Natočte něco, co bude vypadat působivě puštěné pozpátkuTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:5 143

Romesh Ranganathan, Josh Widdicombe, Roisin Conaty, Frank Skinner a Tim Key se vrací v dalším úkolu. Tentokrát je jim svěřena filmařská kamera a objevují taje experimentálního filmu. Rozhodně si nenechte ujít muzikálové mistrovské dílo Stromový kouzelník!

Poznámka:
V tomto klipu účastníci několikrát odkazují na předchozí úkol, kterého se účastnili, ale který zde na webu ještě nebyl přeložen. Z toho vychází i odkaz na mátový Tipp-ex. Tipp-ex je značka korekčních tekutin.

Přepis titulků

Udělejte něco, co bude vypadat působivě pozpátku. To, co uděláte, Taskmaster uvidí puštěné pozpátku. Musíte tedy udělat něco opačně, co bude vypadat působivě, když se nahrávka pustí pozpátku. Když seskočím z útesu, - vyskočím na útes. - To chceš dělat? - Ne. Takže mám dělat něco pozpátku? Mám nápad a obnáší vodu.

- V tu chvíli jsem šla na záchod. - Chvilka pro sebe, co? Těším se. Koho uvidíme první? Můžeme začít s Joshem Widdicombem. ČLOVĚK VS. STROJ - Výborné. - Nepustils to pozpátku. Počkej, až to uvidíš pozpátku, kámo. - Říkal jsi, že nic lepšího jsi nezažil. - To není pravda. Ty ale musíš mít život.

A ten zážitek byl, být tažen pozpátku na skateboardu. - Fakt jsem to říkal? - Ano. - Stojím si za tím. - Tak kdo je další? Další je Tim Key. Paráda. Hezké. Musím se zeptat. Proč MILF? - To je FILM pozpátku. - Není. Bylo to svěží dílko, bavil jsem se.

Kdo je další? Na řadě je Frank. Jeho film se jmenuje Klik a pryč. KLIK A PRYČ Jednoduchý příběh síly jednoho muže. Když to teď vidím, je to docela ubohý. Když jsem viděl jen to svoje, a ne filmy ostatních, říkal jsem si, že mi nikdo nebude sahat ani po kotníky, ale teď vidím, že je to fakt ostuda. Je to hrozný.

- Ale no tak, Franku, bylo to v pohodě. - Tohle a ještě ta pasta. Tohle je nejhorší noc mého života. - Ten mentolový Tipp-ex? - Ano, ten koláč s mentolovým Tipp-exem. - Mentolový Tipp-ex. - Chceš vidět Roisin? - Ano, prosím. ŽÍZNIVÝ VLK Kde vůbec začít? Nic krásnějšího jsem v životě neviděl. - Díky, kluci.

- Proč vlk? Vlci jsou žízniví. Byl to krásný kousek. Kdo je další? Závěrečný snímek Stromový kouzelník vytvořil pan Romesh - Ranganathan. - Další věc, co nás nejspíš dojme. STROMOVÝ KOUZELNÍK Stromový kouzelník se vrací z mrtvých a jde vytvořit balónky. Stromový kouzelník! Ruce k sobě a hle, balónek!

Stromový kouzelník musí balónek několikrát zkontrolovat. Stromový kouzelník! Ježkovy oči, další balónek! Stromový kouzelník! Kolikrát balónek zkontroluje? Stromový kouzelník! Magické ruce a ty vole, další balónek! Stromový kouzelník! Zaujme pozici a co udělá? Stromový kouzelník!

Vyletí si na strom a zamává na rozloučenou. Stromový kouzelník! Stromový kouzelník! Stromový kouzelník! To nebylo moc hluboký. - Jsi v poho? - Víš, jak dlouho mi trvalo na tu píseň přijít? Bylo to geniální. Bylo to neskutečný. Tady máš kompliment. S každým vaším filmem ten můj vypadá hůř a hůř.

Začíná být zřejmé, že film pozpátku je výsada mladé generace. - Franku, dám tě na čtvrté místo, i když… - Páté. Na chvilku jsem myslel… Tomu říkám úleva před popravou! Nad to dej Tima Keye. Byl to hezký kousek, ale vlastně jen muž skládající puzzle. Na dalším místě silné sdělení o technologii Joshe Widdicombeho. A dvě mistrovská díla nemůžu rozdělit.

Takže na první místo umisťuju Roisin i Romeshe, vítěze tohoto úkolu. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tree Wizard je klasika. Dokonce myslím loni i vyhrál hlasování o nejlepší moment pořadu.

Jinak na předchozí úkol se teda odkazuje i 6:45 (protože Tim předtím zneužil jméno charity Comic Relief, a přišel o body).
(12:10) Taskmaster - Series 1, Episode 2 The pie whisperer

50