Ztvárněte naživo videohruTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:7 540
Soutěžící Jessica KnappettPhil Wang, Kerry GodlimanRhod Gilbert a James Acaster musí v rámci tohoto úkolu Taskmasterovi (Greg Davies) předvést vlastní ztvárnění nějaké klasické videohry.

Přepis titulků

Ano! Videohry nehraju. Nevím, jak se to dělá. - To na obrazovce jsi ty? - Já a Taskmaster. Ty a patron pečiva. To snad ne! - Podívejte se na nás! - To jsem já! Zvolit.

Tady jsem. Bože můj. Kam mám jít? Páni! To je tenhle dům! Můj odstín pleti jste trefili přesně. Tak fajn. To snad ne! Tvůj úkol leží na stole. Bože můj! - Doufám, že to je ten, kdo myslím.

- Zdravím. - Kdo to je? Ty? - Ano. - Takže mám prostě… Zrekonstruujte naživo klasickou počítačovou hru. Nejlepší ztvárnění vyhrává. Máte hodinu. Tohle jde úplně mimo mě. Odpočet začíná teď. Nechci to pokazit. Je to totiž splněný sen. Tohle by mohl být můj nejoblíbenější úkol vůbec.

Nadšení ze mě vyloženě srší. Stejně jako z Phila, když přišel. Pravý nerdí skřek. Nebudu to dál zdržovat, protože se těším. Dobře. Jako první začne Jessica Knappett. Tři, dva, jedna… Vítězství! Výborné. To bylo fakt skvělé.

Bylo to skvělé. Poprvé jsem měl v tomhle pořadu dovoleno se bavit. - Výborné. - Díky. - Kdo je další? Teď nás čeká videoherní noob, Rhod Gilbert. Je tu někdo nespokojený s tím, že bude muset klečet s krabicí na hlavě? Pamatuju si, že ta hra za moc nestojí, ale jestli se nepletu, vy se budete pohybovat… Takhle. Dobře? Skrčte se ještě.

Držte se své řady, kazíte formaci. No tak. Vy, pane, stojíte za ho*no. Dobře, dobře. Tak fajn. Zaujměte pozice, přidřepněte si. Hráč číslo 1. Pokračujte! Vydávejte zvuky! Vydávejte zvuky!

Vydávejte zvuky! Gratulujeme, vyhrál jsi! Děkuju vám. Dobrá práce. Páni. To byla šílenost. Šílené je, že jakmile se začne něco dít… Jak už to s tebou často bývá, zaujalo mě, jak se snažíš fyzicky vzpamatovat po sebemenším množství nějakého pohybu.

Bylo to náročnější, než se zdá. Bavil jsem se navíc ještě tím, kolik jich dokážu trefit do koulí. Toho předposledního bylo zřetelně slyšet. Bylo slyšet, jak udělal… Ale vizuálně, Ježíši Kriste, to byla paráda. Neuvěřitelná videohra. Kdo je další? Teď je na řadě někdo, o kom vím, že má svůj vlastní počítač.

Phil Wang. ZLATÝ CHLÁPEK STISKNĚTE TLAČÍTKO START CÍL NABÍT Varování. Varování. HRÁČ ČÍSLO 1: KONEC HRY Neskutečné ztvárnění Goldeneye.

Tuhle hru jsem moc nehrál. Postavy v ní chodí jako tyranosauři? Jo. Šlo o precizní předělávku originálu. Přesně takhle chodí. - On představoval… - Oddjoba? - Jo, Oddjoba. A já byl za Jamese Bonda, protože jsem prostě skvělej. Proč vlastně neudělat bondovku, kde se všechno odehrává v jedné místnosti? Proč ne? Teď tu máme Kerry Godliman. - To bylo na poslední chvíli.

- Jo. - Můžu si je umístit, kam chci? - Jo, ale nezpívej znělku, kvůli právům. Pravidla. - Tímhle si nejsem moc jistý. - To patří sem, ne? - Máme hotovou řadu. - Jo, máme řadu! Teď tu je chaos. Teď nemůžu… Teď jsem smutná, protože nemůžu vyhrát. Když se nedá vyhrát, nemá to cenu. - A je to.

- Ne! - Ano. - Ne! Můžu začít zrychlovat. - Ne tak rychle! To je moc! - Co se stalo? - Ale ne. Ne, ničí mi moji hru. - Prohrála jsi, Kerry. Konec hry. - Neprohrála jsem. - Ale nevyhrála jsi. - Ne. Díky, Kerry. Nemám z toho radost. Vážně mě naštval.

Líbí se mi tvůj přístup: „Co budeme potřebovat? Cihly. Dostaň je tam. Zatlač!“ Líbilo se mi to. Musím říct, že jsem si posouvání těch kostek docela užil. Je to dobrá metafora mé role tady. Posouval jsi je příliš rychle a popravdě jsi mě tím naštval. - Bylo to dost stresující. - To jsem si užil. - To vidím. Opět skvělé, stejně jako zatím všichni. Tohle rozhodnout bude hrůza. - Jo, slušná práce.

- Doufejme, že James to pos*al. - Na dnešek se oblékl stylově, protože je tu G-T-Acaster! Můžeme? - Ano. KOHO TO ZAJÍMÁ DVOREK TASKMASTEROVA DOMU Pojď sem! Pojď sem! Hudba, v autě mi hraje hudba, v autě mi hraje spousta hudby. Hudba v autě.

A mám dolar. Bonus za trik! Bonus za trik! Heleme se. Ale ne! To jsou chlupatý! MRTVEJ Sedí před námi muž, který hrál GTA fakt hodně. Ano. - To všechno jste stihli za hodinu?

- Ano. - Nebyly to skutečné zbraně. - Ne, to mi došlo. Udělali jsme si je z kartonu, ale vypadaly reálně. A já prostě chtěl Alexe co nejvíc zmlátit. Jo, to chce každý. - Chceš ty výtvory obodovat? - Jo. Bože, je to tak těžké, když jsou dobří. Je to mnohem snazší, když vám to nejde. Dobře. Kerry dám dva body, protože ji otrávila její vlastní hra a fyzicky se na ni vrhla.

Nemůžu se rozhodnout mezi Philem a Jess. Oba překrásně ztvárnili herní klasiky. Rhod si vysloužil úžasné čtyři body, protože šlo o vizuální požitek pro mé oči. A pět bodů patří Jamesovi, protože po jeho díle si nejsem jistý, že ve skutečnosti není postavou z té hry. - Fenomenální výkon. - Děkuju. Váš úkol: Sledujte VideaČesky. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Připomínka:
Nechcete používat tag "Taskmaster", když tu bude víc epizod, pro snazší vyhledávání?
Talk show to fakt není a pod "Zábavná" je úplně všechno.

211

Odpovědět

Jasně využijem, díky. Píši ti bod.

610

Odpovědět

Super parádní, děkuji :)

62