Postavte nejlepšího sněhuláka (bez sněhu)Taskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:4 225

I když zrovna nesněží, člověk si občas prostě chce postavit sněhuláka. Jak na to, poradí Al Murray, Sara Pascoe, Paul Chowdhry, Dave Gorman a Rob Beckett.

Poznámka:
Purple Rain (fialový déšť) je Princova slavná písnička.

Přepis titulků

Postavte nejlepšího sněhuláka. Máte na to hodinu. Čas vám běží odteď. Tak to bude trochu složitější. Nesněží. Měl bych se mrknout, jestli nezačalo sněžit. - Jak je venku? - Vlaho. Do hodiny asi nezačne sněžit, co? - Ne.

- V 11 hodin slunečno, teď je 10 hodin. Dnes sněžit nebude. Zítra taky ne. Nebude sněžit celý týden. Nemyslel sis, že by fakt mohlo sněžit? Jo, protože letos sněžilo v dubnu. Prince napsal písničku o tom, že někdy sněží v dubnu. - O týden později zemřel. - Podle toho bys počasí předpovídat neměl. Nikdy nepršelo fialově. - Kdo půjde první?

- Co začít s malým nadšeným Robem? - Malý Rob. - Nedočkavý Rob. - Náš Robísek. Na sníh můžu zapomenout. Chtěl jsem ho vyrobit z marshmellownů, ale to pak bude marshmellowák. Bude to držet pohromadě? Jakože když… - Tak tady je máš. - Je jich hodně. Tak to je jedna. Musím to hodně zmáčknout.

- 90 vteřin, Robe. - Bez obav. - Díky, Robe. - S tím jsem oukej. - Jseš s tím spokojenej? - Pokud jsi chtěl sněhuláka, ne. - Ale vytvořil jsem něco, co se mu podobá. - Je to hezký marshmellowák. Sníh vyrobit nejde, tak jsem si řekl, že udělám něco, co tak bude vypadat. Kdyby dítě vyrobilo pohled se sněhulákem z bavlny, neřekl bys mu, že to není sněhulák. Řekl bys, že to je pěkný sněhulák. Ne, já bych mu ho vykopl z rukou a řekl, že to není sněhulák.

- Kdo je na řadě? - Al a Sara zase spolu. - Chceš je vidět? - Ano. - Tak jo. Mohl bych vyrobit nějakou formičku, napustit ji vodou, dát ji do mrazáku… Potřebuju čtyři litry vanilkové zmrzliny a pytel rozinek. A trochu vlny. Na šálu.

V několika barvách, prosím. V dnešní době musíš být všestranný. Copánky umím plést odjakživa. A hele, sněhulák. Pojmenuju ho Kopeček. Tohle bude základna. A šup s tebou do šuplíku. Jo! A to by byl tvar sněhuláka.

A je to. Mrkev je moc velká. A je to. Teď mě něco napadlo! Je tu led. Přidám k tomu trochu ledu, což to mražení urychlí. Trochu tomu pomůžu. A je to. Máš ještě 40 minut, Ale.

- Takže musíme… - Za 35 minut to zkontrolujeme. V tý době to bude tvrdý, vytáhneme to a hotovo. Tohle jsou knoflíky z uhlí. A je hotový. „Nechce se mi ven!“ Je rozkošný, že jo? Kopeček. Jsem spokojený. Že je roztomilej?

Dívali jsme se na to ve studiu a přišlo nám, že Al při práci vypadá jako muž při nervovém zhroucení. A pak jsem doufal, že se to nepotvrdí, protože jsem očekával sněhuláka neskutečné krásy. Ale místo toho jsem spatřil monstrózní, strašlivou věc. Nyní v tom vidím stvoření trpící bolestí. To je sněhulák z Černobylu, prosící: „Zabijte mě, zabijte mě někdo.“ Mé neteře by tohle bezpochyby rozbrečelo.

Není jejich strejda taxikář? Moc se mi to líbí, Ale, je to neskutečné. A co Sara? Jak se vám líbí její sněhulák? Není ze sněhu! - Je z rozinek! - To není sníh! - Tvůj taky ne.

Tvůj je z ledu. - To má ke sněhu blíž. Zmrzlina má ke sněhu stejně blízko. Je v mracích snad mlíko? Kdyby se ho dost odpařilo, tak jo. Krávy dost možná něco občas vycmrndají. - Jo, dost možná. - Dost možná. - Chcete vidět Kopečka? - Jo. Myslím na něj každý den. A víte vy co?

Na konci toho videa byl Kopeček pořád šťastnější než Alův sněhulák. - Chceš rozinku? - Ne, díky. Opravdu krása, byl to moc hezký zmrzliňák. - Kdo zbývá? - Dave a Paul, ale nejdřív Dave. - Bože. Budu potřebovat opravdu velký kýbl a 200 sáčků bramborové kaše v prášku. - Dobře. - Co nejrychleji, prosím. - Pospíším si. - Výborně.

- Je toho dost? - Jo, dobrý. Zapnul jsem konvici. Můžeš mi nosit vařící vodu? - Výborně. - Mám jít pro další? - Ano. Prosím. Upřímně to není tak bílé, jak jsem doufal. Je to docela žluté. Velmi žluté. - Tvůj sněhulák hezky voní. - Myslíš? - Jako ve školní jídelně. Tak se na to podíváme. To není vůbec špatné. Jde to dobře.

- Je tu hadice? - Ano. Je zapojená? - Chceš donést mrkev? - Ano, prosím. Jsem spokojený. Už dříve jsem se pozastavoval nad tím, jak doslovně bereš určité úkoly. - Myslíš to s těmi kroky? - Ano. Ale už dobrý, protože pokyn byl postavit sněhuláka, a ty si poručíš kaši.

- Moc hezké. - Díky. A co Paul? Ostatní stavěli sněhuláky z marshmellownů, brambor a zmrzliny, ale ještě nás čeká Paul, který nic z toho nepoužil. - Chceš vidět, co použil? - No… Nic jiného nechci. Můžeš mi koupit ledovou tříšť? Jakou příchuť?

Sněhovou. Ahoj, Paule. Tady je pytel ledu, dvě ledové tříště a bílý medvídek. Skvělé. Konečně. Bude to sněhdvěd. Co ty na to? Vidíš na tom ten výraz a slzy, což odráží, co prožívám uvnitř.

Ten bastard pláče, co? Úplně na konci, v posledním záběru na sněhuláka, řekl: „Ten bastard pláče, co?“ Podívejme se na toho bastarda. To je černý humor. Možná bychom se Paulovi neměli smát. Mám na tebe spoustu otázek, Paule. Zaprvé…

Je všechno v pohodě? Však je to sněhdvěd, ne? - Není to medvěd. - Je to králík s kousky ledu. Není to medvěd, ale králík. Když jsme u toho byli, byli jsme dojatí. Je to neskutečné, jen se na to podívejte! Mně se to líbí, použil led. Chtěl jsem to říct a děkuji, že ses za Paula postavil, Ale. Použil něco studeného, což u sněhuláka tak bývá, je ze studeného materiálu.

Takže z tohoto pohledu… Výborně. A ještě něco. Pokud by to bylo o umění, o něčem, co s lidmi zacloumá, tenhle úkol bys vyhrál. Nicméně… Dohodli jsme se na kritériích. A to takových, že by mělo být poznat, že to je sněhulák.

Běžně sněhulák bývá venku, jako ten Davův. - Dohodli jsme se na… - Tradičních. - Tradičních prvcích. - Jako je šála… - Nos z mrkve, což jsme poskytli, oči. A taky výška. Když lidé staví sněhuláka, většinou staví velkého. Jo. Kdo je poslední? Na pátém místě je Paul Chowdhry. Ne z uměleckého pohledu, to bys byl první.

Čtvrtý je Rob, páč použil marshmellowny. - Na třetím Al. - Prohrál jsem s tímhle? S šuplíkem! Ani to jako sněhulák nevypadalo! Byl monstrózní. Na druhém místě… dám zmrzlinu, tedy Saru. A i když nebyl studený, Dave postavil nejlepšího sněhuláka. A je to, hotovo.

Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář