Zasáhněte Alexe míčemTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:4 755
Na vybíjenou si s Alexem zahrají Alan Davies, Desiree Burch, Guz Khan, Morgana Robinson a Victoria Coren Mitchell. Není to sice hra na schovku, ale někteří účastníci s tím tak úplně nesouhlasí…

Přepis titulků

Kde je Alex? Je nemocný? Drzé kaktusy. Málem jsem řekl „drzé kakty“. Správně je „kaktusy“. To není skutečný kaktus. „Zasáhněte Alexe míčem. Alex nemůže běhat, schovávat se ani opustit taskmasterovský pozemek. Nejrychlejší vyhrává.“ Takže já toho parchanta musím najít.

„Čas vám běží odteď.“ A musím najít i ten míč? Kde je Alex? Záludný úkol, Gregu. - Jak to? - Měli tu kameru a já na malé obrazovce viděl, co jejich kamera ukazuje. Viděl jsem teda, kam jdou, ale to oni nevěděli. Nechci to prodlužovat, koho uvidíme první?

První uvidíme dvě osoby, které mají jména starých mužů, Des a Vic. Kde by tu sakra mohl být míč? - Ahoj. - Ahoj. - Nemáš náhodou míč? - Ne. Proč hledám tady? To nedává smysl. Celý špatně, celý špatně. Nepotřebuju dva, ne? Počkat, co?

Myslela jsem, že ne… Píše se tam, že se nemůžeš schovávat. Tohle je míč. Tak jo, kde ho máme? Nemá se schovávat. Tam není, dobře. Tak to je k smíchu. Ty se na to celou dobu díváš a víš, kam jít? Protože to je strašný. Schováváš se.

Pokud tě nevidím, schováváš se. Kam jste toho dlouhána schovali? A je pryč. Tamhle je. Házení mi nejde. Omlouvám se. Kam jsem se nedívala? No ahoj.

Neměl bys běhat, ale já tě viděla. Přestaň s tím, co vím, že děláš! Ne! A mám tě! Ha! - To byla rána. - Běháš. To nemám dovoleno. A máš to. A máš to.

- Zastavil jsem stopky. - Takový tělocvik jsem od školy nezažila. Desiree, Taskmaster má knihu hlášek a „Přestaň s tím, co vím, že děláš“ se do ní okamžitě musí zařadit. Desiree míč hledala úplně nejdéle, to nemělo být součástí úkolu. Moc se mi ale líbil tvůj přirozený hněv vůči Alexovi. A to, že jsi hněv pocítila tak brzy, pro tebe bylo dobrou předzvěstí. Victorie, tys vypadala z pravidel hry zmateně.

A přišla jsi s vlastními pravidly. „Pokud tě nevidím, schováváš se.“ Všichni, které teď nevidíš, se před tebou schovávají? Myslela jsem, že ho nejdřív najdu, pak se vrátím pro míč, ale když jsem se vrátila, nebyl tam. To je schovávání. - Odešel jsem, to je pravda. - Jak si vedly? Victoria byla pomalejší, 7:24 minut, ale Des byla jen o 63 vteřin rychlejší. Momentálně vede s časem 6:03. - Výborně, šest minut hledala míč.

- Je to tak. Už víme, že Desiree a Victoria nerady běhají, ale co Alan a Guz, půjdou do toho s větší naléhavostí? To nyní zjistíme. Nejdřív musím najít míč. To je protivný. Zahlédl jsem ho, a je pryč, ale neschovává se, jen odešel. Alexi? Alexi! Tady? - Alexi?

- Ano? - Alexi? - Ano? - Alexi? - Ano? Alexi? Díval jsem se všude. - Alexi? - Ano? Alexi? Alexi? To jsem já. Hej ty! Tak si asi dám svačinu, když ho nemůžu najít. Guzi?

Jsi tam, Guzi? Alexi? Guzi? Kam se tu dá jít? Je tu druhé patro? - Alexi? - Ano? - Jsi tady? Alexi? Alexi! - Půlhodiny po tobě volám.

- Já volal po tobě. Tamhle jde. Máš mě. Dvě velmi rozdílné povahy. Musím říct, že většinou, když natáčíme sezónu, trvá několik epizod, než o sobě unavení muži ve středním věku dají vědět. Chci Alanovi tedy poděkovat za to, jak se ploužil domem, než se zastavil na sváču. Guz vyzařoval zcela jinou energii.

Zdálo se, že chceš Alexe zavraždit. Jo, ptal jsem se, jestli nemají těžší míče, fakt jsem mu chtěl ublížit. - O to mi šlo. - Výborně, chlapče. - Děkuji. - Kdo si vedl lépe? Psychopat, co tě honil, nebo můj milovaný strýček? Když to porovnáme s Victorií, která byla pomalá, Alex byl o tři minuty pomalejší. 10 minut 22 vteřin. Ale Guz byl taky o pět vteřin pomalejší než Victoria, - 7:29.

- Proč to porovnáváš se mnou? - Evidentně jsem tak pomalá nebyla. - Pěkně. - Kdo zbývá? - Čas na Morganinu show. - Připraveni? - Připraveni! Čas běží! Míč! Míče! Kde jsou tu… Jsou tu někde míče? Musím najít míč. Už vím kde!

Tak tady je ten zmrd! Tak tohle, tohle je má řeč. - Je v tom verva, je v tom zápal. - Běhám ale docela roztomile, co? - Tak trochu. - Jako vrcholový atlet. Victoria během toho zamumlala: „Taková atletka.“ Však jo! Bylo to skvělý. Tak ráda sedím vedle Victorie. Dávám je zřídka.

Došlo k tomu za 11 sezón jen párkrát. Morganě dám bonusový bod, a to ještě než udělíme body všem. Proč jí dáváš bonusový bod? Možná si myslíte, že je to za tu past na Alexe. To se mi sice líbilo a chtěl jsem ti za to dát bod, ale dávám ti ho, protože jsi Alexovi řekla zmrde. Skvělé, takže bonusový bod. To zakládáš pěkný precedent. Jo, a je mi to fuk. - A řekla jsem to několikrát.

- Jen si ty boďásky shrábni všechny. Nemám tomu co vytknout. Byla v tom energie. - Bylo to ale dost rychlé? - Byla 5× rychlejší než strýček Alan, - 2 minuty 4 vteřiny. - Chudák strýček Alan. Alan dostává jeden bod, pak Guz, Victoria, Desiree a Morgana, a to nemá obdoby, dostává šest bodů. To tu nemám v nabídce. Můžu jí dát ale pět plus jedna. Takže Morgana vyhrává. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"strejda" je Alan ne Alex Davies

00