Dostaňte se k mikrovlnce co nejmenším počtem krokůTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
97 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:3 429
Po tomhle díle se mohou všichni soutěžící ucházet o místo na ministerstvu švihlé chůze – Al Murray, Sara Pascoe, Paul Chowdhry, Dave Gorman a Rob Beckett se musejí dostat k mikrovlnce, než se ohřeje polévka, ale nesmí udělat víc kroků než kolegové. Jak na to?

Přepis titulků

- Ahoj. - Čau, kámo. Paule. „Dostaňte se k mikrovlnce co nejmenším počtem kroků.“ „Otevřte její dvířka, než zapípá.“ - „Odpočítává pět minut.“ - Mikrovlnka je pod stromem. - Kde jste ji zapojili? - Za stromem je generátor. Stromy mají generátory? Co nejmenším počtem kroků?

- Co nejmenším počtem kroků? - Přesně tak. - „Mikrovlnka…“ - „… běží odteď.“ Snadný. Dostaňte se k mikrovlnce, než se mi ohřeje polívka, co nejméně kroky. Nechápu ty zmatené pohledy. Je to snadný jak facka. Trochu jsme to ozvláštnili, přidali pár skutečných překážek. A ještě něco navíc. Poprosil jsem Alexe, ať je na dráze spousta husích hovínek. - Kdo se představí jako první?

- Třeba Rob? Parádní. - Podržíš mi bundu? - Jo. Klidně si ji obleč. Je hezky. Fajn, tak já se tam dokutálím. Je to docela daleko. Je mi blbě. Rychle se z toho začne motat hlava. Tohle je budoucnost, kámo.

Nebudu pokrytej bobkama, že ne? Asi se pobleju. Zrovna jsem vypil kafe. Asi mi praskne hlava. Jak jinak se tam dostanu bez kroků? Musím se tam dokutálet. Pardon. Zřejmě efektivnější způsob, jak se přesouvat.

Je to sranda, ale nepij předtím kafe. Málem jsem blil očima. Musíš mít slabý kořínek, protože proč by ti z kafe a následného povalování v hovnech mělo být blbě. - Nějaké kroky? - Jen pár drobných. Před tím manévrem. - Ten krok před plotem? - Těsně předtím. Všichni jsme viděli ten přepad a šipku dolů, obtížnost 6,2.

Předtím došlo ke čtyřem krůčkům a to bylo vše. Zbytek samé kutálení. - A jeho čas byl…? - Irelevantní. Čtyři kroky. Kdo dál? Podíváme se na Paula a Davea. Je tohle krok? Je tohle krok? Dobrá.

- Díky, Dave. - V poho. Neskutečně rychlé. No jo. - Díky, Paule. - Polívka. - Je hotová, pane. - Výborně. Pálí jak čert. Šel jsi na to dobře, Paule. Díky. Na čínská přísloví je asi brzy, ale…

vzpomněl jsem si na klasické: „Kdy není krok krokem? Když je na překážce.“ - „Je tohle krok?“ - To byl krok? Už máš svou hlášku. Zabralo mu to přes sedm minut. Celkem podle mých výpočtů udělal 125 kroků. Mnohem víc, než kdyby prostě šel. Kdybych…

Kdybych mohl dávat body za umění a styl, byl bys jasný vítěz. Bylo to úžasné. Zaujal jsi mě, Dave, viděl jsem tvoje pořady a jsou pečlivě promyšlené a chytré. A… Myslel jsem, že úkolem bylo dělat kroky, ale udělat jich co nejméně. Aha, takže jsi myslel, že musíš kráčet.

Došlo mi to až s kotrmelci. To bylo skvělé, kolik kroků? Padesát. Nebo kdybychom použili definici Paula Chowdhryho? Padesát. Pokus Ala a Sary přijde po přestávce, tak za chvíli. Vítejte zpět u Taskmastera, kde se soutěží o exkluzivní přístup k troubě Ala Murrayho.

- Kde jsme to byli? - Na atletické dráze, kde se komici snaží dojít k mikrovlnce co nejméně kroky. Zatím vede Rob Beckett, Paul Chowdhry byl diskvalifikován a na řadě jsou Al Murray a Sara Pascoe. Země je nechutná. Tohle nejsou kroky, že ne? To je hoven!

Tohle je metafora na šoubyznys. - Jsou to kroky? - Ne. Je to tu hrozně hovínkatý, Alexi. Fakt. Zmáčkni to, máš spoustu času. A je to. Polívka. Musím to sníst? A je to, díky.

- Co je to za polívku? - Hrášková. - Levou zadní. - Díky, Ale. Když jsem metodu Sary uviděl, napadlo mě, že to jsou jen načančané kroky. V kožených kalhotách. Uznávám, že to mělo neskutečný styl. Zeptejme se experta. Paule, byl to krok? K nějakým krokům došlo. Napočítal jsem 27 kroků. Dobře, a co Al?

- Napočítal jsem osm krůčků. - Za celou dobu? - To je dobrý. - Šel po kolenou. Krok je definován použitím chodidel. - Ne koleny. - To je na hlavu, kámo. Takové jsou výsledky. Paule, v podstatě jsi vyřazen. Je mi to moc líto, ale nezvládls to včas. S tvou krokovou expertizou to nesouvisí. Na čtvrtém místě je Dave „Velekrokař“ Gorman. Na třetím místě Sara „Nóblkrůčka“ Pascoe Na druhém místě Al „Hlavně po kolenou, občas krok“ Murray.

A na prvním místě je neskutečný, pokakaný, nechutný výkon, Rob „Válcovač“. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak nejprve mě napadlo se plazit, pak skákat po jedné noze s možností nohy vystřídat a nakonec jsem dospěl k názoru, že vlastně stačí běžet, protože krok při chůzi a to je pohyb, kdy se jedna z nohou stále dotýká země. Při běhu tomu tak není a vlastně jde o malé skoky se střídavým odrazem levé a pravé nohy.

20

Odpovědět

První co mě napadlo a nechápu, že nikoho z účinkujících když vždycky využívají Alexe, tak prostě mu říct, ať mě tam donese

00