NemrkejteTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:5 141
Soutěže v zírání do kamery se zúčastní James Acaster, Jessica Knappett, Kerry Godliman, Phil Wang a Rhod Gilbert. Vydrží to aspoň 35 minut jako vítěz podobné soutěže z Austrálie?

Přepis titulků

- Ahoj. - Ahoj, Kerry. Kladkostroj? - Mám zatáhnout? - Ano. - Moc? - No jo. Nemrkejte. - Kdo mrkne nejpozději, vyhrává. - Kdo mrkne nejpozději, vyhrává. Musím je ze sebe dostat. Kolikrát denně člověk mrkne? Čas vám začne běžet za 10 vteřin.

1200krát za hodinu, - takže 28 800krát za den. - 28 800krát za den. Když teď mrknu 28 800krát a pak přečtu zbytek zadání, mělo by to jít. Skoro bych věřil, že si myslíš, že na mrkání má člověk kvótu. To by bylo směšné, ale i tak jsem to zkusil. Teď jich několik uvidíme, jak to zkouší.

- Kam se mám dívat? - Do kamery. - Tam? Ano, zapískám za sedm vteřin. Hodně štěstí. Tři vteřiny. Dva, jedna. Vlastně mi to docela jde. Takhle s lidmi normálně mluvím. - Máš se? - Jo. Myslím, že jsem mrkla.

To byl mrk. Pane jo. To docela ušlo. Kolik to bylo vteřin? - Minuta a 17 vteřin. - To je na člověka docela dlouho. Bože, co je? Nechápu, co myslíš tím „na člověka“. - Některá zvířata nemrkají. - Má recht. - Opravdu?

- Křečci pouze pomrkávají. Ryby a hadi ne… - Jak jako pomrkávají? - Mrkají jen jedním okem. Přisprostlí hajzlíci. Jamesi, to bylo zkrátka divný. Takhle si představuju, že spíš. Zvolil jsi opačnou strategii než Phil. Před úkolem zavřel oči na pět vteřin. Kdyby je nechal zavřené, nemrkal by. - No jasně!

- Na to přišlo mé 7leté dítě. - A co Kerry? - Byla poslední, nemrkala jen 11 vteřin. Pak Phil s 12 vteřinami, James s 12,4 vteřiny, ale zatím vede Jess se 77 vteřinami. Jednoho jsme vyčlenili z jednoho ze dvou důvodů. Buď to bylo velmi dobré, nebo velmi špatné. - Tenhle pokus je tak trochu obojí. - Tak trochu obojí! Tady je. - Řekneš mi, kdy mám začít?

- Ano, odpočítám to. Pět, čtyři, tři, dva, jedna. Tohle jsou zasraná muka. Nemáš něco jako vteřinové lepidlo nebo sponkovačku? Gaffa by byla dobrá. Ano, prosím, oblep mě gaffou. - Takhle? - Jo, mám je otevřené dokořán, neboj se. Je to vůbec gaffa?

Není to jen šátek? Pokud mám dělat něco smysluplného… Musím vyklopit slzy. Trochu lepší. Achjo, to je… - Pravé oko je na tom bledě. - Jo. Tam to nejvíc bolí. Podle mě jsem mrkl.

Mrkl jsem? Mrkl? Bylo to mrknutí? Myslím, že jo. Už ani nevím, co dělám. To je opravdu strašlivá podívaná. Je to jako scéna z Mechanického pomeranče. Jsme přátelé 15 let, ale nikdy dřív jsi na mě neudělal takový dojem. Jasně zaválel, že jo? Ano. Existují skutečné soutěže v zírání. V Austrálii to i natáčejí. Podle Australské televizní společnosti diváci začali být nervózní po 17 minutách, po 30 minutách se soutěžící začali nudit a v 35.

minutě měl vítěz pocit, že na oční bulvu dostává tetování. Je to bolestivé, protože se vám vysušuje rohovka. Ty jsi to vydržel 7 minut a 10 vteřin. Doma to nezkoušejte. Kerry tedy dostává bod, Phil dva, James tři, Jess čtyři a Rhod dostává všech pět! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já si pořád říkal, kde jsem ji viděl... a ona tu už má legendární video Einstein - ptačí superstar

00

Odpovědět

Taskmastera sleduju pravidelně, ale až teď jsem si všiml že má Alex tunel v uchu.. nějak mi to k němu a jeho obleku nejde 😀

42

Odpovědět

Jen v tomto díle :)

30

Odpovědět

Jojo, byly to ale fejky.

00

Odpovědět

Jsem čekal, že Rhodovi (poslednímu) řeknou, že mrknul hned po startu, takže místo 7 minut má ani ne vteřinu. :D

10