Identifikujte náplň koláčů bez narušení krustyTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:4 852

Jak zjistit, co bylo zapečeno do koláče, když ho nemůžete rozkrojit? Na to se různými technikami pokusí přijít Romesh Ranganathan, Josh Widdicombe, Roisin Conaty, Frank Skinner a Tim Key.

Poznámky:
Snad jsem to narušil já má odkazovat na písničku Snad jsem to zavinil já. V originále ale Roisin řekne Papa don't breach, čímž odkazovala na Madonninu písničku Papa Don't Preach.

Přepis titulků

Zatím se mi to líbí. Čéče, to jsou ale koláče! Ještě jsem neotevřel obálku, ale už se mi to nelíbí. Jdu na to. Identifikujte náplň těchto koláčů. Můžete se jich dotknout. Nemůžete ale narušit jejich krustu. - Cože? - To je nemožný. Čéče, to jsou ale koláče!

- Hezká imitace. - Chceš svou hlášku, co? Říkáš to na začátku každého úkolu, poprvé to ale dávalo smysl. - Koho chceš vidět nejdřív? - Starého mistra Franka Skinnera. Mistr na to šel takto. Je teplý. To jsem nečekal. Tenhle je studený. Krustu jsem nenarušil, ale skrz ni nejspíš poznávám kousek cibule. Tipoval bych to na koláč s hovězím a cibulí.

Tenhle je mohutný. Tváří se to jako sýr. Náplň bude asi sýr, brambory, hovězí a cibule. Tohle bude asi hovězí na pivu. Přijde mi to jako hovězí s ledvinkami. Tohle bude hovězí na pivu. Hovězí jsem ale napsal třikrát. Protože jsou na něm semínka, bude asi vegetariánský. Tipoval bych to na batáty s pórkem.

Mám pocit, Franku, že ses ty náplně snažil vytušit. Ano, šel jsem na to jasnovidecky. - Zaříkávač koláčů. - Ano. - Dokoukáme to. - Uvidíme, co v těch koláčích bylo. Tento byl podle mě hovězí s ledvinkami. Kupodivu je uvnitř obrázek. Fotografie Taskmastera. To bych musel hodně domýšlet.

Dobře. Tady jsem tipoval sýr a brambory, ale tímto stylem by tam mohla být Skandinávie. To bude hovězí s ledvinkami. Hovězí koláč. Tohle jsem tipoval na hovězí s cibulí. Je to hodně tvrdé. Je to mražený hrášek. Tohle jsem měl za hovězí na pivu.

Je těžké to nabrat nožem a vidličkou. Kuličky! To jsem se šeredně zmýlil. Uvažoval jsem příliš přízemně. Šel jsi na to s tím, že všechny koláče jsou hovězí. - Až na ten, co byl opravdu hovězí. - Ten neuhodl? Víte, jak testovali kouzelníka Uriho Gellera v laboratoři a řekl, že aktuální podmínky jeho magii nesvědčí? To byl i můj pocit. Byl jsem vnitřně přesvědčený, že jste vybrali obyčejné koláče.

Ale kuličky a tvá fotka! Pryč od zaříkávače koláčů. - Kdo je na řadě? - Romesh a Josh. Zvolili detektivnější přístup. To je absurdní. Přijde mi to nemožné. Nejsem odborník přes koláče, budu upřímný. Už jsem koláče měl, nejsem koláčový panic. Zkusím je očichat.

Z toho nic nepoznám. Zkusím ty ostatní. Velmi to voní po těstě. Má to navrchu semínka, vrchní krusta je silná. Spodek někdo předtím vyřízl, takže byly nejspíš připravené speciálně pro nás. Velmi těžký. Ale no tak. To vypadá jako kulička.

A je to těžké. Takže přesně to tipuju. Skleněné kuličky. Je to teplé. To jsou kuličky. Stačí je zmáčknout. Pokud to nejsou kuličky, ale něco jako sýr a brambory, budu za idiota. Tenhle je opravdu lehký. Nic. Tady u toho to vidím.

A teď zaválím, aniž bych narušil krustu. Mražený hrášek. Ha! Tenhle je těžký. Podle mě je to koláč. Náplň koláče je koláč. Voní to po pivě. Tohle podle mě bude klasický koláč s hovězím a ledvinkami. Válím. Působivé. Nejsi odborník přes koláče, ale vypadáš tak. Oba odvedli dobrou detektivní práci.

- Díky. - Místo pouhého vytušení náplně. - Nechci být hašteřivá… - Ale budeš. Nesměli jsme prorazit krustu. Ale on ji prorazil svým zrakem. Panebože. No tak mi jedno oko šilhá, Roisin, nemusíš na to upozorňovat, mám to odmalička. Jaks to myslela? Nejsme v Akta X.

V koláči byly díry a on se jimi podíval. To je narušení krusty. Kdyby šlo o střeženou budovu, bylo by to narušení. Když se podíváš do okna, vykradla jsi dům? Ne, ale něco jsi narušil. - Ale nemáte se dívat dovnitř. Je to neslušné. - Díky. - A co jinýho máme dělat? - Nevím, Joshi. Vzít je na letiště, prohnat to rentgenem a zeptat se, co v nich bylo?

