Dostaňte banán do láhveTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:5 129
Tlačit banán do všech možných děr budou v této epizodě Lee Mack, Mike Wozniak, Charlotte Ritchie, Jamali Maddix a Sarah Kendall. Upozornění pro slabé povahy – je to tentokrát poněkud nechutné.

Přepis titulků

Celý tento banán dostaňte do této lahve. Je studený! Ahoj, Alexi. - Co v tom máš? - Kafe. Nechceš to tady? - Můžu to odnést. - Ne, v pohodě. - Fakt? - Jo. - Mám to otevřít? - Jen do toho. Takže to máme zmražený banán. - Můžu se toho dotýkat?

- Všechno najdeš v zadání. Sundám si to, nic neslyším. Celý tento banán dostaňte do této lahve. Je studený! Láhev nemůžete rozbít. Láhev musí zůstat v místnosti. Nejrychlejší vyhrává. Čas běží odteď. Jakože odteď? Počkat. Stará dobrá klasika „zmrzlý banán v láhvi“. Jako loď v láhvi, ale s banánem, s tím se nesetkáte tak často.

Fajn, tak začněme. Nejdřív se podíváme na Jamaliho a Leeho. Je na ní zámek, takže musím najít kód. - Musíš dostat banán… - Tady dole je kód. 201. No vida.

To je nechutný. A je otevřená. Hotovo. Je zmražený. - Počkat, v láhvi něco je. - To ne. Boha jeho. Mám chuť to vylít na zem, ale na rozdíl od mladých mám důstojnost, ti by to hned vylili. - Můžu to prostě vylít na zem? - Dobře. No to mě poser. Můžu si pro něco dojít?

- Všechno je v zadání, Jamali. - Jo, aha, to je sarkasmus. Díky, kámo. - A je to tu. - Možná je můj b… To bude želé. - Mikrovlnka? - Jo. - Jak dlouho tam byl? - Dvě minuty. To je strašný. Když želé ohřeješ, tak zkapalní, že jo? - Nemáme tu něco na odsávání?

- Máme vysavač. - Mám ti ho sehnat? - Jo, prosím. - Dobře. Tak, mrkej na drát. Právě jsem předvedl ukázku laterálního myšlení. - Není tu průmyslový vysavač? - Průmyslový? Ten nemáme. Banán rozmrazíme, tohle nalijeme sem. Jo! Díky, kámo. Želé je pryč, super. Celý banán.

Takže i slupku, ne? To ne, je plná. Láhev je plná. Snažím se vyhnout tomu, abych to žvýkal, ale vypadá to jako nutnost. - Je teplý, nebo studený? Je to matoucí. - Vařící na povrchu, zmrzlý uvnitř. Jsem… Vlastně to není špatné. Promiň, že tě pořád otravuju, ale můžeš mi donést hrnek vody? - Co to držíš?

- Potřebuju plný hrnek. A příště méně odmlouvání. Tohle je buď geniální, nebo naprosto stupidní. A prostě to do té láhve naleju. - Chápeš? - Dobře. - Co to děláš? - Ostřejší špičku. Zastav… …stav… Zastav stopky.

- Mám zastavit? - Jo. - A je to. Líbí se mi, že jsi uhodl, jak se zachová zkažená mládež. Prostě jsem to věděl. Naprosto neohleduplné, prostě to vylije. Taky jsi říkal, že to uděláš důstojně, a pak sis to rval do pusy a plival. Úžasná metafora rozdílů mezi generacemi. Ty sis řekl, že želé rozpustíš a ono pak logicky půjde vylít, zato ty sis vyžádal vysavač, aby ho vycucnul.

Já jsem si uvědomil až později, že kdybych tam nalil vodu, naplnilo by se to vzduchem a šlo by to ven, ale ne, chtěl jsem to vysát. Bláznivé mládí. Máš k tomu nějaká čísla? Lee řekl, že tahle show už nemůže být marnější, a zvládl to za 11 minut a 13 vteřin. - Fajn.

- A porovnáme to s Jamalim. Použil mixér, vysavač, lžíci, trychtýř, ručník a čerpadlo a zvládl to 23 minut a 19 vteřin. To je více jak dvakrát tolik. Moc rád vidím starší generaci vyhrávat. Protože my o kašičkovitém jídle něco víme. A pochutnáme si na banánu. Kdo se skrývá za knírem? Mike Wozniak. Jak dává banánu nakládačku Mike Wozniak?

- Co to je? Vazolína? - Správně je to vazelína. Tak jo no. Fajn. Aha, je zmražený. To jsem nečekal. Láhev místnost opustit nesmí, ale já jo. Hned jsem zpět. Tak začneme. Zkusím, jestli to tam… můžu velmi pomalu dostat…

do láhve, co je plná! To je mi ale zvrat. Co v ní ale je? Toť otázka. Tohle jsem ale pěkně zprasil. Zkusím tu láhev vyprázdnit. Hned jsem zpět. Želé. Je plná želé! Co želé rozpustí? No tak, zmetku jeden. - Ahoj, Miku.

