Napodobte AlexeTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:4 435
Alan Davies, Desiree Burch, Guz Khan, Morgana Robinson a Victoria Coren Mitchell mají za úkol zopakovat taneční kreaci, kterou si pro ně Alex připravil. Půjde o načasování, přesnost i o to, jestli vám nevadí určité taneční „kroky“ dělat před zrakem božím…

Přepis titulků

Napodobte Alexe. Alex kroky ukáže dvakrát. Na jeho napodobení budete mít jeden pokus. - Ahoj. - Ahoj, Desiree. - Ahoj. - Ahoj, Victorie. Ahoj. Tenhle kostel je mi nějaký těsný. Vypadáš trochu zaklíněně.

Skvělý slovo. Napodobte Alexe. Alex své pohyby ukáže dvakrát. Na jeho napodobení budete mít jeden pokus. Nejpřesnější napodobenina vyhrává! To se mi líbí. - Máš sluchátka, Morgano? - Máš sluchátka, Morgano? - Ještě jsem nezačal.

- Aha, promiň. Můžeš se na mě dívat. Můžeš si dělat poznámky. - Dobře. - Začněme. Jedna, dva, tři, čtyři, dva, dva, tři, čtyři, start. Devět. Osm. Sedm.

Šest. - Pět. - To se v kostele nedělá. Čtyři. Tři. Dva. Jedna. Konec. Končí to pobožně.

Toho je tolik, už jsem vše zapomněla. - Co na to říkáš, Alane? - Úplná pohoda. Úplná pohoda. Taky jsi mohl říct: Co na tom sejde? Jen tě měli napodobit? Ukázal jsem to znovu a oni se dívali. Pak to opakovali beze mě. Takže šlo i o paměť. A mohli si zapisovat?

Dali jsme jim papír s nápisem Taskmaster na kraji. Pak na to měli jeden pokus. - Super. - Mají rytmus v těle? Uvidíme. Začneme Morganou, Guzem a Gregovým bratrem, Alanem Daviesem. Až budeš připraven, řekni: Začněme. Začněme. Jedna, dva, tři, čtyři, dva, dva, tři, čtyři, start.

Devět. Osm. Sedm. Šest. Pět. Čtyři. Tři.

Dva. - Je to fakt těsný. - Jedna. Konec. - Hotovo? - Jo. Skončil jsem ale asi trochu pozdě. Klidím se ti z cesty. Máš něco ve vlasech. Mám ti to… Dejte mu pět bodů! Rozkošný.

Univerzální reakcí na takové věci by mělo být: Morgana podle mě tvé vystoupení povýšila. Vnesla do toho něco nového. A Guz do toho vložil intenzitu, která tobě chyběla. Takže kritizuješ mě? Podle mě si totiž vedli velmi dobře. Má to složitý hodnotící systém. Sledoval jsem načasování, počet kroků, jejich pořadí a bonusy za přesnost.

Těch dostali několik. To s gumičkami udělali na přesném místě. Alan zvládl nejvyšší počet kroků, ale nemá bonusy za přesnost a za načasování je v mínusu. Já to po sobě totiž nemohl přečíst. Psal jsem si to, když jsem tě sledoval. Můžu něco říct? Nechtěl jsem předstírat, že šoustám kostel. - Já ho nešoustal.

- Vypadalo to tak. Předstíral jsi šoustání v kostele. Byl to ale odsvěcený kostel. Já si všimla, že ses díval na Boha a říkal sis: Za tohle ti děkuju, je to super. Tvářil ses, jako bys ho velebil. - O to mi šlo. - Nebylo to špatný. Spolu budete v pekle určitě šťastní. A na řadu přichází…

Ajajaj, VenDeta. Victoria a Desiree. Začněme. Jedna, dva, tři, čtyři, dva, dva, tři, čtyři, start. To ne! To bude ono. Sakryš. Teď už bylo tohle?

Devět. Osm. - Sedm. - Jo, a teď tohle. Šest. Pět. Čtyři. Tři. Dva.

Jedna. Konec. Málem to vyšlo. - Nevím, jak jsi to s tou gumičkou trefil. - Ano. Tak ahoj. Mám pocit, že jsem zklamala… Boha nebo koho. - Tak ahoj. - Ahoj. Velmi dobré. - Dobré.

- Ano. Desiree se to vlastně docela povedlo. Tvářila se, že dělá vše špatně, ale nebylo to tak, ne? Začala hůř, ale zlepšilo se to. A na konci jsem v přesný moment prosila o odpuštění. Victoria dostala pět bonusů za přesnost. - No jo. - Teda! Zapamatovat si kroky bylo snadné, bylo jich deset a začínaly na písmena ze slova Taskmaster.