Nebo se zeptat: Řeknete mi, co je uvnitř? Ptám se pro charitu. Chceš vidět narušení? Tohle je narušení. To bylo nechtěně. - Narušení krusty. - To je nefér. Hrášek. Je tu… nějaký krém. To je koláč s pastou. Pane…

To je… Panebože. To je strašný. Spadl tomu spodek. - Koláč byl narušen. - Nebylo to naschvál. Popsal bych to jako narušenou krustu. To je mi fuk, byla to nehoda. Takže budu pokračovat. Panebože, to… Co to…

To je strašný. Nemůžu tomu uvěřit. Byly narušené. Přiznávám, že když se takhle zlomí, je to narušení. Nesnažil jsem se to zastřít. Hned potom jsi řekl hrášek. Ne, řekl jsem: Taková je hra, šak se to stává. Nevím, proč to hned vzdáváš. - Já krustu nenarušil.

- Ale narušil, kámo. Jasně že narušil. Než jsi vešel do místnosti, nebyla narušená, když jsi odešel, už byla. Byli tam i další lidi. Takže to udělal kameraman? - Možná, kdoví. - Viděli jsme to narušení na videu! - Nehněvej se. - Sorry, kámo, ale… Souhlasím s tebou, nenarušil jsi ji. Jen jsem ten koláč zvedl.

Nebyl celistvý. To není má chyba. - Frank ho nenarušil. - Jasnozřivec Frank? Já se za tebe postavil! Já vím. Ale Frank to prostě vytušil. Proč jsem neudělal to samé? Protože to bylo na hovno. Bez urážky, Franku, ale ty bys měl hovno za hovězí. Jenom jsem ten koláč zvedl. Nebyl pořádně sestavený.

Špatné zprávy. Večer ti autem zacouvám do fasády, snad máš pořádně postavený dům. Pokud je rozčílilo tohle narušení, až uvidí další dva, budou zuřit. Po tom všem jsi narušitelka? Po tom, že „to narušil vlastním zrakem“? Co jsi udělala ty? „Technicky vzato je to narušení.“ „Jsem znechucená!“ - No tak, kluci!

- Jestli jsi je narušila, dostaneš židlí! Uklidněte se! A když se židle rozbije, špatná truhlařina, co? Kluci… Snad jsem to narušil já. - Můžeme se vrhnout na další? - Uvidíme Tima a Roisin najednou. Můžeš krustu narušit za mě? Dal bys jim za mě ránu?

Ano, to můžu. - Směrem dolů? - Prostě takhle. Něco tam je. Fotka. To ne! Co kdybys je ochutnal a hádala bych na základě tvé reakce? - Neporuším tím pravidla. - Chceš to zkusit? - Jo. To je asi lepší, než jsi čekal. Takže tipnu hovězí.

Voní hezky. Ten bude dobrej. Myslíš? Ježiši. Jsou v tom ledvinky? Naznač mi, jak by ses cítil, kdybys to měl dojíst. Panebože, jsou to ledvinky. To pomohlo. Vypadá to na hovězí koláč. - Můžu to odšroubovat.

- Do toho. Jo. Kuličky. - Prašť do toho a něco napíšu. - Připraven? - Jo. Pasta. Dobře. KOLÁČ S TEPLOU PASTOU Nevypadá to, že by ses měl fajnově. Takže si říkám, že to nebude fajnový koláč.

Mléčný koláč? Asi tipnu mléčný koláč. Byly to dobré koláče? Nebyly to fajnové koláče. Nová hláška, co možná nahradí „Čéče, to jsou ale koláče“, je „fajnovej koláč“. Fakt mě bavíš, Roisin, protože jsi měla podobný nápad jako Tim. Uvědomila sis, že za tebe může koláč narušit někdo jiný.

Ale pak ses sabotovala, když ses od Alexe odvrátila a nedívala se, když do koláčů kousal. Proč sis vymýšlela vlastní překážky? Myslela jsem, že mi bude stačit vidět jeho obličej, ale 10 minut po natáčení jsem si uvědomila, že do nich mohl praštit. Ale moc jsem si to užila.

Však to byl fajnový koláč. - Time, pecka, šels do toho a je to. - Čtěte i text malým písmem. - Tak v čem má pak smysl… - Ále, drž hubu. - Co vám vadí? - Nevěděl jsem, že mu o to můžu říct. - Je to na Gregovi. - Bylo tam, že vy je nemůžete narušit. - Bylo tam: „Nemůžete narušit krustu.“ - Vy, ne vy všichni. Blbost. Ptal jsem se Alexe, jestli by to udělal za mě, a řekl ne.

Řekl, že má radši Tima. - Fakt? - Je to pravda, ale neřekl jsem to. Víte co? Tim Key je vítěz. Brnkačka. A je to. Konec. Tim Key je vítěz, dámy a pánové. Ani po konci úkolu Frank nevěděl, co byl koláč s pastou zač. Chcete to vidět? Panebože. Mléčný koláč?

Je to opravdový koláč, nebo jste to vytvořili vy? Je to jogurtový koláč? Ochutnals to. Chutná to jako extra silný mátový koláč. Ale vypadá to jako korekční tekutina Tipp-Ex. Je to koláč s mátovým Tipp-Exem? I kdybys všechny rozkrojil, stejně bys to možná neuhodl.

Ani na vteřinku mě nenapadlo, že by to byla pasta. Očividně. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář