Požádejte Alexe neodolatelným způsobem o rukuTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:2 251

Všichni víme, že je Alex neodolatelný. Jak ho ale neodolatelně požádat o ruku? Pokusí se o to Guz Khan, Desiree Burch, Alan Davies, Victoria Coren Mitchell a Morgana Robinson.

Poznámky:
Manžel Victorie je britský komik David Mitchell.
Morgana v originále nemluví o tom, že není pijavice, ale že od ní Alex nechytí „crabs“ – což můžou být krabi i filcky :).

Přepis titulků

Ahoj. Můžu to sundat? - Nevím. - Radši to nechám, pořád tu něco rozbíjím. Odlepilo se to samo. - Je to jako chupa. - Co? - Víš, co to je? - Něco se židovskou vírou? Ano, mohl by ses pod tím ženit. - Zajímavé.

- Jo. Ale to nebude ono. Jo! Je to chupa! „Požádejte Alexe neodolatelným způsobem o ruku.“ „Máte na to třicet minut. Čas vám běží odteď.“ Už jsi někoho požádal o ruku? Jen svou ženu. Jednou a dost.

- Už jsi někoho žádala o ruku? - Jistěže ne, co se snažíš naznačit? Když jsem ji požádal, bylo to jedinkrát v životě, co jsem měl šňupací tabák. Bez tabáku bych to dost možná neudělal. Co máš rád? Potřebovala bych tě líp poznat. Mám stránku na Wikipedii. Může se stát, že budeš něco šňupat.

Super. Pochopil jsem, že Victoria bere nabídky k sňatku velmi vážně. A že když Alan požádal o ruku svou ženu, měl jak z praku. - Jak se jim vedlo? - Začneme Desiree, jak mě, Alexe Horna, žádá o ruku. Alexi, drahý, pojď blíž. To je úžasné.

Že ano? Vím, že se známe teprve krátce, ale něco k tobě cítím a potřebuju se o to podělit. Složila jsem pro tebe písničku, původní dílo. Alexi, můj chlupáčku, líbíš se mi ode dne, kdy ses narodil. Kdyby ses zbláznil a někoho zabil, byla bych tvé alibi.

Vezmeš si mě prosím? Protože… Počkej. Protože nemám dávicí reflex. Alexi Horne, uděláš tuhle podivínku šťastnou, prokážeš mi tu čest a strávíš se mnou zbytek života? Vezmeš si mě?

- Desiree? - Alexi? - Promyslím si to, díky. - Jasně. - Nechám si to, dokud se nerozhodnu. - No jasně, cucej a přemýšlej. Na to bych se podíval znovu. Pár věcí bych měl zmínit jen velmi krátce. Že se ti Alex líbil, „ode dne, kdy se narodil“. To je brzo. To nechám být.

Autíčko na dálkové ovládání bylo fajn. Souhlasím. A taky se mi líbilo to finální agresivní vyjádření. „Cucej a přemýšlej.“ Silný a znepokojivý start. Jako další mě o ruku požádá - Guz Khan. - No teda. Brácho, děláme spolu na téhle show. Lidem na tobě moc nezáleží.

Nehledí na tvé pocity. A pracuješ celej dlouhej den. Je fakt dlouhej. Něco pro tebe mám. Šup do postele. - Do postele? - Jo, do postele. - Tos udělal pro mě? - No jasně, jen se natáhni. Jaký to je? - Pohodička? - Skvělý. Tamhle máš lebku s růží.

Hele, Alexi, měl jsem tě nějak neodolatelně požádat o ruku. Jde to dvěma způsoby. Jeden způsob jsou červené růže a světýlka. Ale jde to i jinak. Vítězným způsobem. Kterému se nedá odolat. Nabídka tak přesvědčivá, že se nedá odmítnout. Vezmeš si mě? Něco hrozně smrdí.

Co to je? - Kečup, jako krev z Kmotra. - Aha. - Prý ten film máš rád. - No, mám rád Čelisti. Má rád Čelisti! Promyslím si to. Neodolatelný. No teda. Chci jen říct, Gregu, že jsem fakt nevěděl, že pod tou peřinou něco je.

Nevěděl jsem nic u nikoho. Říkám si, co si asi myslí lidi, co Kmotra neviděli. Co na tu intimní a hrůzostrašnou nabídku asi říkají? - Chceš vidět dalšího? - Jo. Přichází Alan se svým velmi alanovským požádáním o ruku. - Ahoj Alexi. - Alane. Mohl by ses prosím nadýchat tohodle přesvědčivého elixíru?

Jasně. - Ták. - Mám dýchat? Jo, nadechni se. Pokračuj. Určitě to pomůže. Už můžeš ven. Tohle je vě-me-no. Byla tu ta kráva předtím?

Je cvičená. Pokud ti to nevadí, mám tu předmanželskou smlouvu. Díky. - Přijímáš nabídku? - Podepíšu tu smlouvu. - Tak jo. A promyslím si to. Dobře, víc po tobě chtít nemůžu. Díky.

Taskmasterův asistente, vezmeš si mě? Co to Alex vdechoval, aby byl svolnější? Prsní balzám. Takže sis vyčistil hlavu, než se Alan dostal do role. A všichni víme, že jestli něco člověka přesvědčí říct ano, je to kráva jako překvápko. Jako další mě o ruku požádá Victoria Coren Mitchell.

Jsem vdaná a o ruku jsem nepožádala ani svého muže, takže požádat někoho jiného je na hlavu. Ale nabízím následující. Nabízím ti svatbu, která se nebude počítat jako svatba. Počkej, to už je ono? Máme k dispozici celý dům, přívěs, svatbu a líbánky uspořádáme tady. Žádáš mě o ruku?

Kdyby jo, co ty na to? - Vzala by sis třetí příjmení? - Ty by sis vzal moje. Ale ne příjmení mého manžela, to by bylo neuctivé. Takže bych byl Alex Coren? Jo. Musíš o tom vůbec přemýšlet? Poprvé někoho žádám, a ty o tom přemýšlíš! Dáš mi půl hodiny? Tak jo, fajn.

- Díky, Victorie. - Díky. - Coren. Mitchell. Hornová. Něco mi říká, že si tě Victoria vzít nechce. Byla to jediná bezprostřední nabídka. Já z toho fakt měla obavy. Vím, že je to směšné. Jsem tak šťastně vdaná, svého manžela tak moc miluju, že jsem skutečně měla obavy ze žádání jiného muže o ruku.

I když to byl vtip. Nepřišlo mi to moc hezké. Je to směšné. Podle mě je to rozkošné. A jen to dokazuje, jak si ostatní svých partnerů neváží. To neříkej. Miluju tě! Klídek, je to show.

Moc hezké, Victorie, máš body za rozkošnost. A to je kolik bodů v naší show? Moc ne. Pojďme dál. Poslední, opravdu poslední vystoupí Morgana Robinson. - To bude něco. - Pojďme na to. „Obleč si kostým námořníka a jdi za hudbou.“ Ticho!

Humři jsou červení… - Cože? - Řekla jsem, že humři jsou červení, oceány modré, nebudu žádná pijavice, když si mě vezmeš. - Jaká pijavice? - Ta, co pije krev. - Morgano?

- No? Moc si toho všeho vážím. Promyslím si to. Díky. Velkolepá nabídka. Samozřejmě že správná odpověď na takovou otázku od očividně psychotické mořské panny je ne.

A taky, rozhodně nevěř někomu, kdo ti rovnou řekne, že není žádná pijavice. To už si budu zpívat do konce života. Některé z nich nedokážu úplně oddělit. Victoriina nabídka nebyla nic moc, ale byla to sladká reakce. Takže Victorii dám neuvěřitelné tři body.

- Tři body pro Victorii. - Díky, to je hezké. Nedokážu od sebe oddělit nabídku sňatku se šňupacím mentolem a oznámení slabého dávicího reflexu. Oběma dám čtyři body. Čtyři body pro Alana a Desiree. Výborně. A když se někomu povede produkce na takové úrovni, pak si oba lidé ze zcela rozdílných důvodů zaslouží krásnou pětku.

Pět bodů pro Guze a Morganu. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Achjo zase jsem zamiloval do Morgany

10