A také se to rýmuje, takže brnkačka. Táhni dolů, Aktivuj kotníky, Stůj a zatřes sebou rád, Karate, Magický trik, Artistický had, Sexy pohyb, Těš se z konfet, Elastická gumička, Rázuj na místo hned. Před začátkem jsem si říkal, že vypadáš natěšeně. Teď už víme, na co ses těšil. Spoustě lidem se to bude zdát okouzlující, mně ne.

Podle mého hodnotícího systému šlo dosáhnout maximálně 142 bodů. Ne těch našich. Alanovi se podařilo získat jen 26 z nich. Předposlední skončil Guz. Morgana získala 48 ze 142, Desiree 55,5, ale Victoria si s 64,5 bodů vedla zdaleka nejlépe. Takže pět bodů pro Victorii Coren Mitchell!

Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Není tu těch reklam náhodou málo? Nahoře a po stranách je spousta místa.

1. okno videa
2. obří REKLAMA na boty
3. obří REKLAMA na židle
4. hodnocení videa
5. střední REKLAMA na sedačku
6. "utopený" popisek videa
7. střední REKLAMA na židle
8. patka popisku a tagy
9. menší REKLAMA na sedačku
10. formulář přidání komentáře
11. malá REKLAMA na sedačku
12. komentáře
13. střední REKLAMA na banku

Sice chápu důvod, ale stejně mě to trochu rozesmálo.

50

Odpovědět

Používej blokátor reklamy a budeš v klidu. To v dnešní době opravdu ještě někdo nezná addon na blokování reklamy? Já si prvně v novém systému stáhnu požadovaný prohlížeč co potřebuji a hned do něj blokátor reklam..

56

Odpovědět

+HaltaaMýlíte se! Když navštěvuji stránky, které žijí z reklam, které nejsou agresivně vloženy, tak mám samozřejmě doplněk na blokování reklam vypnutý. Je to slušnost a i rozumné z důvodu, aby ty stránky mohly existovat a přinášet zajímavý obsah. Bohužel kvůli jedincům jako jste vy, musí být reklama agresivnější, než bývala.

Čili má reakce je jen na změnu v reklamní politice, která tu nedávno proběhla i vaší vinou. Zamyslete se nad sebou a vypněte si také doplněk a zapněte ho jen, když bude míra reklamy neúnosná. Může se totiž stát, že stránky, které rád navštěvujete, přestanou existovat.

62

Odpovědět

+Merlinonymjiné.

11

Odpovědět

+Objeví seCo takhle obrátit pořadí a prve přinášet zajímavý obsah?

02

Odpovědět

+MerlinonymReklama je neůnosná sama o sobě. Prostě se na ni nechci dívat, od toho je ten doplněk co pomáhá milionům lidí. Reklama je agresivnější čím dál více, protože se lidi na to nechtějí dívat. Reklama přidá,uživatelé taktéž... A to že přestane existovat web, který rád navštěvuji, je důvod si vypnout addon co blokuje reklamy? Takže když upadá firma co mám rád, mám ji dotovat, zatímco jiná firma to zvládá bez mého přičinění? Prostě silnější pes mr*á...Takový je dnes svět. Prosadit se a udržet se.. Nikdo vám nic zadarmo nedá. Dost firem skončilo, a to ani nemělo reklamu.

27

Odpovědět

+Merlinonym"Bohužel kvůli jedincům jako jste vy, musí být reklama agresivnější, než bývala."
Můžete to prosím trochu vysvětlit. Nějak mi to nedává smysl. Pokud má někdo adblock, tak proč by kvůli němu měla být reklama agresivnější? Ten člověk s adblockem to stejně nezjistí. Není to spíše naopak? Lidi začali používat adblock kvůli příliš agresivní reklamě - když bude ještě agresivnější, bude jí blokovat ještě víc lidí. Stránky by si tohle měli uvědomit a dělat reklamu tak, aby nenutila lidi zapnout adblock - pokud na nějaké stránce většina lidí používá adblock, je to signál pro majitele, že je ta reklama moc agresivní a proto jí lidi blokují.
Pak má dvě možnosti:
1. Rvát tam víc a víc a víc reklam, vydojit co nejvíc z těch posledních lidí, kteří zatím adblock ještě nemaj (ale riskuje, že si ho i oni pořídí).
2. Odstranit agresivní reklamu, upozornit na to, pracovat na tom aby si opravil reputaci a doufat, že si lidi ten adblock zase zruší.

Obě možnosti jsou špatný, ale je to hlavně jeho blbost, že se do tý situace vůbec dostal, protože nezvážil rozumnou míru reklamy dřív, než si lidi začali zapínat adblock... pokud se z toho bude snažit vyždímat co nejvíc a bude tam tlačit reklamu na sílu, zaslouží si krachnout. Pokud mu dojde, že to je špatně a bude se to snažit napravit, bude to mít hodně těžký, ale má šanci na dlouhodobější působení.

00

Odpovědět

Tak to je dobrej bizár :)

10