Kupte Gregovi co nejlepší dárek za 20 liberTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:5 671
Potěšit Taskmastera Grega a dát mu co nejlepší dárek – to je úkol, který tentokrát čeká na Franka Skinnera, Joshe Widdicombeho, Roisin Conaty, Romeshe Ranganathana a Tima Keye.

Přepis titulků

Peníze. - Pane jo, 20 liber. - Kupte Taskmasterovi nejlepší dárek. - Tady máte 20 liber. - Máte 10 týdnů. - Čas vám běží odteď. Vím přesně, co tomu ťulpasovi koupit. Nepíšou, že to musím koupit za těch 20 liber. Takže nejlepší dárek by mohl znamenat třeba… džíp.

A 20 liber máte jen tak. Pokud by mi někdo koupil džíp, vyhrál by. Jo! - Tak co, Time? - No ale… - Dáš mi můj dárek? - Jasně, ale bojím se, že kdo jde první, tak přinesl ten nejde*ilnější dárek. Jo, to bývá způsob, jakým tahle show…

Je to malý džíp? Mohly by to být klíče k džípu. Od klíčníka Tima. - To je tvé umělecké jméno? - Bývávalo. Poukázky na knížky. Tipuju v hodnotě 20 liber? 16 liber. Kartička byla za čtyři.

- Ne, to není možný. - Stála čtyři libry. Moc děkuju, určitě jsi nevyhrál. Rád bych se podíval na Frankův dárek. Děkuju ti. - Vypadá to na pouzdro na brýle. - Je to pouzdro na brýle. Bum! Všiml sis něčeho zvláštního? Jo, tohodle. No, když…

- Aha, už vím! - Ano! Teď už to vidíš! Jsou tam zpětná zrcátka. Vidím za sebe. Jsou to brýle se zpětnými zrcátky. Panečku. Nemůžu tomu uvěřit, jsem z nich nadšený. Moc ti děkuju. Podívejme se na Romeshův dárek. Díky, snad se ti bude líbit. - Nechal jsem to pro tebe vytvořit.

- No, nevím… Doopravdy nevím. - Úžasné. - Kreslil jsi to na procházce po poli? Proč má kachní nohy? Chtěl jsem ukázat, že zvládáš všechny terény. - Takže jsi mu dal džíp? - Když ne džíp, aspoň tohle. - Zrovna jsem to chtěl říct, hezké. - Dokážeš zvládnout jakoukoliv situaci. I kdybys nedostal žádnou pomůcku, zvládl bys to jako legenda, kterou jsi. - Je to nádherné, díky, Romeshi. - Nemáš vůbec zač. Teď bych se rád podíval na Joshův dárek.

- Vycházíme spolu moc dobře, Gregu. - Jo, jsme v pohodě. Aby sis nemyslel, že na tebe po tomhle zapomenu, nechal jsem si udělat tetování. Můžeme se podívat? Mohls to zabalit. - Je to pravý? - Je! To nejde porazit. Nebo jo? - Předstup.

- Dobře. Musíš to otevřít hrozně opatrně. Říkals, že to chceš. Byl jsi opilej a řekl jsi, že pro ně máš slabost. Děláte si srandu? To je úžasný dárek. Stálo to jen 17 liber, tak jsem ti koupila tři losy. Dívej se a uč, Keyi. Dostal jsem myš.

Jmenuje se Greg. No a? Já mám jeho jméno na noze. - Moc děkuju. - Není zač. Ale z morálního hlediska není dobré zvířata darovat. To ne, ale neboj, nenechám si ho. Knižní poukázky jsou samozřejmě poslední. Romeshi, promiň, kdybys mi nedal kachní nohy, dostal by ses dál. - Takže 4.

místo. - Neskutečný. Ty brýle zbožňuju, ale musí na 3. místo. A nevím, co s váma dvěma. Nebo vím. Člověk, co se natrvalo zinkoustuje, to prostě musí vyhrát. Pan Josh Widdicombe! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

čo by bolo lepšie než nechať si potetovať nohu?

11

Odpovědět

Jeep?

90

Odpovědět

potetovat neco jinyho?

40