Vypadejte co nejodlišněji na čtyřech fotkáchTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:4 592

V tomto úkolu se kreativitě meze nekladou, ale ne všichni jí úplně srší. Lee Mack, Mike Wozniak, Charlotte Ritchie, Jamali Maddix a Sarah Kendall, tentokrát samostatně a s fotoaparátem.

Vysvětlivky:

  • Lady Godiva je postava z legendy, podle níž osvobodila anglické město Coventry od „veliké, manželem mu uložené pokuty tím, že vyplnila manželovu podmínku a nahá, jen svými krásnými vlasy zahalená, projela na koni ulicemi města Coventry“ (zdroj). Lee navíc dodá, že je to jako lady Godiva z West Country, tedy západní Anglie, která je stereotypně považovaná za region vesnických balíků.
  • Mike v souvislosti s lebkou použije dvojsmyslné slovíčko „sanguine“, které v angličtině znamená „optimistický, plný naděje“, ale v souvislosti s pletí také „červeňoučký, krevnatý“ (zdroj).

Přepis titulků

- Ahoj. - Ahoj, Miku. - Jak je? Dobrý? - Aha. - Co na to říkáš? - Skvělý. Moc… hezký. Hodně hipsterský, retro. „Na čtyřech fotkách pořízených aparátem vypadejte co nejodlišněji.“ „Fotoaparát se třikrát otočí a udělá snímek pokaždé čelem k rámu.“ „S aparátem ani otočným mechanismem nijak nemanipulujte.“ „Musíte být na všech čtyřech fotkách.

Nejrozličnější série fotek vyhrává.“ Můžu ještě jednou? Dík. „Aparát se začne točit za dvacet minut odteď.“ - Můžu si na chvilku odběhnout? - Je tu holicí strojek? Tohle se může hodit. Nevím, proč beru tohle. Můžu něco rozsekat? Jo, to půjde.

Kolik zbývá? Připraven? Tohle nevydrží dlouho, moc to nelepí. Mňau. Už se to točí? Mňau. Jo. To je vlastně dost těsný. Už se vrací!

Do budoucnosti. Vesmírný muž. Cesta do neznáma. Tohle jsem já bez brýlí. Je to uprostřed? - Super. - Díky, Jamali. Díky, Lee. - Chceš vidět Leeovu sérii fotek? - Ano. Jak moc jsou rozličné? Podívejme se na kontrast. Mnoho různých postav. Těmito fázemi jsme si za ta léta prošel.

Můžeš mi vysvětlit, kdo je postava č. 2? Ten s prsy z melounů a humřím penisem? Ano, to je postava Melounové prsy humří penis. Rád si vyjede na kole, vždycky má pro svou přítelkyni květinu. - A jeho přítelkyně je… - Ta dívka pod ním. Sexy dívka pod ním. Bez své krávy nedá ani ránu. Jezdí na ní po městě. Je to taková venkovská lady Godiva. Takže to máme stavaře, superhrdinu a krásnou ženu na krávě.

- Ne špatný začátek. Docela kontrastní. - Docela rozličné. Když je řeč o rozličnosti, podívejme se na Jamaliho. Vidím stavaře a pak vidím tři katalogové fotky Jamaliho. Ne, naprosto špatně. Nejdřív tam máš stavaře, pak bankéře. To je ten týpek s hůlkou a cylindrem. Pak máš bankéře, co má padla, hraje golf. - Se stejnou hůlkou. - A ten poslední už ani nevím, co je. Tehdy jsi říkal, že dvojka je boháč a trojka běloch.

- Protože hraje golf. - Jo. Mám omezenou představu o tom, co děláte. Teď se podíváme na fotky Mikeyho Woze. Během příprav tam bylo hodně mňoukání. Chtěl jsem se dostat do role, aby ze mě micka vyzařovala. - Napravo je vznešený Caesar. - Co je to růžové? Římské žezlo. Pak tam je vesmírný cestovatel z budoucnosti.

A pak je tam muž s lebkou od krku nahoru a s tělem od krku dolů. S masem, co mu zbývá, ukazuje palec nahoru. - Líbí se mu hlava stažená z kůže? - To ne. Ale optimismus má v krvi. Ví, že spousta lidí je na tom hůř. - Jsou to dost kontrastní fotky. - Ukážeme si čtyři Charlotty? - Ano. - Tak tedy Charlotte, Lottie, Charlie a Chaz. Jen dva ze čtyř jdou rovnou do dětského pořadu. - Pan chobotnička a Truhlíček.

- Truhlíček! - Spokojená? - Jo. - Však je tam chobotnice. - Kolik kontrastu můžu chtít? - Přeměnilo se mi celé tělo. A nakonec čtyři podoby Sarah Kendall. - Je v tom skutečný příběh. - To jsem netušil, povídej. No klasika, spisovatelka zírá z okna, přemýšlí, o čem bude psát. Sedí tam tak dlouho, že jí narostou vlasy, jako kdyby to bylo sto let. A nakonec se rozhodne vydat cestou profesionální tenistky. - Bože.

- A každý příběh končí smrtí, jak víme. To ti asi pomohlo, kde chceš začít? Nechci to udělat, ale Jamali si oblékl jeden kostým a pak se nechal třikrát vyfotit. - Dám mu štědré dva body. - Dva? Ano, je to neskutečné, ale to proto, že téhle dvojce, Sarah a Leemu, dávám tři body každému. - Takový štědrý muž. - Že jo? Nudné dívce s tričkem a hlavou - dávám čtyři body.

- Tak ve skutečnosti vypadám. Nudná dívka s tričkem a hlavou. To jsem celá já. Velice se omlouvám. No, a tenhle podivín, Michael dostává pět bodů. Mike Wozniak! Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář