Dostaňte vejce co nejvýše, aniž by se rozbiloTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:6 096
Některé úkoly jsou těžší, než se na první pohled může zdát. O tom se na vlastní kůži přesvědčili Frank Skinner, Josh Widdicombe, Roisin Conaty, Romesh Ranganathan a Tim Key.

Přepis titulků

Fixy. Jako ze staré školy. Ty tlusté. Další den, další vejce. Jen za použití předmětů, co jsou na stole, dostaňte toto vejce co nejvýše. Nejvyšší vyhrává. Vejce se nesmí rozbít. Máte na to 20 minut. Začněte teď. Co nejvýše za použití těchto předmětů? - Mám tu fixy. - Na co mi jsou fixy? Metr.

Nůžky. Takže jsem dostal jen papíry? Určitě je to všechno? Krabice by se hodila. Jen pro jistotu: pokud se vejce rozbije, hra pro ně končí? - Ano. Mají jedno vejce dostat co nejvýše. - Tak co Romesh? Kurva. Nevím, co dělám. Nevím, co mám dělat. To je na hovno.

To je 111. Nebudu nic zastírat, tohle byl propadák. Takže si to ujasněme. - Jsi bývalý učitel. - Ano. Po 20 minutách, přičemž jsi měl vejce dostat co nejvýše, jsi dal vejce na arch papírů. - A na fixy. Taky na fixy. - Promiň. - Taky na fixy.

Jak vysoko… - 111 cm. Bez fix by to bylo 110 cm. - Nedostal jsem v té výšce to svoje? - Dostal. Takže měl náskok. - Jen kdyby tam někde byla krabice. - Žádná tam nebyla! Podívejme se na někoho, kdo nebude poslední. Jsi ve vedení, Romeshi. Kde máme Roisin? Musí zůstat co nejvýš určitou dlouhou dobu? - Nad čím přemýšlíš? - Že ho hodím a chytnu. Překvápko, Romeshi.

Nejsi poslední. - Neuvěřitelné. - Kdybych ho chytila, byl by to úspěch. Máš pravdu. Když jsi mi to vysvětlila, nechám tě to teď vyhrát. Teď to řeknu trochu tvrdě, ale kdyby to bylo na mě, vyhodil bych tě odsud za to. - Kdo je na řadě? - Básník Tim Key? Básník a vejce. Panebože. - Něco takového.

- Co to je? Husa. Uvařím ho. Major izolepa. Blbý pracovní činnosti. Budu muset jít ven. To vypadá slibně. Dvě minuty. Vejce. Minuta třicet. Sakra.

Do prdele. Kurva. - Minuta deset. - Dobře. - Kolik ještě? - 41 vteřin. - Kolik? - 26 vteřin. Dvacet vteřin do konce. Tenhle úkol se mění na „kdo dokáže nerozbít vejce za 20 minut“. Mou nevýhodou bylo, že jsem si nevšiml kastrolu a vařiče na stole. To mě mrzí. Možná ti za to dám bod navíc. Jestli…

Přísahám bohu… Jen říkám, že nebyly vidět, což není fér, co? Dneska mě fakt sereš. - Kdo nás čeká teď? - Poslední dva. Frank a Josh. Dostaňte toto vejce co nejvýše. Nemusí tam být moc dlouho. Můžu ho vyhodit do vzduchu? Prostě z papíru vyrobím měkké dopadové místo. Momentíček. Co když to vejce několikrát obalím v papíru?

Trochu ho obrním. A pak ho vyhodím vysoko do vzduchu? Nedokážu úplně odhadnout trajektorii. Prostě ho hodím rovně nahoru. Kolik času mi zbývá? Devět minut 41? Pět minut a půl. Myslím si, že to vězí v tom, abych s tím šel dolů, když to chytám, aby se nerozbilo.

Minuta do konce, Joshi. Připraven? Jsem hrozně nervózní. Ne! Určitě si říkáte to samé co já. Uchvacuje mě, že mě to zajímá. Ale fakt je to docela napínavé, co? V tuto chvíli je Joshovo vejce ve výšce 6 metrů 80, Frankovo 8 metrů. - Frank je výš. - Takže Frank možná útočí na vítězství. Podíváme se, jestli se rozbila?

Připraven? Ne! Je v pohodě! Mě si nevšímejte. Jak to, že se nerozbilo? Nefungovalo to. Byl jsem si tak jistý. Přišlo mi to bezproblémové. Nevím, co bylo smutnější.

Dívat se, jak jsi přišel o kamaráda, nebo jak jsi spadl na zem. Jak jsem říkal, roky hraní kriketu mi byly k užitku. Byl to takový malý zázrak. Nevím, proč jsi ho házel znovu. Já nevím. Něco mě najednou popadlo. Vejce jsou od přírody uzpůsobená tomu, aby se při dopadu na trávu nerozbila. Proto je asi ptáci nebalí do papíru. Nečekal jsem, že tohle někdy budu vyhlašovat. Tři lidé neuspěli, Josh je jasný vítěz a navzdory všemu je na druhém místě Romesh Ranganathan.

Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Preco to vajce nevystrcili von oknom?

14

Odpovědět

o bože...

00

Odpovědět