Kreativně zvandalizujte zeď a Uvažte konce provázku k brýlímTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:28
Počet zobrazení:3 860

Po delší době se vrátíme k pětici Lee Mack, Mike Wozniak, Charlotte Ritchie, Jamali Maddix a Sarah Kendall, a to rovnou ke dvěma úkolům ze šesté epizody jedenácté série. V prvním skupinovém úkolu dojde na nejniternější projevy uměleckého cítění, ve druhém zase na nejniternější projevy frustrace a kognitivního vyčerpání…

Poznámka:
Zvandalizovat není úplně hezké české slovo, ale snad mi jej odpustíte, protože překlad slovy jako „zničit“ nebo „zpustošit“ by evokovalo jen destrukci, jakou předvedl jeden z týmů, a tolik by nepřipouštělo „zničení“ veřejného majetku i nějakými uměleckými způsoby.

Banksy je pseudonym anglického street art umělce, jehož skutečná identita není známa.

Poznámka 2:
ElTigre není nová překladatelka, ale jen elcharvatova v novém provedení.

Poznámka 3:
Taskmaster bude nově alespoň nějakou dobu vycházet každou neděli ve 20:00.

Přepis titulků

„Zvandalizujte tuto zeď. Nejkreativnější vandalové vyhrávají.“ - Ahoj, týme. - Ahoj, Ale. - Týjo, super ohozy. Mně je těsnej. To vidím. - Chceš to přečíst? - Ne, můžeš ty. - Jo? „Zvandalizujte tuto zeď. Nejkreativnější vandalové vyhrávají.“ „Máte 20 minut. Čas vám běží odteď.“ Fajn, bunda jde dolů.

- Máš nějakej cool tag? - Co je tag? - Jakože tagování, graffiti podpis. - Aha, podpis. - Můžu to začít mrvit? - Co nakreslit Alexe? Bansky sprejuje přes šablonu. Byl bys ochotný nasadit si masku a nechat se osprejovat? Mám nápad. - No heleďme se. - Krasavec. - Použijeme tě jako šablonu.

- Fajn. Tohle je jen pro mou zábavu. Zdravíčko. Tohle sundám. Můžeme to zapálit? Sehnal bys nám letlampu? Můžeš jít. - No to je… - Hrozný, co? Ta žlutá je v pohodě. Díry vyplň žlutou. Ty to se žlutou umíš líp.

S tímhle jsem spokojený. Je to dobrý relax. Napiš jeho jméno a dolů něco urážlivého. Co když napíšeme „Alex Horne je“ a nedopíšeme to? Kolemjdoucí se na tom můžou kreativně podílet. - No ty vole! - Epický! - Trefila mě do ptáka. - Hezký. - Díky, týme. - Dík.

- Mé první graffiti. - Hotovo. - Už můžete jít. - Díky. - Rychle pryč, než přijedou cajti. A je to. No teda. Popište, jak jste pracovali ve dvou. Prostě jsme začali, pak nás napadla ta šablona a pak jsme tomu dali volný průchod. Ze mě se stala Banksyho Dívka s balonkem.

Nedávno zvolená jako nejoblíbenější dílo v Británii. Jen chci říct, že „Vychovala mě ulice“ napsal Mike. Zříkám se nápisu „Vychovala mě ulice“. - To jsem nebyl já. - To je můj cool tag. Líbí se mi na tom, že je to barevné, hezké na pohled a také to velmi vypovídá o mužích, co to vytvořili. - Chceš to porovnat s naší trojicí? - Jasně, podíváme se na to. No to je…

No teda, šli jste na to stylem „Pán much“. Vandalismus znamená ničení veřejného majetku, ne? Tak to jsme dělali. A tohle je váš slogan: „Můžu to začít mrvit?“ Ano, protože je to o ničení s dávkou slušnosti. - A tu slušnost měla na starosti… - Hádej - …Charlotte. Jakmile tě obarveným míčkem trefila do penisu, zakřičela: „Epický!“ To bylo hrozný, když jsem to řekla.

- „Epický!“ A pak jsi řekl ne, protože au. - A neříkal jsem to jen tak pro televizi, - fakt mě to trefilo přímo do ptáka. - Bolelo ho to. - Bylo to strašný. - Nedokážu si to představit. - Nebylo to dobrý. - Promiň. - To ne no. Myslím, že ničit se musí tak… Kdyby někdo viděl to vaše, řekl by si, že se to musí do 24 hodin uklidit, ale u toho našeho by si řekli: „Je to umění, nebo vandalismus?“ Naše destrukce o něčem vypovídá.

- Jako Bansky. - Byli jste jako Bansky. - Bude se to dávat na trička. - Kreativní vandalové byli jen dva. Tito dva tragičtí pánové ve středních letech. A každému z nich dám pět cool bodů. A těm antisociálům dám jeden bod jen proto, že Charlotte zařvala „epický“. Takže bod pro Sarah, bod pro Jamaliho, bod pro Charlotte.

- Pět pro zlobivé, kreativní pány ve středních letech. - Ano, prosím. Ahoj, všichni. Kdo nám to přečte? - Poprosil bych Jamaliho Maddixe. - Výborně. „Uvažte úplné konce provázku za nožičky brýlí a pak si brýle nasaďte. Nejrychlejší vyhrává.“ Jednoduchý úkol. Před vámi je zámek se čtyřčíslím. Uhodněte heslo. Hodně štěstí. Nejrychlejší vyhrává. Čas běží od… - Taskmaster vám může napovědět.

- Napovíš nám, Taskmastře? MCMLXVIII. Římské číslice měl vždycky rád. - Mohl bys z toho udělat výpočet? - Jistěže. - 123 krát 16. - To jako fakt, nebo si děláš srandu? - 123 krát 16? - Zdvojnásob, pak znova, znova a znova. - Zavři zobák. - Cože? - Dvakrát a znovu? - Jak chceš. - 123 krát 16?

- Jo. - Co je tvůj oblíbený film? - Planeta opic. - Pamatuju si rok, kdy to mělo premiéru. - Kdy to teda bylo? - Takže 123 krát… - Krát 16. 123 krát 16. Rok, kdy jsem se narodil. Rok, kdy ses narodil? - Narodil ses ve stejný rok jako Lee, co? - To mi pomohlo. Nevím, jak se počítá.

- Je mi 52. - Tak začneme odzadu… 2010. Schránky otevřeli zatím jen dva. Nevím, jak to mělo skončit. Takhle? Ano, máme jeden dokončený úkol. - To ne. - Ach to násilí. Už jsi to rozbil, vypadlo to. Miku, zvládneš to dokončit? Asi jo.

- Úplné konce provázku. - Konce provázku? - Úkolem je uvázat úplné konce provázku. - Super. Fakt super. Je to napínavé. Charlotte versus Jamali. Kdo najde druhý konec provázku jako první? Tady jseš. Že jste vůbec pochybovali. Úplně v klídku. A máme pět dokončených úkolů.

Různé přístupy, body všem. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mi až teď došlo, že Charlotte hrála Kate v YOU. Vůbec mi to necvaklo, když je v reálu tak sympatická! :)

00

Odpovědět

Ten opálený pán s vousy to teda pěkně zdemoloval. Ostatní tak demoličně "kreativní" nebyli.

01

Odpovědět

hmm

00