Hometasking: Domácí kamuflážTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:3 869
Čtvrtý úkol pro zkrácení času v karanténě spočívá v maskování. Podobně jako v tomto úkolu se musí soutěžící důmyslně schovat a následně se, tedy svoji pozici, odhalit.

Přepis titulků

Zamaskujte se a poté se odhalte. Nevyložte si prosím to odhalování špatně. Nejlepší kamufláž vítězí. Máte 30 hodin. Váš čas začíná… teď! Ministerstvo jídla, Italská kuchyně, Neostrouhejte v kuchyni, Pro vegetariány, Americká kuchyně…

Všechno nejlepší! Je to horké! Zmrzlinový bar Zdravím, hometaskeři. Čtvrtý úkol. Ten se povedl. Tenhle byl zatím nejlepší. Neuvěřitelná práce.

Neuvěřitelná. Zazářili jste, a to tak jasně jako podivuhodně rudý obličej Alexe Horna. Všechny příspěvky jsou boží. Dobrá práce. Nemůžu je tu všechny zmínit, ale tady je pár čestných uznání. Lucas Sayers a jeho kulečníkové plátno. Neviděl jsem tě, vůbec! Neuvěřitelné! Dcery Lisy Woodsové a jejich strom, který řídil strom. Výborná práce. Uživatelka clareymarey a Buzz Lightyear.

Ten kluk tedy umí tančit. Neuvěřitelné. Mladá slečna, která se zamaskovala jako ovčí zadek, mě rozesmála tak, že jsem na stůl vyprskl čaj. Matt Boyd a plešaté vejce na tvrdo. Velmi vtipné, ale… Jak by řekl vítěz, nebo jak by řekli oba vítězové: „Všechno je tu v pohodě!“ Vítězi čtvrtého úkolu jsou Rui a Finn, lego králové. Dobrá práce, všichni.

Opatrujte se. 10. MÍSTO, 1 BOD 9. MÍSTO, 2 BODY 8. MÍSTO, 3 BODY 7. MÍSTO, 4 BODY 6. MÍSTO, 5 BODŮ 5. MÍSTO, 6 BODŮ 4. MÍSTO, 7 BODŮ 3.

MÍSTO, 8 BODŮ 2. MÍSTO, 9 BODŮ 1. MÍSTO, 10 BODŮ Všechno je tu boží! Váš úkol: Sledujte VideaČesky. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář