Udělejte něco, co bude vypadat skvěle zrychleně nebo zpomaleněTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:4 169
V dnešním úkolu musí Al Murray, Sara Pascoe, Paul Chowdhry, Dave Gorman a Rob Beckett něco natočit. Komu se povedlo natočit to nejpůsobivější zpomalené či zrychlené video?

Přepis titulků

- To je hustý! - Tak jo. Udělejte něco, co bude vypadat skvěle zrychleně… Nebo zpomaleně. Máte na to hodinu. Čas vám běží odteď. U golfového hřiště bych mohl zahrát odpal. To by vypadalo dobře zpomaleně. Zamyslím se. Mám nápad. A myslím si, že docela dobrý. - Kým začneme?

- Davem Gormanem. To by byla skvělá reklama na Guinness. Můžou ji použít, pokud jsou připravení zaplatit. - To byly drobky ze sušenek? - Třpytky. - Aha, pardon, já jen že je mám fakt rád. To bylo docela rokenrolové video. Mělo to dvě typicky rokenrolové věci. Třpytky a balónky. Super. Teď na další. Laťka je postavena. Teď se podíváme na Sařino zpomalení nebo zrychlení, uvidíme.

ROBOTÍ ROCK KONEC Rob se mě zeptal, jestli v tom někdo byl. Natočili to jako Wallace a Gromita. Posouvali to po částech. To by Saře trvalo měsíc. Fakt působivé. Ve filmech je technologie prezentovaná jako něco ničivého nebo děsivého. Proč ne jako milého tancujícího robota?

Byl to příběh o samotě, pak přátelství a nakonec tanci. Přišel čas na Ala Murrayho. TASKMASTER JE UVÁDĚN V MURRAY VISION No… Je to ještě vtipnější, když víte, že Al je jediný člověk, který zná prodejce gongů. To je už podruhé, co se gong v Taskmasterovi objevil. - Má o gong navíc.

- Jo. - Gong. - Já to pochopil. - Líbilo se ti to? - Bylo to parádní. - Podle všeho ses tak zatvářil, protože ti spadla paruka? - Ano. Jak ses měl tedy tvářit, než se z toho stalo toto? Nějak svůdně. To nedělej. To… Kdo je na řadě? - Paul.

Chceš vidět Paula Chowdhryho? - Chci? Opravdu promyšlené, opravdu chytré. Panenky mi fakt jdou. Míč umím nahoře udržet fakt dlouho. Se svými fotbalovými schopnostmi ses už chlubil. Tohle byl 9. pokus, ale… Ale natočil jsi opravdu dobrý film a já si myslel, že to bude sračka. Dobrá práce. Ještě jsme neviděli Roba Becketta. Jdem na to! Zaujala mě tvá příběhová linka.

Co tě honí za superpadoucha? Používá totiž tři různé zbraně. Ano. Hrášek, meloun, mouku. Příběh byl o tom, že zmlátím ovoce a zeleninu. Nebylo to o tom, že se k tobě blíží nepřítel? O tom taky. Rozhodnu to bezmyšlenkovitě, je to těžké, všichni byli výborní. - Je to těžké, když se všem daří.

- Achjo, bože. - Poslední místo? - Al. Víte proč? Gong už použil a paruka mu spadla omylem. Na společné další místo dám Davea a Paula. A zvítězí dvojice, u které jsem si dokázal představit příběh, Sara a Rob. Tak! A je to. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Poznámka: U věty "Panenky mi fakt jdou" jsem se trochu zasekl, než mi došlo, že tím myslíte Vršovický dloubák, alias kop Antonína Panenky. Nicméně udržet míč co nejdéle ve vzduchu nemá s "Panenkou" nic společného. Tomu se říká hlavičky, nožičky, kolínka, podle toho kterou částí těla ten míč ve vzduchu chcete udržet. Buď bych teda použil "nožičky" nebo jen "kopání do výšky" ... s Panenkovým "dloubákem" to, jak říkám, nemá nic společného.

11

Odpovědět

Hraji fotbal od dětství a žonglování se vždy říkalo panenky případně nožičky.

10