Vytvořte nejlepší dominovou dráhuTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:4 631
Al Murray, Sara Pascoe, Paul Chowdhry, Dave Gorman a Rob Beckett se vrací v úkolu, který vyzkouší nejenom jejich kreativitu, ale i zručnost. A někomu se daří více, někomu méně.

Přepis titulků

Jdeme na to? Tohle bude sranda. Na míčku je „Strč do mě“. - Jak to jde? - Dobře, díky. - Strč do mě. Geniální. Úžasné. Parádní. Tos dělal ty? Co to mělo být?

Vytvořte nejlepší dominovou dráhu. - Co je dominová dráha? - Já to věděl. Čas vám běží… odteď. Čemu říkáme dominová dráha? Chtěl jsi po nich, aby dosáhli dominového efektu, kdy jedna věc rozpohybuje druhou a tak dál. - Takže to nemuselo být z domina? - Mohlo, dali jsme jim 1000 dílků, - ale také jsme jim dali dům plný věcí.

- Podíváme se na ně? Dobře. Začneme s Daveovým doslovným pokusem. Jdeme na to? Jo! Díky moc. - Přímočaré, ale působivé. - 434 dílků domina postavených za hodinu. Tak to mám rád. Ryzí domino. Dominovou dráhu chápu jako dráhu z domina stejně jako pot chápu jako pot, a ne chcanky.

- Chápal jsem to doslovně. - Působivá dominová dráha. - Díky, pane. - Kdo je na řadě? - Sara, které se domino moc nezamlouvalo. - Ne no. Ale snaha byla. - Udělala jsem to. - Jo, udělala. Ahoj! My jsme Take That! Vítejte na našem koncertě! V tu samou dobu v zadních řadách: Ahoj, já jsem Sara Pascoe. Tancuju tady.

Co to slyším v dáli? To je sopka! To ne, sopka vybuchla! Co to smrdí? Panebože, smrdí to jako ten plyn, co vás znehybní a pak zkolabujete. To ne! To ne. Take That si kvůli tomu uvědomili, že jsou smrtelní. Už budeme platit všechny daně. Z nudy k totálnímu duševnímu zhroucení. Byla to celá hra o daních a tys mluvil o tom, že nemáš rád, když lidi neplatí daně, - tak jsem doufala, že tě to zaujme.

- A taky jo, bylo to super. - Tak fajn. - Mrkej na to, Gary Barlowe. Zacvakej. Domino ti ukázalo, co se jinak stane. - Kdo je na řadě? - Rob Beckett. Přímo vpřed. Nehněte brvou. Cože? Koho by… Koho by napadlo, že by dominová dráha mohla být užitečné video o BOZP?

Pět lidí, bazének s balónky, matrace, koště a dodávka. - Byla to sranda, co? - Velká sranda. Ještě na nás čeká Al a Paul. Začneme s Alem. Fajn. Tři, dva, jedna. NEJLEPŠÍ Ty jseš ale blb! Doprčic.

Fungoval by zbytek? To fakt naštve. Chudáček Al. Byl to ale moc dobrý nápad. Jen jsi to neshodil celé. Tenhle hlas tomu nepomáhá, co? Bylo to dobré, ale nefungovalo to. Skoro chytré, ale nevyšlo to.

- Kdo je další? - Poslední je Paul Chowdhry, a jak je tu zvykem, na konci je něco buď geniálního, nebo ne tak moc. Co to bude? Skvělé! Nikdo ti nepřikázal to, aby ti vajíčko spadlo do pánve. Tu překážku sis, kamaráde, vytvořil sám. Tak si dělám vejce k snídani.

Bylo to neskutečné, Paule, nemám pravdu? Bohužel Al a Sara, ačkoliv byli krásně kreativní, nedokázali shodit všechna domina, a proto se dělí o poslední místo. - Fajn. - Ale Take That, styďte se. Třetí místo… Tyjo… Dám ho Robovi. Nebo ne? Jsem komik. Chci, aby mě všichni měli rádi. Nechám to tak.

Takže Rob, Dave a Paul si samozřejmě odnáší snadné vítězství. A hotovo. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář