Vypijte celou sklenici s pusou otevřenouTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:4 163
Upozornění pro všechny, co se neradi dívají na chrchlající, plivající, kuckající a dávící se lidi: tohle video rozhodně není pro vás. S otevřenou pusou se dnes budou snažit zdolat jednu sklenici šťávy Alan Davies, Desiree Burch, Guz Khan, Morgana Robinson a Victoria Coren Mitchell. Kdo překvapí a kdo naprosto pohoří?

Přepis titulků

Co se to sakra děje? Vidím zadání a říkám si: „Nevíte, s kým máte tu čest.“ Zpátky v laborce. Čau, Alexi. - Jak je? - Senzačně. Mám si nabídnout? Tak jo. „Vypijte celou…“ Vy jste fakt blbci, lidi.

„Vypijte celou sklenici s pusou otevřenou.“ „Vaše pusa musí být celou dobu viditelně otevřená.“ - Co to je? - Netuším. „Nejrychlejší vyhrává. Čas vám běží a pusu musíte mít otevřenou od okamžiku, kdy Alex zapíská.“ A je to. Desiree opět nejde na rozum, že po ní chceme něco stupidního. Pokaždé, když otevřeš zadání, mám pocit, že chceš, aby tam bylo: „Spočítejte si daně a zaplaťte je do 31.

ledna.“ Dobrá, začne Morg… Alan Rabies. Morga… Morgana a Alan Davies. Nic nevidím. Nepolykáš, Alane. Otevři prosím pusu, Alane. Nebuď vtipnej, to není fér. Zase je zavřená, Alane. - Co brčko?

- Musí být pořád otevřená. Počítalo by se, kdybych použil brčko? Pusu bych pak neměl zavřenou. Už to skoro bude. Je otevřená? Je docela zavřená, Alane. Zastavuju stopky. Zastavuju stopky. - Zvláštní způsob, jak pít. - Pak jsem se tolik nezakuckávala. Když piješ takhle, zavírá se ti příklopka.

Krásná práce s příklopkou. Většinu času jsi vypadala jako ochrnutá volavka. - Ty nevídáš, jak se dusí. - Taky je nevídáš se zakloněnou hlavou. Aby se jim hlava už víc nezakláněla? Podle mě jsi ale působila půvabně… vedle Alana. Ten celou dobu vypadal jako dvanáctiletý kluk. Hlavně s tím brčkem.

A to povoluju, pusu měl otevřenou. Zavřenou pusou pití neprojde, tak jsem uvažoval. Dává to naprostý smysl. Pusa není zavřená, pokud v ní něco je. - Pokračujme. - O kapku víc v podání Guze a Victorie. - Připraven? - No… Jo, pojďme na to. Nejde mi to. To není možný. Můžu použít brčko? - To je ledový!

- Cože? - Libový? - Ledový. Ledový. Snažím se. Ne. - Hotovo? - Díky. - Cos to říkal? - Bylo to ledový. - Ledový? - Srdce mi z toho šelestilo. Tohle je asi k ničemu. Ne, je to nechutný!

- Chceš říct, že jsi měl infarkt? - Ne velkej, ale malej jo. Nezatemnilo se mi před očima, ale měl jsem pocit, že… Piju to. - To byla mňamka. - Zastavil jsem stopky. Dejte odběr tomuto kanálu a klikněte na zvoneček, ať vám neunikne už žádné skvělé video jako toto. Čas vám běží odteď. Dá se říct, že tento úkol ukončil tvou kariéru břichomluvkyně?

Na co ti byla ta trubka? Myslelas, že z ní uděláš obchvat přímo do žaludku a vyhneš se puse? Myslela jsem, že mě donutí mít pusu otevřenou, protože se mi zavírala. Měl bych upozornit na to, že kvůli chybě z naší strany jeden nápoj neměl pokojovou teplotu, naopak se teplotou blížil k bodu mrazu. A byla to chyba, nebo to byla menší zákeřnost? Bylo to tak studený, že jsem nemohl dýchat.

A když jsem si pomýšlel na sanitku, on řekl: „Otevři pusu, Guzi. Pusa musí zůstat otevřená, Guzi.“ Myslel jsem, že po něm tu šťávu hodím. - Bylo to v pravidlech. - My se bavili. A jedno na cestu si dá Desiree. Držím palce. Zastavil jsem stopky. Jo!

- Neskutečný. - No teda. Co se to sakra děje? Vidím zadání a říkám si: „Nevíte, s kým máte tu čest.“ Vlastně jsem tam nakráčela, dala si do nosu a řekla: „Kde že je ten úkol?“ Bylo to super, připadala jsem si skvěle. Popravdě mě to trochu rozhodilo. To muselo zamávat s výsledky. Kupodivu byla čtvrtá nejpom…

Ne, byla nejrychlejší. Sedm vteřin, takže určitě dostává pět bodů. Za ní je navzdory teplotě Guz, minuta a pět vteřin. Alan, dvě minuty a osm, Morgana, tři minuty. - Victoria, osm minut a půl. - To ani náhodou. - Osm a půl minuty? - Bohužel. Měla jsem takový potenciál. Když jsem byla malá holka, vkládali do mě tolik nadějí. Četla jsem brzy… A přesto, tohle je člověk, kterého oslavujeme.

Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oplzlé a nechutné video..

14

Odpovědět

Máš to napsané v popisku videa. Tak proč se na to díváš, když ti to vadí? Upozornění ti nestačilo a tak ses musel přesvědčit na vlastní kůži? A stejně jsi musel napsat svůj negativní názor na video, i když jsi byl upozorněn..

41

Odpovědět

+HaltaaHaltaa, to je jen o úhlu pohledu. To jestli je komentář od Adriana míněn negativně nelze jednoznačně určit. Klidně to může být pochvala, jelikož se mu video trefilo do vkusu.

11

Odpovědět

+Haltaaty jsi asi taky jeden z těch bezpohlavních postiženců, znám takový, hlas kačera Donalda, mající pocit, že mají komentovat komentáře, ten na koho reaguješ něco napsal, tys napsal masturbační ubohost, trapáku

01

Odpovědět

Spíš zajímavé, jak vám můj comment stojí za tolik slov a rozborů:-D..

01

Odpovědět

No brčko mi moc fér tedy nepřišlo :-). Dyť to je pusa zavřená.

22

Odpovědět

Co je na tom těžkýho? Hned jsem si to vyzkoušel a půlitr vody úplně v pohodě za pár vteřin... to někdo vážně neumí polknout s otevřenou pusou?

43

Odpovědět

Po pravdě jsem si to také šel zkusit, protože když jsem koukal na ně, tak mi připadalo, že to asi musí být hrozně těžký, ale bylo to naprosto v pohodě. Asi jsme tak vychlastanej národ, že to prostě máme jako součást základního softwaru v genech :-D

71

Odpovědět

+NolmoTaky mi to nepřijde vůbec těžký :D

31

Odpovědět

+RoumanMyslím, že to je pro někoho těžký, jen když nad tím přemýšlí... kdyby prostě normálně pili, tak tu pusu budou mít pootevřenou a ani o tom nebudou vědět... (Nebo snad někdo pije tak, že si naleje pití pusy, zavře jí, polkne, naleje si další pití do pusy a takhle dokola? Normální je snad mít skleničku v puse, lít tam pomalu vodu a rovnou polykat, ne?)

20