Přijďte na to, co dělá tento vypínačTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:6 557

V tomto úkolu se mezi sebou utkají James Acaster, Jessica Knappett, Kerry Godliman, Phil Wang a Rhod Gilbert. Každý se potýká s tím samým vypínačem. Co se stane, když s ním cvaknou?

Přepis titulků

Haló? Kde je? To ne. Přijďte na to, co se stane, když cvaknete vypínačem. - Nemůžete ho odnést z této místnosti. - Čas vám začíná běžet teď. Jeden drát vede tudy, druhý je tady a vede tudy. - Elektroizolační páska. - Takže s ním můžu cvaknout? Tenhle mě fakt štval.

- Je to jasné, pojďme rovnou na věc. - Hned? - Jo. Začneme se třemi soutěžícími, kterým se úkol zrovna nelíbil. Dvě dívky, jeden Wang. Připraveni? Začínáme. Je na tom „Vypnuto“. Zapnuto. Tak se porozhlédneme. Může to být tamto světlo? Ne. Je tam zapnutý kohoutek, ohromilo by mě, kdybyste…

Ne. Větrák běží. Je to těžké. Reflektore, tebe jsem přehlédla. - Ahoj Kerry. - Tak na to tady dávej pozor. Ale no tak! Jsou to tyhle lampičky? - Pořad svítí!

- Všechna světla svítí. Ne, pořád svítí! - Ne. - Vypínám. Co… Ne! Kropič to není, vypla jsem ho. Ale pořád kropí. Tak to znovu zapneme. Ne. Chceme to vypnout. Tenhle mě fakt nervuje.

Jo! Ne, to není ono. Ahoj Phile. Je otočený na jinou stranu. Posunul se. Byl otočený jinam, že jo? Pane jo! Otočil se! Teď je to vypnuté. - Je to on? - Ollie? - Jo. Přišla jsem na to!

Ollie se otáčí. Zastavte čas. - Bavila ses? - Ne. - Šlo o čas, že jo? - Nejrychlejší vyhrává. Myslíte si, že jste to mohli dělat nějak efektivněji? Mohli jste si udělat seznam. Teda nejefektivnější by bylo jít ven a říct: To ta socha. - Vidět do budoucnosti. - To se hodí. - Nejlepší by bylo vyjít ven se seznamem.

- To ano. Vyjít ven a říct si: To je zapnuté, to taky a to taky. Možná jsem ten tvůj tón způsobil rozbitím té krabičky, ale vypadáš naštvaně. Upřímně, tenhle úkol byl ten nejhorší. Tenhle? Proč? Naštval mě, unavil mě, vynervoval mě, bolela mě z něj hlava. - Byla jsi z vás tří nejrychlejší. - Teď už ti je líp? - Možná. Philovi to trvalo 10,50.

- Ježiši. - 10,50. - Kerry 9,26. - Pardon. A Jess 11,49. Takže všichni podobně. Nyní se podíváme na malého staříka Rhoda Gilberta. Takže tenhle vede sem. Co je tohle? Je to… zapojené k úkolu, nebo je to něco jiného? Tady je další zástrčka. Víte co?

Cvaknu tímhle vypínačem a pak už se nestane nic, až cvaknu tímhle. Takže se po cvaknutí nestane nic. Zastavte stopky. Odpověď: nic se nestane. Ne, to není má odpověď. Nic se nestane. Nebo… Tedy pokud se něco neděje někde jinde. Kéž by to usmažilo toho vola ve studiu. A máš to, smaženej zmrde. Smaž se v tý svý židli.

Smaž se v tom svým toaletním křesle. A máš to. Snad ti ty zuby vypadají. To by nemělo být těžký. Odpovědí je snad to, že tím cvakneš a Grega zabije proud a zkažený pistácie, kterým říká zuby, mu zachrastí a vypadnou z huby. To je má odpověď. Musel jsem ti něco provést okolo roku 2009, protože většina toho, cos říkal, byla o mých zkažených zubech.

A ty jsem si nechal spravit před osmi lety. Byl ze všech nejrychlejší. Stopky jsme zastavili v 3,37. - Děkuji. - Ale asi to neuhodl. Ne, neuhodl to. Ale uhodl. Po vypnutí toho hlavního ten náš už nic nedělal. Ne, pokud bys ho nechal… Všichni jsme přišli na to… Nyní se podíváme na posledního soutěžícího, Jamese Acastera.

Ten vypínač dali fakt na blbý místo. Krucifix. Větrák. - Ahoj Alexi. - Ahoj Jamesi. - Dobrej úkol. - Díky. Tak jo. To tebe ten vypínač rozpohybuje. - Máš ze sebe radost?

- Velkou radost. Ale to bylo štěstí. - Prostě tě přistihl. - Prohlédl celou oblast najednou. Povím ti, jak to dokázal, Kerry. Byla v tom naléhavost. Věděl, že závodí s časem, a tak se pohyboval rychle. Já po domě chodila rychle. „Hm, kohoutek to není, tak se přišourám zpět k vypínači.“ - Nešourala jsem se. - Já běhal. - To my všichni. Ne, Kerry, ty jsi…

Ty jsi… - Podívej se znovu, já běhala! - Panebože. Možná jednou. Většinu času ses šourala. A pak jsi byla zase nabručená, když se tě zeptal, jestli tě to bavilo, a ty na to: Ani náhodou. - Jak dlouho to Jamesovi teda trvalo? - Jess něco přes 11, Philovi přes 10, tobě něco přes 9, Jamesovi 5,35. Dost rychlé. - Tak jim rozdáme body?

- Bude to podle rychlosti? - Jistě. - James dostává 5 bodů za splnění úkolu. Pak 4 body pro Kerry, 3 pro Phila, 2 pro Jessicu. Ale co s Rhodem? Tak mu dejme bod. Dobře. Jeden bod. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář