Nakonec… to skončilo u soudu. - Co říkáš na tohle? - V pohodě. Už fakt nevím. Buď se začne červenat, nebo se s ním vyspím, nevím, co to bude. Však ty mě chápeš, co? Frede, asi jsi mě porazil.

Mám 30 vteřin na to, abych tě ztrapnil. Seš připravenej na eskymáckou pusu? Tady je, tady, tady. No tak, Frede, no tak. Fredíčku. Promiň. Musím se omluvit, ale bylo to jen kvůli tomu úkolu. - No jo, jasný. - Ale můžeme zajít na skleničku. Je to fakt těžký úkol. No jo, nejsem na to hrdý. Ale vypadáš hrdě.

Myslím, že jsme si sedli, fakt že jo. Ale zklamalo mě, jak málo se červenal. A nakonec jsem si uvědomil, že jsem se ho jen hrozně moc dotýkal, a on se vůbec nečervenal. A mně došlo, že už jen osahávám týpka. Že je mi to nanic, bylo to strašný. Přitom já měl pocit, že se červená, ale jen od krku dolů.

Překvapilo ještě někoho, že má Frank břicho 15letého kluka? Působivá homoerotika, moc jsem si to užil. Zajímá mě, jestli na to básník půjde jinak. Podívejme se na Tima. Řekni něco švédsky. Řekni ještě něco. Dobře, můžeš švédsky říct, tohle je můj byt? Udělej si pohodlí. Naleju nám trochu šery.

Chtěl bych říct, že se rád… Řekni prosím… Chviličku. Já to zvládnu. Rád se promenáduju v džínových šortičkách. Červenáš se? Řekni: Když mám příležitost, rád se promenáduju a pohupuju ve svých džínsech. - Už tě někdo spoutal?

- Ne. - Zbičoval? - Ne. - Pomazal čokoládou? Olízal? - Ne. - Kopnul? Políbil? - Ne. - Podívej se mi do očí. - Ano. Teď na moje rty. Kéž bych ho býval políbil. Kdybych tu šanci dostal znovu, pofoukal bych mu rty. Ale teď mi přijde, že se červenal. Zapsal jsem si: „Kdybych tu šanci dostal znovu, pofoukal bych mu rty.“ Ano, zvláštní věc, čeho litovat.

Podívejme se, jestli na to žena šla jinak. - Znáš někoho se třemi prsy? - Ne. Viděl bys rád někoho se třemi prsy? Jo. A co se čtyřmi? Nebo to už je moc? Jo, to už je moc. - Tři jsou ale v pohodě?

- Jo. Čtyři nepřipadají v úvahu, dobře. Co kdyby sis dal hlavu mezi kolena? Nejde mi o žádné prasečinky, jen abys dostal do tváře barvu. - Aha. - Aby ses trochu prokrvil. - Takže čtyři prsa jsou příliš? - No jo. Tři stačí? A kde by to třetí mělo být? Uprostřed, nebo na zádech? - Uprostřed. - A stejně velké, nebo miniprso? Mini zní dobře.

Jo, už to bude. Děkuju ti. - To bude můj finální… - Máš ale ještě čtyři minuty. Takhle to stačí. Díky, Fredericu, to od tebe bylo… velmi červené. Roisin jako jedinou napadlo, aby ho donutila zčervenat fyzicky za použití vědy, řekněme. Jsem rád, že tě to napadlo, protože jinak… Zakrnělé zadní prso by asi…

- nestačilo. - Chtěla jsem ho jen vyvést z míry. Nejde mi být sexy, tak jsem ho chtěla jen rozhodit. Aby netušil, co ze mě vypadne. Jo, třeba miniprso ze zad. Chtěla jsem, aby měl strach, že vytáhnu svoje zadní prso. Ještěže jsi použila vědu. Asi to máš v kapse, ale Alex… - Ukaž nám ruměncometr. - Roisin způsobila největší zčervenání. Josh jej dostal na jasmínový třpyt.

Tim na třešňový květ. Frank na snovou růžovou. Romesh na hnědorůžovou a Roisin na barvu baletního střevíčku lomeno sangríe. Takhle to dopadlo, takže Roisin vyhrává. Naším vítězem je staré dobré Zadní prso Conaty. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář