Uhodněte, co s předměty udělají vaši protivníciTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:2 348

Tentokrát na vás čekají dva kratší úkoly. Nejdříve James Acaster, Jessica Knappett, Kerry Godliman, Phil Wang a Rhod Gilbert ukážou, jak dobře se navzájem dokážou odhadnout. A pak uvidíme, kdo umí nejlépe stavět věže pod tlakem.

Baví vás taková videa a chcete nás podpořit v další tvorbě?
⬇️ Můžete tak učinit přes PayPal. Moc děkujeme! ⬇️

Přepis titulků

- Ahoj. - No ahoj. - Panebože! - Co? Co se stalo? Tohle zbožňuju! Houkačka. Tak zní párty. „Uhodněte, co Jessica Knappett, Kerry Godliman, Phil Wang, Rhod Gilbert, James Acaster udělají s jedním z předmětů a něco s jedním udělejte i vy sami.“ „Pokud Rhod Gilbert, Phil Wang, Kerry Godliman, Jessica Knappett, James Acaster uhodnou správně, dostanete oba pět bodů.“ To je fakt dobrý úkol.

Jakože… Zaprvé nesmíme přejít tvou imitaci houkačky. - Díky. - Předvedeš to živě? Je fakt dobrá. Měli jste být předvídatelní a dobře předvídat. Začneme s Rhodem a Jess a jejich odhady.

Vím, co udělá Acaster, to je snadné. Acaster vezme prachy, je švorc. Co podle tebe udělá Kerry Godliman? Myslím, že řekne: „Můžu si vzít tohle?“ - Dobře. - „Prachy zdarma, super.“ - To udělá. - Dobře. To byla hrozná imitace, pardon. - Houkačku paroduje líp jak mě.

- Souhlasím. Nemyslíš, že zníš jako opilý Phil Mitchell? Jamesi, Rhod naznačil, že máš finanční potíže. Však jsem utratil pětikilo za ty kyselé pásky. - To dává smysl. - Jo? - To dává naprostý smysl. - Tak schválně, jestli se trefili. Myslím, že jste věděli, že udělám tohle. A doufám, že Rhod uhodne, že to udělám. - Proč to děláš?

- Co? - Proč to děláš? - Protože jsem chuligán. Fakt jsou potřeba sluchadla? Já si vezmu peníze. - Měj se. - Díky, Kerry. Ahoj. Výborně. - Hodně předvídatelné. - To jo, skvělá práce. Takže za tohle obě dostávají pět bodů. A Kerry dostává deset liber.

- Pustíme zbytek? - Jo. Dobře, tohle je zbytek dělající zbytek. Musím se dostat Philu Wangovi do hlavy. Co si o mně myslí? Je to můj velký fanda. Jasně. Jess Knappett… Podle mě se prostě zakousne do jablka.

I když… Všichni budou chtít udělat tohle. Měníš odpověď? Asi jo, protože… všichni chtějí udělat tohle. James odhaduje, že Jess použije houkačku. Zvuk udělám já. No tak, Phile, osviť mě.

Osviť mě. Wang si myslí, že zatroubím. Myslím, že Rhod Gilbert jakožto hrdý Velšan zahouká na podobiznu královny a bude řvát. Phil hádá, že Rhod zatroubí. Můžu ti zatroubit do obličeje? Když chceš.

Myslím, že Phil… udělá tohle. - Má v sobě něco rošťáckého. - Je to uličník? Je to uličník. To zní blbě, co? Kerry hádá, že Phil zatroubí. Wang! Kerry by tohle uhodla těžko.

No pochopitelně, není divu. Jako jediný jsi nepochopil význam předvídatelnosti. Předpokládal jsem, že ví, že občas rád říkám své jméno. To jsem nevěděla. Měla jsem? Je to Wang, ne? A uličník měl hlad. - Rošťák musí jíst a říct Wang. - No jo. Proč se všichni tváří, že ten podivín jsem já?

Všichni dostávají pět bodů kromě Jess. Ta dostává deset bodů, protože uhodla a byla uhodnuta. Teprve podruhé v této řadě se prosím přesuňte na pódium na finální úkol pořadu! - Alexi, kdo bude číst zadání? - Phil Wang. „Postavte nejvyšší věž z plechovek v rámci své obruče. Máte na to sto vteřin, kdy také musíte zůstat v rámci obruče. Pokud z obruče během té doby vystoupíte, budete diskvalifikováni.

Po sta vteřinách musíte z obruče vystoupit a nesmíte se už své věže dotýkat. Nejvyšší věž bez opory v rámci obruče deset vteřin po posledním zaznění píšťalky vyhrává.“ Fajn, nezapomeňte, že za opuštění obruče během stavby budete vyřazeni. Připraveni? Sto vteřin začíná… To je docela vysoká věž.

Chceš dosáhnout na tyhle? Bacha na tuhle část. - Jsi v obruči, Phile? - Nevystoupil jsem z ní. - Jsi si jistý? - Ne… Alexi! Bude to podle tebe deset vteřin stát? Ano. Zbývá dvacet vteřin. - To ne! - A je zaděláno na problém. No jo, spadlo to. Budeme končit!

Čtyři, tři, dva, jedna! Pryč z obručí! Pryč z obručí! Spadla kvůli tobě! Fajn. Tři, dva, jedna. Máme vítěze. Pojďte si sednout a uvidíme, jak to ovlivnilo skóre.

Můžu tě pověžit tím, abys mi popsal, co se stalo? Moc vtipné. Tak jo, takže… James měl velmi vysokou věž, dokud na tom nezáleželo, a pak… Pak spadla, takže je poslední. Jeden bod. Jessina spadla, protože… To byl post-acasterovský šok. Dva body pro Jess.

Tři pro Phila, který za sto vteřin vztyčil tři konzervy. Úžasné. Ale nejvyšší věže postavili Rhod s Kerry. - Kerry těsně vyhrála a dostává pět bodů. - Super! Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja se na to divam ale kdyz se nad tim zamyslim tak by tady mohlo byt neco jinyho...

05

Odpovědět

Tak přelož něco jiného a nabídni to sem a může tady být něco jiného.
(nicméně přijde mi, že TM videa jsou dost úspěšná, takže pokud něco přeložíš a nabídneš, tak tady nebude něco jiného, ale něco dalšího - což je ale taky dobré řešení)

10

Odpovědět

+Ferda24 hodnoceni z 837 shlednuti nejsou dost na to abys mohl rict ze jsou to uspesna videa.

to jsou 3%.... pouze 3% divaku se shodlo na prumernem hodnoceni 93%.

proto by lide kteri neumi cist statistiky nemeli statistiky pouzivat jako argument

07

Odpovědět

+dfghjkTo je ovšem problém těch nehlasujících diváků. Pakliže video zhlédnou a nevyjádří své zklamání nízkým počtem hvězdiček, nevyšlou dostatečný signál tvůrcům webu. Je to stejné jako volby - taky relativně (a někdy bohužel dokonce i absolutně) nízké procento občanů rozhodne o směřování vládní a parlamentní politiky a podobě zákonů na několik let. Běžte na ČSÚ a stěžujte si na špatné čtení volebních statistik; dopadnete stejně jako na Videacesky. :)

10

Odpovědět

+dfghjkAle oni se na těch 93% neshodli, z těch 3% tohle hodnocení nemusel dát ani jeden.

Ach jo, lidi, co neumí číst statistiky by je neměli používat jako argument.

A lidi, co neumí používat interpunkci, by neměli používat klávesnici.

00