Nejroztomilejší úkol všech dobTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:5 090
Pokud vám psi nepřijdou zvlášť roztomilí, asi to pro vás nejroztomilejší úkol všech dob nebude. Nicméně Alan Davies, Desiree Burch, Guz Khan, Morgana Robinson a Victoria Coren Mitchell se pustili do výroby originální hračky pro jednoho rozkošného mazlíčka.

Přepis titulků

Ahoj. Ahoj, drzoune. - Drzoune? - Teda Alexi. To je fešák! Je to mops, nebo buldok? Buldok. „Nemůžu dýchat.“ No nic. Co je tohle? Je tam pes?

„Vyrobte roztomilou hračku pro roztomilého psa.“ - Bude tu opravdickej pes? - Ano, ale ty ho neuvidíš. - Proč ne? „Pes s vaší roztomilou hračkou stráví pět minut.“ „Hračka, která ho nejvíce zabaví, vyhrává.“ „Máte na to dvacet minut.“ To je dlouho. To asi očekávají něco dobrého. „Čas vám běží odteď.“ Tenisový míček nic nepřemůže.

V krabici jsou veterinářem schválené předměty. - Před chvílí mi to víko nešlo otevřít. - To jsem si všiml. - Máš psa? - Mám pejska. Jmenuje se Smrdí. Smrdí mu z pusy. O tom mluvím. Můžu něco z toho obalit psím žrádlem? V ideálním případě bych to otřela o kočku. - Kočku asi nemáte?

- Neprohledal jsem celou krabici. Mohla bych se na to vyčůrat. V kolik se to vysílá? Je to fena, nebo pes? Nevím, jak se to pozná. Co kdyby to byl pes v říji, a my udělali fenku? Uvařila jsem kuřecí stehno. Svině klouzavá. Pokusím se vystřihnout kočku.

- Má být roztomilá, že? - Ano, prosím. - To je roztomilé. Už jsi to někdy dělal? - Ne, nikdy. - My v tom rozpoznáme kočku. - Jsi si jistá? - A teď jméno. - Co zní roztomile? Trubka, Trubička. - Dáš tomu jméno? - Jo, bude to Pupkáč. - Dám jí klobouček. - Klobouček? - Jo, klobouk. Tohle je Priscilla.

- Jo. - Jo, no tak, to půjde. To bude asi stačit. Tak jo. Často lidé dělají tu chybu, že vytvoří něco, co vypadá jako kočka. Pes se na to ale nepodívá a neuvidí kočku. To vy jo. Kočka. Ty jo, Victorie. Když jsi bouchla s tím tenisákem, měl jsem z tebe respekt.

Měl jsem respekt, i když jsi navrhla, že ho otřeš o kočku. I to, že by psa mohla přitahovat moč, jsem bral. Ale už jsem nedokázal přijmout to, že by ho měla přitahovat tvá moč. A kdo jiný by mi tam dal moč? Byla jsem tam sama. - To je pravda. - Tak fajn. Guzi, oprav mě, jestli se pletu, ale jen jsi dal dohromady kupu krámů. Ne. Říkal jsem si, že během pandemie se lidé sobě navzájem fyzicky vzdálili a že psi se musí cítit stejně, tak jsem stvořil Priscillu, aby jí ten pes mohl očuchat zadek nebo co.

Je to taková panenka. Tohle je jak teleshopping. „A jdou na dračku! Volejte, zbývá jich už jen 50.“ Vsadil bych si na Pupkáče. To chci říct, ještě než si to pustíme. Já bych si vsadila na kuřecí, ale doufám v Pupkáče. A nyní se seznámíme s Markem a Marco s hračkami od Victorie a Desiree. Pojď dál, Marco.

Máš pět minut. Čas běží odteď. Tohle je Pupkáč, Marco. Podívej se, hračka. Marco, haló? Dochází ti čas. Marco, zbývá ti 90 vteřin. Hele, Pupkáč. Tak se měj. Čas vypršel, Marco.

Hezký. Vsadil jsem si na špatného koně. Pupkáč ho vyloženě pohoršil. Ani to ne, on ho ani nezaregistroval! A to ani když na něj Alex upozornil. - Marco si ale kousl do tvých míčků. - Victorie, Marco se vydal vstříc té kočce a nejdřív si instinktivně pomyslel: „Kočka! Roztrhám ji na kusy!“ A když ji uviděl zepředu, řekl si, že to už někdo udělal.

- Kdo je další na řadě? - Naši dva páníčci. Jak v tomhle úkolu tedy zaváleli Alan a Morgana? Měl bych říct, že si Alan poručil, ať do jeho hračky dáme psí žrádlo, takže na to šel podobně. Jdeme na to. Máš na to pět minut, Marco. Odteď. To je Trubička, Marco. Co bys řekl na druhou stranu Trubičky? Nemá jen jeden konec, ale dva.

Vrátím ti to na kobereček, jo? Čas vypršel. Marco, prosím odejdi. Čas vypršel. Musíš odejít. Co to je? Jedna z těch trubkovitých hraček je lepší. Kterou asi myslím? - Myslím, že se ti lepší zdá Morganina.

- Správně. Fakt? Myslela jsem, že zvolíš Trubičku. - Ne, ale… - Trubička měla klobouček. Pokud mám soudit tvou hračku, to jídlo bylo schované v… Jak jí říkáš? Cracker pro pudly s pečeným kuřecím. Je to lepší hračka, protože v ní kuře bylo skryté. Zato Alan pospojoval pár trubek a někoho z vás donutil, ať to otřete o granule. Ale bude to lepší hračka i za týden, až to bude smrdět zkaženým kuřecím a tamta jako pamlsky?

Na Trubičce je skvělé to, že i když nezajímá vašeho psa, je to krásná dekorace pro vaši domácnost. - Je to nádherné. - Takhle si Marco rozuměl s Priscillou. Marco! Tohle je Priscilla. Zbývají ti tři minuty. Marco, to je její noha.

Marco, zbývají dvě minuty. Čas vypršel, můžeš jít. Musíš odejít, Marco. - Kdo by si to pomyslel? - Bude z tebe skvělej páníček. Beru to zpátky. Priscilla je naprostá bomba. Kupa krámů. Kupa krámů, která se ničemu nepodobá, ale ten pes by si s tím vyhrál celý den.

- Myslím, že můžeš rovnou rozdat body. - Jestli se ti všechny zdály roztomilé. Jak jsem řekl, ze všech bych si klidně udělal dekorace. Pupkáče Marco úplně ignoroval. Samozřejmě. Pupkáč byl komerční propadák. A já jsem do něj investoval. Desiree dostává jeden bod. Victoria dva, protože si s její hračkou hrál chvíli. Tři body Alanovi. Čtyři Morganě za kuřecí cracker.

A pak navzdory osudu… Guzova Priscilla, bez jídla, jenom provázky, jazyk a ruličky dostávají pět bodů! - Pět bodů pro Guze Khana. - Díky Priscille. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Svému buldočkovi jsem dal golfový míček ... prý vydrží /inspirace filmem Riddick/. Po pěti hodinách, zkrvavené ďásně, ale míček kaput.

10

Odpovědět

Pane bože snad ne jen golfák! Myslel jsem, že nedávat tvrdé věci je už známo, ale tak hlavně, že byl pejsek nakonec v pořádku.

00