- Ahoj. Helemese, jde to krásně. Jemně a pěstičkou a jak se mu chce dovnitř! Čas na slupku. - Mám se tě zeptat, jaký je čas? - Můžeš se mě… Co? - Myslel jsem, že bys řekl čas na slupku. - Čas na slupku? - Děkuju. O času na slupku jsem nikdy dřív neslyšel. - Zrovna jsi to řekl. - Fakt? - Jo. - Aha.

- Jaký je čas? - Čas na slupku. - Díky. Čas na slupku je nejlepší. Kousek prstu v tom vadit nebude, že ne? - Hotovo. - Stopky zastaveny. Kdyby sis měl vybrat mezi hláškami, o kterých mluví celý národ, byl by to čas na bambus, nebo na slupku? - Čas na slupku je nejlepší, ne? - Ano, ale mně se zdá trochu sklíčený, takže bambus je univerzálnější. - Je tu věc, co musíme probrat. - Ano. Vím, o co jde, a zdrtilo mě to, když jsem to viděl.

Jako kdybys operoval a odňal špatný orgán. - Srdcervoucí. - Nedošlo mi to. Je to tak. Odešel z místnosti. Škoda, protože jinak všechno zvládl. Byl nejrychlejší, měl čas 10:36. Ale je to snazší, když s láhví odejdete. Čas na slupku je nejhorší. Viděli jste muže, co si myslel, že je čas na želé, ale tik tak, měl se zastavit a podívat se na hodinky, páč by zjistil, že je čas zůstat v místnosti.

Smůla. Kdo je další? Konečně Charlotte a Sarah. Prostě zkusím 000, protože co vy víte. - Vyzkoušíš všechna čísla? - Od začátku do konce? Kolik mám času? Aha, prostě to šlo sundat. Láhev nesmí opustit místnost. Ale já můžu. Já můžu?

Tak jo, fajn. Tak jo. Ne, co to? - To ne. - Co se děje? Je v ní želé nebo co. Pojď ven, no tak! - Banán je v mikrovlnce. - Na jak dlouho? Na dvě minuty? Ale je zmrzlý… Ale já to dala na nejvyšší teplotu. Mrkejte na tu techniku! Tak jo.

Je tak horký a přitom tak studený! Au! To ne! Sakra, takhle to nepůjde. Musím z toho dostat banán, co v tom už je. Víš, co se stalo? Nevysídlila jsem z toho dost želé. Něco se hýbe. Dělám něco špatně. Ale budu v tom pokračovat.

Tak jo. Teď už máme místa dost. Nekoukejte se na to. Ale no tak, do prdele. Vypadá to, že honím štědře lubrikovanou láhev, ale jako bych se banán snažila zatlačit to oka jejího penisu, jasný? Tohle je tak znepokojující. Takhle je to správně.

Použiju tohle a je to. - Když to sním… - Tak už žádný banán nezbude. Jdu na to. Bože, je to hrozně studený! Tohle vyhodím, takže už se to jako banán nepočítá. - Asi hotovo. - Zastavil jsem stopky. - Víc už toho nezvládnu. - Zastavil jsem stopky. Máš pocit, že když něco vyhodíš, už to neexistuje? Jo.

Zapsal jsem si něco, co už v životě asi nikdy neřekneš: „Nevysídlila jsem z toho dost želé.“ Jedinečné. Sarah, poté, co jsi řekla, že do penisu tlačíš banán, nic dalšího už jsem neslyšel. Měl jsem v hlavě jen tu hrůznou představu. Mně se líbilo: „Něco se hýbe.“ Zapomněla jsem, že jsem dělala tohle a řekla: „Něco se hýbe.“ - Chceš čísla, Gregu?

- Ano. Mike je diskvalifikován, - protože… - Kvůli té věci, co odnesl. Charlotte se přestala snažit ve 23 minutách 22 vteřinách, tři vteřiny po Jamalim. Buď je předposlední, nebo diskvalifikovaná, úkol nedokončila. Dej jí bod. Proč ne. Umí zmizet banán pomocí kouzelného koše. - Charlotte, máš bod.

- Díky. Jamali je určitě třetí s časem 23:19. Leeho čas je 11:13, Sarah 8:49. Acht Minuten. - Takže dostane pět bodů. - Neskutečné. - Výsledková tabule? - Mike je poslední se čtyřmi body a vedoucí série Sarah vede i v této epizodě s deseti body! Das ist gut.

Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Destruktivni metoda: Urazit lahvy hrdlo a pak tam bez problemu banan strcit. Do minuty hotovo.
Nedestruktivni metoda: uvarit v konvici vodu, vylit do hrnce, laveh dat do hrnce aby se zele rozpustilo a slo vylit a banan diky tomu ze je zmrly by sel rozkrajet na "hranolky" ktere by sli bez problemu nastrkat hrdlem lahve.

10

Odpovědět

První co mne napadlo, když jsem vyděl zmrzlí banán bylo rozmlátit ho kladivem, nebo nařezat na kostičky ty tam pak tyčkou nacpat a vytlačit jimi želé, škoda že to nikdo nezkusil.

00

Odpovědět

Se divím, že někoho nenapadlo celý banán rozmixovat...

00

Odpovědět

A Jamali v čase 2:00 to dává do čeho ? Do pračky ?

00

Odpovědět

nechutná k******a

023